انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: اوبونتو و … :D  (دفعات بازدید: 15608 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Saeed D

• Full Member
  • *
  • ارسال: 170
پاسخ به: اوبونتو و … :D
« پاسخ #30 : 17 دی 1390، 11:18 ب‌ظ »
ای بابا بسه دیگه!!!!!!

چقدر به یه چیز مسخره گیر میدین ؟

الان همه چیز درسته فقط این مشکل داره؟

مردم اونور چیکار میکنن بعد ما چیکار میکنیم.

بسه دیگه
ببخشید اگر چیز مسخره ای هستش
پوزش
چقدر خوبه بی توجه ای  نه؟
ولی برای من سخته ؟
پوزش میطلبم
پوزش
خرده نگیریدا
چقد این جمله رو شنیدم
نقل‌قول
الان همه چیز درسته فقط این مشکل داره؟
آیا باعث بیتوجهی  در ما نشد ؟
آه
باعث نا امیدی و سستی  در ما نشد؟
شد یا نشد؟
یا
نقل‌قول
مردم اونور چیکار میکنن بعد ما چیکار میکنیم.
مردم آن ور همگی خوشحالند سر هر سفره ی خود جوجه کبابی دارند
همه در فکر یه فنن همه در حال سنایند
همه با هم هستند زندگی میسازند
ولی این ور همگی خاموشند
سر هر سفره ی خود نان نمک
سر هر بند لباس چرکترینند
سر هر فرد در این شهر یک فکر پلید
همه گی بی دینند
هیچ یاری ندارند هیچ سازی ندارند
هچی رهروی و راه ندارند
اصلا که ندارند امامی
اصلا که ندارند رسولی
ای کاش همه ان ور بودیم
نه؟ نه ؟
آی مردم آن ور به خدا مذهب ما مذهب خوبیست
به خدا مردم ما مردم دریاند
افسوس افسوس
در این دریا دلیران سطل ابی بیخیالند
ندارند نگاهی
ندارند نگاهی جز دیدن آن ور
البت بلا نسبت یاران در این جا

پوزش هیچ کس در اینجا به خودش نگیره
مگر کسانی که واقعا اینگونه هستند و سعی بر اصلاح خود داشته باشند.

واقعا ببخشید
اگر بد نوشتم ببخشید
نمیخواستم به کسی بی احترامی بکنم
پوزش پوزش
گله نگیریدا

داداش اینجا فروم شعر و ادبیات فارسی نیستا،در مورد … و اینام نیس.
بکش بیرون.
خیلی لفظ قلم صحبت میکنی ضمنا
« آخرین ویرایش: 29 دی 1390، 02:02 ق‌ظ توسط دانیال بهزادی »
عشق است دنیای متن باز

آفلاین Mohammad Reza Soltany

• Full Member
  • *
  • ارسال: 182
    • وب نوشته های یک مینی روزنامه نگار
« پاسخ #31 : 18 دی 1390، 11:34 ق‌ظ »
من فکر میکنم بهتره این بحث رو ادامه ندیم....
مورد بعدی اینه که منظور من از اون حرف این نبود که باهاشون دم خورم که دوستان اونجوری جواب دادن...صرفا منظورم این بود که خوبی و آزادی نرم افزارهای متن باز اینه که هرکی هرجوری دلش بخواد در میارتش...توی همین فروم یه تاپیک داریم که ملت عکس دسکتاپشون رو میذارن...ببینین همه ی سلیقه ها با هم فرق میکنه...حالا یکی دلش میخواد اوبونتویی که روی سیستمش داره رو ریمستر کنه و بذاره نت بقیه دانلود کنن... کما اینکه خیلی ها اینکارو کردن و اینکه ما توزیع های زیادی رو داریم نشون دهنده ی این آزادی نرم افزاریه.... بحث ما بحث مذهبی و سیاسی نیست...یه سری حرفهاییه راجع به فناوری و تکنولوژی...بهتره به هم دیگه اتهام های مختلف نزنیم.

آفلاین MADMAN

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 804
  • We are not users we are friends.
« پاسخ #32 : 18 دی 1390، 05:54 ب‌ظ »
من فکر میکنم بهتره این بحث رو ادامه ندیم....
مورد بعدی اینه که منظور من از اون حرف این نبود که باهاشون دم خورم که دوستان اونجوری جواب دادن...صرفا منظورم این بود که خوبی و آزادی نرم افزارهای متن باز اینه که هرکی هرجوری دلش بخواد در میارتش...توی همین فروم یه تاپیک داریم که ملت عکس دسکتاپشون رو میذارن...ببینین همه ی سلیقه ها با هم فرق میکنه...حالا یکی دلش میخواد اوبونتویی که روی سیستمش داره رو ریمستر کنه و بذاره نت بقیه دانلود کنن... کما اینکه خیلی ها اینکارو کردن و اینکه ما توزیع های زیادی رو داریم نشون دهنده ی این آزادی نرم افزاریه.... بحث ما بحث مذهبی و سیاسی نیست...یه سری حرفهاییه راجع به فناوری و تکنولوژی...بهتره به هم دیگه اتهام های مختلف نزنیم.
+1
سلامتی پنگوئن که یه ذره قد داره، اما بازم لاتی راه میره ....

