انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: اوبونتو ۸.۰۴.۱ با پشتیبانی طولانی مدت منتشر شد  (دفعات بازدید: 16008 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین sudotux

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2269
سلام
در صورت آپگرید موردی برای درایورها پیش نمیاد؟ من مودم رو با بدبختی نصب کردم. آیا امکان برگشت به قبل وجود داره؟ ممنون :)
درایور مودم را باید از اول نصب کنی

البته باید منتظر بشید, نسخه ی جدید درایور مودم ( hsf و hcf ) مطابق با کرنل جدید اوبونتو ۸.۱۰ ( ۲.۶.۲۷ ) منتشر بشه.

آفلاین Armageddon

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 379
  • violence solve everything
    • به دلیل رعایت قانون کپی رایت حذفش کردم
سلام
در صورت آپگرید موردی برای درایورها پیش نمیاد؟ من مودم رو با بدبختی نصب کردم. آیا امکان برگشت به قبل وجود داره؟ ممنون :)

منظورت از قبل چیه ؟
ممکن است کسی که دایم سوال می کند ابله به نظر برسد ولی کسی که هرگز سوال نمی کند در تمام عمر ابله باقی می ماند  ( لویی پاولز )

دست هایی که کمک می رسانند مقدس تر از لبانی هستند که دعا می خوانند. ( ویلیام شکسپیر )

آفلاین رضا مظاهری

• Full Member
  • *
  • ارسال: 120
  • من چون تو بُدم * تونیزچون من باشی
سلام
اگه راهی برای برگشت به نسخه 7.10 وجود داره ممنون میشم که یکی توضیح بده چون خود من از وقتی که 8.04 رو نصب کردم باهاش مشکل دارم و منتظر بودم تا نسخه بعدی بیاد ولی حالا میبینم که حتی امکان آپدیت کردن و یا آپگرید کردن هم برام وجود نداره و اگه راهی داشته باشم میخوام سعی کنم که برگردم به نسخه 7.10 که باهاش خیلی راحتتر بودم و از خیر این نسخه‌های جدید که شاید با این سیستم دیزلی من سازگار نیستند بگذرم. ممنون
من چون تو  بُدم * تونیزچون من باشی

آفلاین آی سهیل

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1013
  • سهیل هستم.
    • نیمِگــــــــــــــا
من شخصا با اوبونتوی 8.4 راحت‌ترم .. اوبونتوی 8.10 مشکلاتش خیلی زیاده. شاید فقط برای من ...
The open source Ubuntu desktop operating system powers millions of PCs and laptops around the world.

آفلاین Alinn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1440
  • هدیه فاتحه شما برای روح پدرم تسلای دلم خواهد بود:)
    • کاوش‌های من
سلام
اگه راهی برای برگشت به نسخه 7.10 وجود داره ممنون میشم که یکی توضیح بده چون خود من از وقتی که 8.04 رو نصب کردم باهاش مشکل دارم و منتظر بودم تا نسخه بعدی بیاد ولی حالا میبینم که حتی امکان آپدیت کردن و یا آپگرید کردن هم برام وجود نداره و اگه راهی داشته باشم میخوام سعی کنم که برگردم به نسخه 7.10 که باهاش خیلی راحتتر بودم و از خیر این نسخه‌های جدید که شاید با این سیستم دیزلی من سازگار نیستند بگذرم. ممنون
منم با 7.10 راحت تر بودم نمیدونم چرا!
مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب
در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
اللهم عجل لولیک الفرج

کاوش‌های من

آفلاین sibe1353

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
با سلام به همه دوستان
من يك تازه وارد هستم و مي خوام نرم افزارهاي maple و  matlab  را در ابونتو نصب كنم. البته نرم افزار wine  هم دانلود كردم ولي طرز نصبش چه جوري است؟ سوال دوم ، من دي و دي هاي مخازن (7 دي ودي ) ابونتو 8.0.4 را خريداري كردم و نصب كردم . اما به صورت wireless نمي توانم به اينترنت وصل شوم. لطفا راهنمايي نماييد. البته يكبار ابونتو 8.10 را نصب كردم و به اينترنت وصل شدم. اما پوشش ان به صورت good  بود و excellent نبود. (البته با ويندوز كه در همين فاصله وصل مي شدم. excellent  مي داد) :) يك سوال ديگه. موقعي متن هاي word را در office ابونتو باز مي كنم. اگر متن داراي فرمول باشد ، بعضي هاش نشان داده نمي شود. لطفا مرا راهنمايي نماييد. با كمال تشكر

آفلاین آی سهیل

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1013
  • سهیل هستم.
    • نیمِگــــــــــــــا
آقا این نسخه جدید هاردی 8.4.1 رو از کجا می‌تونیم خریداری کنیم.
من یه‌نسخش رو میخوام چون با 8.10 آب‌مون تو یه جوب نرف!
فعلا با هاردی کار می کنم تا نسخه 9.4 بیاد...
The open source Ubuntu desktop operating system powers millions of PCs and laptops around the world.