انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: سایتی مشابه با نام سایت رسمی ابونتو (همه بخوانند )  (دفعات بازدید: 5858 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین aliboy

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 558
آدم که پیش خودش مقایسه میکنه میبینه اونا بد هم نمیگن.
مگه چه اشکالی داره در کنار سایتش تبلیغ هم داشته باشه؟مگه جرمه؟پس اگه نیست کسی نمی تونه ایراد بگیره.

دوست عزیز ما هرچی میگیم شما حرف خودتون را میزنید ؟ نمیدونم با این سایت رابطهای دارید یا خیر

ولی بحث ما اینه که استفاده از اسم ابنتو واسه تبلیغاتشون کار درستی نیست

ابنتو ایران هاستینگ را به شما پیشنهاد میده یعین چی ؟
یا اینکه خودشون را سایت رسمی اعلام میکنن یعنی چی؟

عزیز من مگه ابونتو مال شماست. یه طوری حرف میزنید انگار ابونتو رو به ارث بردید!!! دوست داره تبلیغ میکنه.مگر قرار از شما اجازه بگیره.
تبلیغاتش به خودش ربط داره. این همه مراجع قانونی که اتفاقا آماده فیلتر کردن هستن.
و ما میطوانیم

آفلاین aliboy

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 558
و ما میطوانیم

آفلاین taher1983

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1054
گذشته از اون دو انتقادی که به سایت وارد شده.بزارید هر کسی کار خودشو بکنه  زمان همیشه بهترین ها رو مشخص میکنه.ما کارمونو میکنیم و هر سایت دیگه ای کارشو انجام میده . ;)

آفلاین PedramPaakzad

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 84
عزیز من مگه ابونتو مال شماست. یه طوری حرف میزنید انگار ابونتو رو به ارث بردید!!! دوست داره تبلیغ میکنه.مگر قرار از شما اجازه بگیره.
تبلیغاتش به خودش ربط داره. این همه مراجع قانونی که اتفاقا آماده فیلتر کردن هستن.

این موضوع برای من اهمیتی نداره، اما صحبت‌های شما غیر منطقیه.

دروغگویی و سو استفاده از اسم اوبونتو بدون اجازه کنونیکال کار غیر اخلاقی و غیر قانونیه. شما کجای این موضوع رو متوجه نمیشی یا برات گنگه؟!

آفلاین (|33@5

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 530
هرچند که اسم این سایت در لیست فروم های رسمی ubuntu نیست و مدیرانش به گزاف ادعا می کنن سایت رسمی اوبونتو در ایران هستن ولی نباید دور از نظر داشت که اگر فعالیت مثبت و سازنده داشتن باشن نه تنها ایرادی نداره بلکه با توسعه دانش به تقویت جامعه متن باز نیز کمک می کنن ...
با این حال باید از طریق مبادی حقوقی برای تعیین تکلیف این سایت اقدام بشه ...
اگر عقیده مخالف، شما را عصبانی می کند، نشانه آن است که شما ناخودآگاه می دانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر می کنید، ندارید.

آفلاین esfahankids

• Full Member
  • *
  • ارسال: 239

‌نه مال من نیست
مال شما هم نیست
مال اون سایت هم نیست که از اسم ابنتو واسه تبلیغاتش استفاده میکنه

شما مطمءنی با این سایت رابطه ای نداری دوست عزیز؟
خیلی انگار این تاپیک واستون گران داره نمام میشه

اینجا همه مخالف این موارد هستند به غیر از شما

شما هم بهتره حرفهای ما را درک کنید نه اینکه حرف خودتون را بزنید

آفلاین ٍاحسان ترکم

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1039
  • Open your source, Open your mind
پاسخ به: سایتی مشابه با نام سایت رسمی ابونتو
« پاسخ #21 : 08 امرداد 1390، 12:05 ق‌ظ »
این صفحه اش که تهشه :

forum.irubuntu.ir/index.php/topic,4.0.html

نمیدونم ایشون چی فکر کرده ؟!!

ای بابا این که تاپیک منه!

http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,19307.0.html
بین نرم‌افزار open source و نرم‌افزارهای Free Software تفاوت در روش تبلیغ و گرایش‌های عرضه‌كنندگان آن‌ها نهفته است.
در واقع كاركرد شما به عنوان عرضه كننده نرم‌افزار تفاوتی نمی‌كند،

آفلاین ٍاحسان ترکم

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1039
  • Open your source, Open your mind
پاسخ به: سایتی مشابه با نام سایت رسمی ابونتو
« پاسخ #22 : 08 امرداد 1390، 12:08 ق‌ظ »

آدم که پیش خودش مقایسه میکنه میبینه اونا بد هم نمیگن.
مگه چه اشکالی داره در کنار سایتش تبلیغ هم داشته باشه؟مگه جرمه؟پس اگه نیست کسی نمی تونه ایراد بگیره.
نقل‌قول
هاستینگ چه ربطی به اوبونتو داره...

پس تو این فروم، مشاعره ربطش به ابونتو چیه؟؟خیلی از مطالب این سایت ربطی به ابونتو نداره.
در نهایت:
فک کنم خود این تاپیک یه تبلیغ برای اون سایت باشه!!!

چه ربطی داره دادا!!!!
« خیلی از مطالب این سایت ربطی به ابونتو نداره

سه چار تا مطلب نا مرتبط تو کافه دلیل نمی شه.
 علاوه بر اینکه بیشتر اینها رو هم خود شما ارسال کردی :)

در ضمن شما نگفتی سایته مال شماست؟ یا باهاشون رابطه دارید؟  یا نه ؟ :)
بین نرم‌افزار open source و نرم‌افزارهای Free Software تفاوت در روش تبلیغ و گرایش‌های عرضه‌كنندگان آن‌ها نهفته است.
در واقع كاركرد شما به عنوان عرضه كننده نرم‌افزار تفاوتی نمی‌كند،

آفلاین (|33@5

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 530
دوستان دوستان دوستان باز این مطلب داره به حاشیه کشیده میشه !!!
یه گروهی (با هر نیتی) اومدن یک سایت با نام و رویکرد مشابه زدن ، وظیفه این بود که اطلاع رسانی بشه ....
اگر عقیده مخالف، شما را عصبانی می کند، نشانه آن است که شما ناخودآگاه می دانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر می کنید، ندارید.

آفلاین alieblice

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
ادمین سایتش تو یکی از پست ها گفته بود که ایمیل زده تا رسمی بشه . شک کردم که رسمی شدن این قدر راحت باشه رفتم دنبالش اینو پیدا کردم
Can I run another LoCo team in the same area?

We highly suggest that you don't and instead work with the existing team to join forces. Having lots of different teams in the same area does nothing but fragment the community, and we would much prefer all Ubuntu users, fans and enthusiasts to work together in the same area in a single team. If there differences in direction and opinion, try to resolve those differences so everyone is happy.

منبع : https://wiki.ubuntu.com/LoCoFAQ
در کل من به رسمی و غیر رسمیش کار ندارم اگه اون چنتا مشکل رو که الان سایتش داره حل کنه قابلیتشو داره که سایتو به جایی برسونه تازه باعث ایجاد رقابت هم میشه که خیلی خوبه و خیلی کار داره تا بخواد به این فروم برسه

آفلاین taher1983

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1054
دوستان بیخیال بشیم ، بزارید از  هم استفاده کنیم ;)