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
« پاسخ #33 : 27 دی 1390، 07:27 ب‌ظ »
بهتره که به جای ادامه دادن بحث هر کدون از ما بره و ببینه که اصلا … چی هست بعد بخواد در مورد عقیده‌ی یک سری انسان صحبت کنه که اصلا هیچ اطلاعی در موردش نداره. چندتا از ما واقعا می‌دونه … یعنی چی ؟
هزار تا نوع متفاوت از … داریم که بعضی‌هاش باهمیدگه تو تضاد هستن ! یک نوعش هست به نام … که توش می‌گه:

… … دست و دلبازی کردن بجای خساست.
… … زندگی حیاتی بجای نقشه خیالی و موهومی روحانی.
… … دانش معصوم بجای فریب دادن ریاکارانه خود.
… … محبت کردن به کسانی که لیاقت آن را دارند بجای عشق ورزیدن به نمک نشناسان.
… … انتقام و خونخواهی کردن بجای برگرداندن صورت. (اشاره به تعالیم مسیحیت که می‌گوید هرگاه برادری به تو سیلی زد، آن طرف صورتت را جلو بیاور تا ضربه‌ای به طرف دیگر بزند.)
… … مسئولیت پذیری در مقابل مسئولیت پذیران بجای نگران بودن خون آشام‌های غیر مادی
… تمام آن چیزهایی که گناه شناخته می‌شوند را ارائه می‌دهد، چون که تمام آنها به یک لذت و خوشنودی فیزیکی، روانی یا احساسی منجر می‌شوند.
… بهترین دوست کلیساست چرا که در میان تمام این سالها وجود … دلیل ماندگاری کلیساها است

بنده تفکر هیچ‌گروه و دسته‌ای را نه تایید می‌کنم و نه رد. و نوشته‌هایم صرفا جهت اطلاع بود.

آفلاین mohi

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1430
  • as in freedom
« پاسخ #34 : 27 دی 1390، 10:48 ب‌ظ »
دوستان توجه کنید:

یکی از دوستان اومده و لینکی رو معرفی کرده و درمورد درستی و خوبی و بدی اون هم نظری نداده و کسی رو هم مجبور نکرده به استفاده یا پشتیبانی از اون.

هر کسی دوست داشت استفاده میکنه و هرکسی دوست نداشت نمیکنه. کسی اگر با ایده این سایت مخالف هست، و یا اگه هرکسی میخواد اونو پشتیبانی کنه و موافقش هست، میتونه از طریق همون سایت یا از طریق ای‌میل به گردانندگان اون سایت نظرشو بگه.

این سایت گروه ایرانی اوبونتوست. اوبونتو یک گنو/لینوکس است و ما به خوبی و بدی افکار دیگران کاری نداریم. حلقه اوبونتو حلقه همفکری، همراهی، همکاری و دوستی است و کلمه‌ی اوبونتو کلمه‌ای افریقایی به معنای «انسانیست برای دیگران» است.

دوستانی که پست‌های بی‌ربط دارن لطفا اون رو حذف یا ویرایش کنند تا ما شرمنده‌ی اونها نشیم. اگر کسی از نظر فنی روی لینکی که دوستمون داده نظری داره میتونه این پست رو ادامه بده و ما خوشحال میشیم از این کار. خواهش‌ میکنم بحث‌های انحرافی و بی‌ربط به این انجمن رو که به جایی هم نمیرسه اینجا ادامه ندید. متشکریم. :)

توجه شما رو به گوشه‌ای از قوانین انجمن جلب میکنیم. همه ما موقع ثبت نام، دانسته، این قوانین را قبول کردیم. :)
قوانین و خط مشی رفتاری در انجمنهای اوبونتو ایران

۱. شما توافق میکنید که در طول مدت استفاده از این انجمن، هیچ‌گونه ارسال کذب، افتراآمیز، ناصحیح، توهین آمیز، مبتذل،  منافی ادب و عفت عمومی، منفور، آزار دهنده، موهن، کفرآمیز، جنسی، تهدید آمیز، آشکار کننده مسائل شخصی و خصوصی زندگی افراد و یا به نحوی مخالف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نخواهید داشت.

۳. لطفاً توجه نمائید که تایید اعتبار ارسالها از طرف اعضاء و مدیران این انجمن ناممکن است. لطفاً به یاد داشته باشید که ما به طور دائم ارسالها را مشاهده و بررسی نمی‌کنیم و بنابراین هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتوای ارسالها بر عهده صاحبان انجمن نخواهد بود.

۵. ارسالهای انجمنها تنها نشانگر دیدگاه نویسنده آن ارسال می‌باشند که ممکن است با دیدگاههای سایر اعضاء و یا مدیران انجمن کاملاً متفاوت باشد. لطفاً به محض مشاهده هرگونه ارسال مغایر با قوانین سایت، مدیران و یا ناظران انجمن سایت را از آن ارسال آگاه نمائید.

۶. حق حذف و یا ویرایش ارسالهایی که به نحوی مغایرتی با قوانین سایت داشته باشند، برای مدیران و ناظران انجمن‌ها محفوظ است. روند حذف و یا ویرایش ارسالهای مغایر با قوانین سایت یک روند دستی است که توسط مدیران و یا ناظران سایت در یک زمان معقول انجام خواهد شد.
امضای کوچکتر - انجمن زیباتر P-:

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19701
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #35 : 29 دی 1390، 01:36 ق‌ظ »
دوستان طرح بحث مشکلی نداره، فقط حواستون به معیارهایی که سایت ما ناچار به رعایت اون‌ها هست هم باشه، فکر نمی‌کنم هیات نظارت بر محتوای وب کشور از توضیح دادن یه سری چیزها خوشش بیاد
« آخرین ویرایش: 29 دی 1390، 02:03 ق‌ظ توسط دانیال بهزادی »
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن