انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل با ویندوز کی{حل شد}  (دفعات بازدید: 1953 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mar11

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 42
مشکل با ویندوز کی{حل شد}
« : 22 خرداد 1391، 09:20 ب‌ظ »
سلام دوستان من اول خود اوبونتو را نصب کردم بعد از طریق یه سری دستور دسکتاپ kde را نصب کردم حالا مشکلم اینه ویندوز کی را که میزنم هیچ اتفاقی نمی افته میخوام مثل خودم اوبونتو ویندوز کی که میزنم و دش باز میشه توی kde هم ویندوز کی را که میزنم اون k پایین دسکتاپ بازه بشه
« آخرین ویرایش: 24 خرداد 1391، 09:17 ب‌ظ توسط mar11 »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19703
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : مشکل با ویندوز کی
« پاسخ #1 : 24 خرداد 1391، 07:54 ب‌ظ »
سلام. با این دکمه می‌گیم سوپر. شاید به این خاطره که دوستان حواب ندادن تا حالا. من کی‌دی‌ای کار نمی‌کنم، ولی احتمالا تو تنظیمات خود لانچر کی‌دی‌ای یا تو قسمت صفحه‌کلید بشه برای بازشدن لانچر میان‌بر سوپر رو تعریف کرد
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین آیدین

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 733
  • Die it such FRIENDLY word for me
« پاسخ #2 : 24 خرداد 1391، 08:31 ب‌ظ »
روی آیکن آبی رنگ Kde یا همون kickoff ( پایین سمت چپ ) راست کلیک کن بعد به قسمت " Application Launcher Settings " برو بعد " Keyboard Shortcuts " اونجا میتونی برای باز شدن Kickoff هر چیزی خواستی تعریف کنی
من از سرزمین آه آمده ام! سرزمین اندوه های بسیار! از جایی که هیچگاه نخندیده ام!!
من زاده ی‌ سرزمین آه هستم. من از سرزمین شرم آمدم،
از سرزمین حیا‌های بی‌ خاصیت، سرزمین قایم شدن‌های پر قیمت،
من از سرزمین حصار‌های بی‌ منفعت آمده ام !! من از سرزمین پنهان شدن آمده ام
من به رسم آهیان ، همچنان می‌‌آیم!!

آفلاین mar11

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 42
« پاسخ #3 : 24 خرداد 1391، 09:21 ب‌ظ »
روی آیکن آبی رنگ Kde یا همون kickoff ( پایین سمت چپ ) راست کلیک کن بعد به قسمت " Application Launcher Settings " برو بعد " Keyboard Shortcuts " اونجا میتونی برای باز شدن Kickoff هر چیزی خواستی تعریف کنی
آقا دستت درد نکنه این موضوع حل ولی الان من یه سوال دیگه دارم وقتی kickoff را میزنم و توش سرچ میکنم بعد باید حتما با موس گزینه ای که میخوام را انتخاب کنم به هیچ وجه نمیشه با کیبورد رفت و اونا انتخاب کرد
میخوام کلا با کیبورد کار کنم دیگه دست به موس نشم میشه بگین چجوری برم رو گزینه ها و انتخابشون کنم؟