انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل با اکانت جیمیل  (دفعات بازدید: 2518 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1490
  • آقا مرتضی
مشکل با اکانت جیمیل
« : 21 مهر 1391، 02:41 ب‌ظ »
خب.این دومین باری هست که من با اوبونتو به یه مشکلی میخورم که واقعا رو مخه و منم مقصرش نبودم!!
من دیروز یه بار میلم رو با تاندر برد چک کردم و خب خوب کار کرد.بعد از چند ساعت دوباره که خواستم چک کنم با همین تاندربرد خطا میداد که Login to server imap.googlemail.com failed.و سه گزینه retry cancel و enter new password
خب من با خودم گفتم باز یه چیزی شده و جیمیل برا ما قاط زده. retry رو چند باز زدم نشد.پسورد رو مجدد وارد کردم بازم نشد.خلاصه هر کاری کردم نشد.تاندر برد رو بستم و باز کردم نشد.با موزیلا اومدم لاگین کنم ببینم چه مرگشه که دیدم جناب گوگل میفرماید برو آنتی ویروس نصب کن حسن.سیستمت بدافزار داره. ;D
Verify your account
We've detected unusual activity on your account. To immediately restore access to your account, choose how to verify your account.

For your security, we strongly recommend running anti-virus software on your computer to detect and remove any malware.
ex: 021 2345 6789 Phone number
حالا من هر شماره ای رو میدم این قبول نمیکنه.
اصلا چرا اینجوری شد؟
حالا من چیکار کنم؟این ایمیلم برام مهمه و یه جورایی کل زندگیم توشه!!
« آخرین ویرایش: 21 مهر 1391، 02:49 ب‌ظ توسط mrmrn »
پدرم به رحمت خدا رفتن. شادی روحش صلوات.

آفلاین hamed.asl

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 534
پاسخ : مشکل با اکانت جیمیل
« پاسخ #1 : 21 مهر 1391، 02:51 ب‌ظ »
نقل‌قول
choose how to verify your account.

اینجا ک گفته یه راه انتخاب کن برای تایید کردن اکانت  چه راهی پیشنهاد کرده؟  اگر شماره موبایلتو داده باشه ک مشکلی نیست ..این فکر کرده یکی می خواد هکت کنه!  بگو از طریق شماره موبایل تایید کنه هویتت رو...

بعد یع سوال با پروکسی به سرویست دسترسی داشتی؟

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • آقا مرتضی
« پاسخ #2 : 21 مهر 1391، 03:00 ب‌ظ »
نه برادر.من از پروکسی استفاده نمیکنم.ولی چون تو دانشگاهم از pptp vpn استفاده میکنیم برا کانکت شدن ب صورت کلی.
اون قسمت رو رفتم ولی باز هم میگفت شماره بده.رفتم مرحله بعدش که identity رو چک کنه.به سلامتی جواب سوال اولش رو نمیدونستم ولی چون کل سوال کرد که ۵ تا ایمیلی که بیشتر باهاشون در تماسی و ۵تا فیلتری که خودت درست کردی و اینکه آخرینن رمز و آخرین باری که تونستی لاگین کنی و ..جواب دادم و خلاصه رمز رو ریست کرد برام.این شد که تجربه کردم و رفتم اون قسمت security اش و دقیق سوالاتش رو دیدم و جواب دادم و ایمیل برا مواقع ضروری دادم.
جالبه که اونجا که برا security رفتم همون شماره ایرانسلی بود که تو همین صفحه اول میدادم!!حالا چش بود من نمیدونم!!

آفلاین hamed.asl

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 534
« پاسخ #3 : 21 مهر 1391، 03:08 ب‌ظ »
بازم مطمئن نیستم...اما احتمال زیاد دلیل این مشکلات همون استفاده از وی پی ان هست...فقط از دانشگاه و با وی پی ان وصل میشید یا اینکه از منزل بدون وی پی ان هم استفاده میکنید؟

چون معمولا تو اطرافیان من این مشکلات موقعی پیش میاومد که گوگل تغییر ناگهانی ای پی رو تشخیص بده! و فکر میکنه داره به اکانتت از یه جای دیگه غیر از محلی ک عموما استفاده میکنی حمله میشه...

فکر نمیکنم مشکل از اوبونتو و یا تاندر برد باشه...و اینکه همیشه اکانت ایمیلی ک خیلی براتون حیاتیه طوری تنظیم کنید ک هر ایمیلی براش میاد برای یک ایمیل دیگتون فوروارد کنه همون لحطه ک همیشه به ایمیلهاتون دسترسی داشته باشید...

خدارو شکر ک درست شد ;)

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • آقا مرتضی
« پاسخ #4 : 21 مهر 1391، 03:55 ب‌ظ »
اون forward رو خوب اومدین.ممنون.حتما پیگیری میکنم.+۱

آفلاین wolfeyesh

• Full Member
  • *
  • ارسال: 169
« پاسخ #5 : 21 مهر 1391، 04:59 ب‌ظ »
این مشکا ها برای این هست که با آی پی های مختلف وراد Gmail شدید , وقتی وارد می شید , گزینه ای نمی اد که انتخاب و فعال شدن Gmail شما با تماس یا ارسال SMS
دست هایی که کمک می کنند , از دست هایی که دعا می کنند , بیشتر ارزش دارند ؛ کوروش بزرگ