انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دکمه دستت درد نکنه  (دفعات بازدید: 4862 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین sofy

• Newbie
  • *
  • ارسال: 20
دکمه دستت درد نکنه
« : 04 مهر 1390، 08:49 ق‌ظ »
اینجا واسه تشکر چرا دکمه تشکر نداره؟

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
پاسخ به: دکمه دستت درد نکنه
« پاسخ #1 : 04 مهر 1390، 09:05 ق‌ظ »
دوست من به محض اینکه تعداد ارسالهاتون به ۱۰۰ تا برسه میتونید به کاربر مورد نظرتون امتیاز مثبت یا منفی بدید :)
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین Saeed D

• Full Member
  • *
  • ارسال: 170
« پاسخ #2 : 06 مهر 1390، 10:56 ب‌ظ »
دوست من به محض اینکه تعداد ارسالهاتون به ۱۰۰ تا برسه میتونید به کاربر مورد نظرتون امتیاز مثبت یا منفی بدید :)
چه جواب قاطعی.یعنی کسانی که تازه کار هستن یا تازه وارد انجمن شدن حق تشکر کردن نباید داشته باشن؟این درسته بنظرتون؟
عشق است دنیای متن باز

آفلاین fzerorubigd

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 758
  • گوگل دوست خوبیه، فقط باید ازش بپرسی
    • یادداشتهای بیت نیمسوز
« پاسخ #3 : 06 مهر 1390، 11:32 ب‌ظ »
چه جواب قاطعی.یعنی کسانی که تازه کار هستن یا تازه وارد انجمن شدن حق تشکر کردن نباید داشته باشن؟این درسته بنظرتون؟
به نظر من که خیلی هم خوبه. دقیقا لازمه که این محدودیت (نه به این شدت) برای پیام خصوصی هم اعمال بشه تا کسی که مثلا کمتر از ۲۰ پسته نتونه پیام خصوصی بده. یه کم جلوی بعضی سوالهای بیخودی تو پیام خصوصی رو میگیره.

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
« پاسخ #4 : 07 مهر 1390، 01:09 ب‌ظ »
ما مخلص همه تازه‌کارها هستیم و ازشون تشکر میکنیم، لازم نیست اونها به زحمت بیفتن ;)
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین G99057G1HGEQ

• Full Member
  • *
  • ارسال: 173
    • دالبا.وردپرس.کام
« پاسخ #5 : 07 مهر 1390، 06:37 ب‌ظ »

باید این موضوع رو در نظر بگیریم که اگه چنین محدودیتی نباشه، یه سری افراد که دنبال این هستن که امتیازشون بره بالا (حالا ممکنه دلشون بخواد با امتیازشون پز بدن یا هر مشکل دیگه‌ای که دارن...) تشویق می‌شن با ساختن چند کاربر غیرواقعی، خودشون امتیاز بدن [شاید خیلی مسخره بنظر بیاد ولی خودم چنین مشکلاتی رو تو انجمن‌های دیگه شاهد بودم]
با این روشی که اجرا شده تو انجمن، تقریبا جلوی این سناریو گرفته میشه.

هر چند اگه کمی فکر کنیم می‌بینیم که امتیاز دادن امکان خوبیه، اما جای تشکر رو نمی‌گیره (این که فرد امتیاز گیرنده نمی‌فهمه چه‌کسی بهش امتیاز داده و فرد امتیاز دهنده هم نمی‌تونه به صورت مشخص از یک نوشته‌ی خاص تشکر کنه کاستی بزرگیه)

تنها کاری که میشه کرد اینه که امیدوار باشیم در آینده چنین امکانی به انجمن افزوده بشه

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19702
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #6 : 09 مهر 1390، 09:29 ب‌ظ »
ایول! خیلی حال کردم با این ترفند! ;)
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین مرد مرده

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 371
  • So Close No Matter How Far
    • وب نوشت های مرد مرده
« پاسخ #7 : 11 مهر 1390، 05:18 ب‌ظ »

چه جالب !!! خیلی خوبه !!! مخصوصا اینکه محدودیت اعمل شده باعث میشه جلوی کاربرای fake (قلابی!!!) گرفته بشه  ;)

آفلاین Hadron

• Full Member
  • *
  • ارسال: 150
« پاسخ #8 : 21 آذر 1390، 12:51 ق‌ظ »
به محض اینکه تعداد ارسالهاتون به ۱۰۰ تا برسه میتونید به کاربر مورد نظرتون امتیاز مثبت یا منفی بدید :)
شما که روی دکمه‌ی امتیاز، از بالا محدودیت اعمال کرده‌اید، از پایین هم برای همه‌ی کاربران یک محدودیت بگذارید!
در فروم که گشت بزنید کاربران زیادی را می‌بینید که امتیازشان از صفر عبور کرده و روی یک سرازیری است. 2-، 10-، 13-، و... .
زیبنده نیست به کاربری که امتیازش صفر است، امتیاز منفی می‌دهید. یک کاربر یک پست نامناسب می‌دهد و همگی خود را روی او آوار می‌کنید و امتیازش را به قهقرا می‌فرستید. حالا این بنده‌ی خدا که در فروم پیشانی سفید شده، باید عمری را بگذارد تا شاید امتیازش را بالا بکشد. تازه اگر کاربر خوبی باشد و نرود سراغ یک شناسه‌ی کاربری جدید! حداقل بگذارید امتیاز او روی همان صفر بماند، حالا هرجه‌قدر هم که پست او را شایسته‌ی دریافت امتیاز منفی بدانید.
البته اگر محدودیت از طریق سیستم طوری اعمال شود که دکمه‌ی امتیاز منفی برای کاربر با امتیاز صفر، غیرفعال باشد، که خیلی بهتر است.
« آخرین ویرایش: 21 آذر 1390، 01:10 ق‌ظ توسط Hadron »