انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: سوال مورد نصب.  (دفعات بازدید: 1200 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین saranipedram

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 40
سوال مورد نصب.
« : 10 آبان 1390، 05:09 ب‌ظ »
سلام و وقت بخیر.ببخشید من تازه کارم.یعنی صفر صفر.الان اوبونتو رو تو Vmware نصب کردم و از محیطش لذت بردم.میشه راهنمایی کنید چه جوری زبان فارسی رو فعال کنم.و
میخوام کنار ویندوز این رو هم داشته باشم.داخل یک درایو دیگه.اموزشش جایی هست؟.مشکلی برای ویندوزم پیش نمیاد؟.
ممنون

آفلاین esfahan2000

• Full Member
  • *
  • ارسال: 214
  • VA)(ID
پاسخ به: سوال مورد نصب.
« پاسخ #1 : 10 آبان 1390، 05:22 ب‌ظ »
سلام و وقت بخیر.ببخشید من تازه کارم.یعنی صفر صفر.الان اوبونتو رو تو Vmware نصب کردم و از محیطش لذت بردم.میشه راهنمایی کنید چه جوری زبان فارسی رو فعال کنم.و
میخوام کنار ویندوز این رو هم داشته باشم.داخل یک درایو دیگه.اموزشش جایی هست؟.مشکلی برای ویندوزم پیش نمیاد؟.
ممنون
توي منوهاي بالا توي تنظيمات keyboard
اموزش نصب هم زياده شما فقط يه كوچولو بگردي تو همين سايت پيدا ميكني  \\:D/
چترها را باید بست/زیر بارن باید رفت/فکر را خاطره را زیر باران باید برد/با همه مردم شهر زیر باران باید رفت/دوست را زیر باران باید دید

آفلاین saranipedram

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #2 : 10 آبان 1390، 05:35 ب‌ظ »
ممنون
توي منوهاي بالا توي تنظيمات keyboard
اموزش نصب هم زياده شما فقط يه كوچولو بگردي تو همين سايت پيدا ميكني  \\:D/
ممنون.یعنی کنار ویندوز نصب کنم منظورم بود.مشکلی واسه ویندوزم پیش نمیاد؟.نصبش رو از تو VMware فکر کنم یاد گرفتم

آفلاین esfahan2000

• Full Member
  • *
  • VA)(ID
« پاسخ #3 : 10 آبان 1390، 05:41 ب‌ظ »
نه مشكلي پيش نمياد فقط با تعوض ويندوز گراب لينوكس ميپره كه با سوپر گراب به راحتي بر ميگرده.
چترها را باید بست/زیر بارن باید رفت/فکر را خاطره را زیر باران باید برد/با همه مردم شهر زیر باران باید رفت/دوست را زیر باران باید دید

آفلاین saranipedram

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #4 : 10 آبان 1390، 07:23 ب‌ظ »
نه مشكلي پيش نمياد فقط با تعوض ويندوز گراب لينوكس ميپره كه با سوپر گراب به راحتي بر ميگرده.
ببخشید  گراپ چیه دیگه؟.

آفلاین esfahan2000

• Full Member
  • *
  • VA)(ID
« پاسخ #5 : 10 آبان 1390، 08:14 ب‌ظ »
همون گزينه هايي كه موقع روشن شدم سيستم مياد كه ميگه ويندوز را ميخاين واردش بشين با لينوكس شما لينوكس را روي هاردتون نصب كن اين چيزا دستت مياد