انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: فایل های share شده در ویندوز یا O.S های دیگه رو رو چطوری میشه در اوبونتو دید؟؟  (دفعات بازدید: 810 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین bhnm.dehganzad

• Newbie
  • *
  • ارسال: 10
با سلام به مهندسین و پیشکسوتان دنیای آزاد   ):P
من به فایلهایی که در ویندوز share کردم  نمیتونم از ubuntu دسترسی داشته باشم :frown: در حالی که از همان فایل ها هم از mac و هم از

WIN SRV دسترسی دارم  با توجه به اینکه من این سیستم عامل ها رو در vmware نصب کردم در ubuntu فقط سیستم عامل اصلی

(WIN7) رو میبینم   :!:و یوزر و پسوردی رو که از همون کامپیوتر که میبینه رو میدم قبول نمیکنه >:( این مشکلات در حالی است که تمامی

share شده های من از ubuntu در همه جا قابل دسترسی می باشد. ??? ???

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19704
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
توی ناتیلوس آی‌پی سیستم ویندوزی در شبکه‌ی مجازی رو با پروتکل smb بزن ببین جواب می‌ده؟ مثلا اگه آی‌پی ویندوز تو شبکه‌ی مجازی هست 1.2.3.4 توی ناتیلوس ctrl+L رو بزن و بنویس:smb://1.2.3.4/و بعد اینتر کن ببین چی می‌گه؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین bhnm.dehganzad

• Newbie
  • *
همچنان بر روی سیستم عامل اصلی عمل نمیکند ( پسورد داده شده را نمی پزیرد)
درvirtual machine های دیگه هم فایلهایی که واسه عموم آزاد هستند رو میشه دید ولی اون فایلهایی که واسه یوزر های خاصی هستند رو مانت نمیکنه

آفلاین bhnm.dehganzad

• Newbie
  • *
کسی راه حلی سراغ نداره ه ه ه راهنماییم کنین تورو خدا :oops: [-o<

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19704
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
احتمالا تنظیمات فایروال اتصال vmware به سیستم اصلی رو نگاه کردی؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن