انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در نصب وایرلس MSI در ابونتو ۱۰.۰۴  (دفعات بازدید: 2285 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین آزاد کار کوچک

• Full Member
  • *
  • ارسال: 208
  • 哈米德
من laptop msi u270 دارم
روش وایرلس مدل AzureWave Wireless LAN _ AW-139H  نصب ولی خودش نصب نمیشه درایورش کجا هست من خیلی جا ها را گشتم (البته مبتدیم شاید جای به درد بخوری نرفتم) اما نبود خواهش مشکنم راهنمایی کنید.
با تشکر
« آخرین ویرایش: 22 دی 1390، 05:50 ب‌ظ توسط hamed.vaezi »
نرم‌افزار آزاد به خودی خود در بقیه حوزه‌های زندگی به شما آزادی نمی‌بخشد. برای به دست آوردن آن آزادی‌ها باید بجنگید.

"ریچارد استالمن"

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1522
پاسخ به: مشکل درایور
« پاسخ #1 : 22 دی 1390، 02:31 ب‌ظ »
من laptop msi u270 دارم
روش وایرلس مدل AzureWave Wireless LAN _ AW-139H  نصب ولی خودش نصب نمیشه درایورش کجا هست من خیلی جا ها را گشتم (البته مبتدیم شاید جای به درد بخوری نرفتم) اما نبود خواهش مشکنم راهنمایی کنید.
با تشکر

با سلام.ورود شما رو به جامعه لینوکس تبریک میگم.
ای کاش میگفتین ابونونتو چه ورژنی نصب کردین.ولی در کل شما به additional drivers برید.اونجا لیست برنامه هایی را که برای راه اندازی سخت افزار لازم دارین هست.بر روی باتون activate کلیک کنید تا برنامه براتون از اینترنت دانلود و نصب بشه.

لطفا عنوان مناسبی رو برای تاپیک انتخاب کنید.مثل"مشکل در نصب وایرلس لنوو در ابونتو"
انسانیت نسبت به دیگر انسان ها

آفلاین آزاد کار کوچک

• Full Member
  • *
  • 哈米德
سلام داداشم من additional drivers را بیدا نکرد Hardweare drivers بود که اونم قبلا رفته بودم کاری نکرد.
راستی عنوان هم طبق گفته ات عوض کردم
نرم‌افزار آزاد به خودی خود در بقیه حوزه‌های زندگی به شما آزادی نمی‌بخشد. برای به دست آوردن آن آزادی‌ها باید بجنگید.

"ریچارد استالمن"

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19704
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
ndiswrapper رو امتحان کردین؟ برای خیلی از کارت شبکه‌های وای‌فای جواب می‌ده
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1522
سلام داداشم من additional drivers را بیدا نکرد Hardweare drivers بود که اونم قبلا رفته بودم کاری نکرد.

من روش نصب برنامه سخت افزار رو اوبونتو 11.10 رو گفتم.نمی دونم شما از چه از توزیعی و از چه ورژنی استفاده میکنید.؟
انسانیت نسبت به دیگر انسان ها

آفلاین آزاد کار کوچک

• Full Member
  • *
  • 哈米德

موقع نصب ndiswrapper این ارور را میده Requires installation of untrusted packages

من از Ubuntu 10.04 LTS استفاده میکنم
« آخرین ویرایش: 22 دی 1390، 10:53 ب‌ظ توسط hamed.vaezi »

"ریچارد استالمن"

آفلاین آزاد کار کوچک

• Full Member
  • *
  • 哈米德

من روش نصب برنامه سخت افزار رو اوبونتو 11.10 رو گفتم.نمی دونم شما از چه از توزیعی و از چه ورژنی استفاده میکنید.؟

"ریچارد استالمن"

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19704
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ

موقع نصب ndiswrapper این ارور را میده Requires installation of untrusted packages

مهم نیست. نصبش کنین ;)
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین آزاد کار کوچک

• Full Member
  • *
  • 哈米德
نصب کردم بعد گویا باید فایل inf که برای نصب درایور تو ویندوز استفاده میشه را بهش بدی تا اینجا هم نصب کنه منم همه مراحلا با موفقیت رفتم حتی خود برنامه هم میگه نصب درست بوده ولی باز کار نمیده.

"ریچارد استالمن"