انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: چگونه با نرم افزار NS Network Simulator کار کنم؟  (دفعات بازدید: 6336 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین مرتضی علیرضایی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 214
    • ALIREZAEI.ir
سلام
لطفا اگر کسی با نرم افزار شبیه ساز شبکه NS کار کرده طرز کار اون را اینجا بنویسه.
در سایت رسمی این نرم افزار که من نتونستم چیزی بفهم! پی دی اف آموزشی اونهم اینقد عجیب غریب بود که باز هم چیزی نفهمیدم.
یک آموزش نصب هم واسه اوبونتو 7.04 داشت که از روی اون هم نصب نشد. دقیقا همون خطایی را میداد که تو خود آموزش نصب نوشته بود.

آفلاین Behnam Golds

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1368
پاسخ به: چگونه با نرم افزار NS Network Simulator کار کنم؟
« پاسخ #1 : 05 فروردین 1387، 01:31 ق‌ظ »
سلام   مرتضی  جان  ،  سال نو    مبارک  . میتونم بگم   منم تازه کارم   ولی خوب یه کارایی انجام دادم در  واقع پروژه پایان ترمم  رو باید  با  NS-2 کار کنم  .
 در  ضمن   اگر  دنبال منبع   می گردی     دنبال   NS-2    بگرد  نه NS    چون  این   ورژن   قدیمیه   و به اصطلاح    منقرض   شده.
منم  با نصبش  خیلی   مشکل داشتم  ولی  بعد از چند روز  بالاخره  نصب  شد  .   من  ورژن   2.32   رو    روی    ubuntu  7.10  نصب  کردم   . در   مورد    مطلب و منبع هم  باید بگم   که    فعلا   دنبال منبع فارسی  نرو   که نیست  شاید تا  3  4 ماه دیگه  خودم   نتیجه  تحقیقاتمو   گذاشتم  اینجا   ولی   برای اینکه از قافله    عقب نمونی   یک منبع   هست که به نظرم  بهتر اومد   یه سری  بزن  فارسی  نیست    ولی  متن ساده   ای   داره
http://www.isi.edu/nsnam/ns/tutorial/

به نظر  من  اول  یکم با  اسکریپت  نویسی   otcl   آشنا بشی  بهتره    ،   چون   توی   هیچکدوم  از منابعی  که     من دیدم   در این مورد  توضیح کامل  داده نشده  .

اگر   تونستی  گلیم خودتو از   آب بکشی بیرون   که    یه کمکم   به   من بکنی  ممنونت     میشم    اگر   نه  صبر    کن  تا   حول  و حوش    یک ماه دیگه    اگر   خواستی    مطالب  فارسی  که خودم  جمع   آوری  کردم   در اختیارت  بذارم . 
ولی  اگر   می خوای   خوب یاد بگیری   همون  لینکی  که دادم  خیلی  میتونه کمکت کنه .

منو  بی خبر نذار  منتظرم   . موفق باشی.