انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: کاربران آنلاین؛ تعداد مهمانها همیشه بالا است؟!  (دفعات بازدید: 4043 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 599
آیا تعداد کاربران حاضر انجمن واقعی است یا شبیه اتهامی که متوجه انجمن تکنوتاکس بوده در اینجا هم صدق میکنه؟

اگه امار واقعی باشه باید احسنت گفت \\:D/
« آخرین ویرایش: 12 آذر 1390، 05:54 ب‌ظ توسط Dream »

آفلاین mani.zaeim

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 287
  • Free as in Freedom
همه ممکن از ایران نباشند، من خودم از ایران نیستم، زمانی‌ که اونجا نصف شب اینجا ظهر
1- man چیزه خوبیه
۲- google کنید
۳- خوب بخوانید

"If Windows API becomes the default on Linux then what is the point of Linux?" -- Mark Shuttleworth
MONO is Windows API

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
ولی عکس زیر رو ببینین(مشت نمونه خروار):

مهمان واسه چی باید در حال گزارش به moderator باشه! البته شاید اینا سئو مئو باشند(که زیاد ازشون سر درنمیارم) ولی آحه مگه چندتا موتور جستجو؟ بخش بزرگی از مهمانها(20-30تا) در حال گزارش به moderator؟
« آخرین ویرایش: 14 آذر 1390، 12:47 ق‌ظ توسط Dream »

آفلاین (|33@5

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 530
دوست گلم در حالت بدبینانه این آمار ممکنه فیک باشه اما باید در نظر بگیرید که در خیلی از مواقع اینها خزنده هستن که هر لینکی رو دنبال میکنن پس نمیشه بی خود کسی رو متهم کرد، هم میشه دید مثبت داشت هم دید منفی. ولی به طور کلی چه 1 بازدید کننده چه 1000 تا، فرقش در چیه؟ آیا کم یا زیاد بودن چیزی رو از انجمن اوبونتو کم و یا زیاد می کنه؟
اگر عقیده مخالف، شما را عصبانی می کند، نشانه آن است که شما ناخودآگاه می دانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر می کنید، ندارید.

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
پس نمیشه بی خود کسی رو متهم کرد
o:
متهم؟؟
???
چه ربطی داره به اتهام؟ من گفتم اون چیزی که توی تکنوتاکس به عنوان اتهام مطرحه اینجاهم صادقه(نه اتهام بلکه موضوع اتهامی که اونجا مطرحه)
اصلا شاید مشکل و محدودیت واسه انجمن ساز باشه.

ولی به طور کلی چه 1 بازدید کننده چه 1000 تا، فرقش در چیه؟ آیا کم یا زیاد بودن چیزی رو از انجمن اوبونتو کم و یا زیاد می کنه؟
من هم برای رسیدن به جواب همین سوال تاپیک زدم. میخوام بدونم اگه این امار فیک است چرا فیکه؟ چه 1 بازدید کننده چه 1000 تا مگه فرقی میکنه که قرار باشه به صورت فیک امار بالا برده بشه!

آفلاین M!lad

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1757
تا حالا دقیق دنبال این موضوع نرفتم !

درباره Fake بودنش فعلا نظر نمیدم تا مطمئن بشم ، اما یک نکته قابل توجه باید باشه که تو SMF لیست کاربران حاضر فقط شامل زمان حال نمیشه ( حداقل 12 ساعت قبل رو نشون میده ) .
..I feel no fault for the fault I feel..

آفلاین mohsen69

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 323
همه ممکن از ایران نباشند، من خودم از ایران نیستم، زمانی‌ که اونجا نصف شب اینجا ظهر
سلام
شما فارسی زبون نیستین انگار! استفاده از فعل "است" رو به شما توصیه می کنم!  ;)
«هیچ استدلالی مبنی بر اینکه آنچه اکثریت اراده می‌کند صحیح است، وجود ندارد.»

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19702
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
البته بیش‌تر به نظر می‌اد این مشکل SMF 1.1 باشه. به نظرم خیلی وقت‌پیش باید SMF این‌جا آپدیت می‌شد
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین mani.zaeim

• Sr. Member
  • *
  • Free as in Freedom
فکر نمیکنم fake باشه، لزومی نداره آخه !!! خیلی‌ احمقانه هست که fake باشه
سلام
شما فارسی زبون نیستین انگار! استفاده از فعل "است" رو به شما توصیه می کنم!  ;)
از توصیه ممنونم، اما ربطی به موضوع نداشت، منم فارسی بلد نیستم
1- man چیزه خوبیه
۲- google کنید
۳- خوب بخوانید

"If Windows API becomes the default on Linux then what is the point of Linux?" -- Mark Shuttleworth
MONO is Windows API

آفلاین MADMAN

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 804
  • We are not users we are friends.
اگر فیک نباشه و این آمار واقهی باشه ... راستش واسه من یه کم ترسناکه یعنی اینکه احتمالا یک مشکلی داریم و ما متوجه اون نیستیم که اینهمه مهمان میاد و بدون هیچ چیزی میره یعنی اینهمه کاربر دارن از دست میرن!!!!؟
اما خب یه چیز دیگه هم می تونه باشه اینکه این انجمن خیلی دست و دلباز باشه و بدون اینکه کسی عضو بشه هر چی که دلش بخواهد در اختیارش قرار بده که نظر شخصی بنده این طوری بهتره وقتی می گیم مثلا ۵۰۰ کاربر هستن واقعا ۵۰۰ کاربر هستن!
اگه احتمال اول باشه باید گشت و ...
سلامتی پنگوئن که یه ذره قد داره، اما بازم لاتی راه میره ....

آفلاین M!lad

• *
خوب تحقیقاتم کامل شد ، ظاهرا مشکلی وجود نداره و تنها اشکال توی تشخیص غلط محل کاربر هست .

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
خوب اين يعني چي الان؟
امار واقعيه يا غيرواقعي؟ مگه آي پي ثبت نميكه؟
ميشه منابع تحقيقاتي تون رو بما هم بدين؟!

آفلاین M!lad

• *
نشستم تو فروم خودمون ببینم چند تا ریپورت میاد برام دیدم روزی یک دونه اینا ... در صورتی که کلی از کاربرا رو میزنه در حال ارسال گزارش به مدیریت ! فکر کردم حتما Fake هست با مدیر کل هماهنگ کردم آمار یک آمارگیر دیگه رو تطبیق دادیم تقریبا با هم میخوند .

به این نتیجه رسیدم که ظاهرا محل یوزر ها رو اشتباه میکنه ، که اینم فرصت شد از تیم گسترش دهنده میپرسم .

آفلاین mani.zaeim

• Sr. Member
  • *
  • Free as in Freedom
ممکن مربوط به نحوه login باشه، جای که cookieEpireDate تنظیم می‌شه، برای همیشه، یک روز، یک ساعت ...
1- man چیزه خوبیه
۲- google کنید
۳- خوب بخوانید

MONO is Windows API

آفلاین ahmad511800

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 413
    • اخبار استخدامی
آخه چرا اتهام می بندید :lolflag:
Ewrek reşî le ser me da tê

Degurrmiji dewê merev bihar tê