انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: کشف!  (دفعات بازدید: 5070 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین (|33@5

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 530
پاسخ به: کشف!
« پاسخ #15 : 17 شهریور 1390، 01:16 ب‌ظ »
جوان دیتا جان ما هر چی داد میزنیم ملت برن بسرچن میای جواب رو میگی و میری.ما رو بد میکنی یش بربچ!! ](*,)

شما که گل سرسبدی و هیچ وقت بد نمیشی  \\:D/
والله دیدم روح سرچ و کاوش از بین رفته(مثل این که فقط افراد فعال و طالب آموختن دیگه سرچ میکنن و بقیه منتظرن یکی بیاد جواب بده) گفتم یه راهنمایی کوچیک کرده باشم...
البته اگر از بعد دیگه نگاه کنیم روح زورو بودن و رابین هودیم گل کرد گفتم انحصار علم رو بشکنم  ;)
اگر عقیده مخالف، شما را عصبانی می کند، نشانه آن است که شما ناخودآگاه می دانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر می کنید، ندارید.

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1490
  • آقا مرتضی
پاسخ به: کشف!
« پاسخ #16 : 17 شهریور 1390، 10:28 ب‌ظ »
جوان دیتا جان ما هر چی داد میزنیم ملت برن بسرچن میای جواب رو میگی و میری.ما رو بد میکنی یش بربچ!! ](*,)

شما که گل سرسبدی و هیچ وقت بد نمیشی  \\:D/
والله دیدم روح سرچ و کاوش از بین رفته(مثل این که فقط افراد فعال و طالب آموختن دیگه سرچ میکنن و بقیه منتظرن یکی بیاد جواب بده) گفتم یه راهنمایی کوچیک کرده باشم...
البته اگر از بعد دیگه نگاه کنیم روح زورو بودن و رابین هودیم گل کرد گفتم انحصار علم رو بشکنم  ;)
میگم چقد حال داد این جملت.این پست بهترین یست تاریخ این فروم بوده تا بحال.حتی شاید تا خود روز قیامت هم مثل این پیدا نشه. :D
یه چیز بیربط بگم: یه مقاله نسبتا طولانی در مورد لایو فلش ساختن ازتون خونده بودم.یه راه پیدا کردم خفن:
1-فرمت ntfs میکنیم فلشو.
2-بعد ultraiso premium نصب میکنیم.بعدش فایل ایزو ویندوز رو  با این نرم افزار تو فلش اکسترکت میکنیم.
3-بعد با فلش بوت میکنیم و ویندوز رو نصب میکنیم.
خودم امتحان کردم جواب داد.
پ.ن: این رو فقط جهت اطلاع جوان دیتا گفتم.تا چند روز دیگه هم ویرایش میکنم پستمو!
پدرم به رحمت خدا رفتن. شادی روحش صلوات.