انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: بازنشدن هیچ سایتی توسط مرورگر ها  (دفعات بازدید: 1784 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین گیسو

• Full Member
  • *
  • ارسال: 232
بازنشدن هیچ سایتی توسط مرورگر ها
« : 20 آذر 1391، 08:16 ق‌ظ »
با درود و عرض معذرت از اینکه موضوع خارج از دستور میپرسم ولی جائی دیگه سراغ نداشتم که کمک بگیرم.
من با لپ تاپم که ویندوز اکس پی روش نصبه نمیتونم به هیچ سایتی برم یعنی مرورگر هام هیچکدام هیچ آدرسی را باز نمیکنند تا چند روز پیش خوب بود ولی فکر میکنم بعد از استفاده از وی پی ان این مشکل پیش آمد.تنظیمات پروکسی هم روی خاموشه کسی میتونه راهنمائیم کنه ممنون میشم.باز هم عذر میخوام که موضوع متفرقه ای مطرح کردم. ](*,)
کاملا تازه کار و دارای زوبونتو(18.4) و لینوکس مینت(19.3) همراه با ویندوز اکس پی روی دو رایانه ی (32bit).

آفلاین Amir (شفقی)

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1734
پاسخ : بازنشدن هیچ سایتی توسط مرورگر ها
« پاسخ #1 : 20 آذر 1391، 08:54 ق‌ظ »
بهتر بود در یک انجمن ویندوزی یا پیسی ورد مطرح می کردید تا پاسخ بهتری دریافت می کردید.
تنظیمات مودم رو به دیفالت تغییر بدید. یعنی مودم رو یکبار دیگر نصب کنید. در کنترل پنل قسمت مربوط به network و آداپتور های مربوطه رو بررسی کنید.

آفلاین alieblice

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
« پاسخ #2 : 20 آذر 1391، 12:29 ب‌ظ »
شاید مشکل dns باشه .
cmd رو باز کنین توش این دستور رو بزنین اگر جواب برگردوند ولی با مرور گر نمیتونستین سایت باز کنین مشکل dns دارین به احتمال زیاد
ping 4.2.2.4

آفلاین گیسو

• Full Member
  • *
  • ارسال: 232
« پاسخ #3 : 21 آذر 1391، 06:34 ق‌ظ »
من دکمه سپاسگزاری یا آن امتیاز را پیدا نکردم و بدین وسیله از هردوی دوستان برای راهنمائی سپاسگزاری میکنم
کاملا تازه کار و دارای زوبونتو(18.4) و لینوکس مینت(19.3) همراه با ویندوز اکس پی روی دو رایانه ی (32bit).

آفلاین Plugin

• Full Member
  • *
  • ارسال: 139
  • applet سابق
« پاسخ #4 : 21 آذر 1391، 09:09 ق‌ظ »
من دکمه سپاسگزاری یا آن امتیاز را پیدا نکردم و بدین وسیله از هردوی دوستان برای راهنمائی سپاسگزاری میکنم
امضای دانیال بهزادی :D: اگه این پست بهت کمک کرد، دنبال دکمه‌ی تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعه‌ی آزادت کمک کن.
شیرینى پیروزى، تلخى صبر را از میان مى‏ برد.