انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: راهنمایی کردن در مورد سوالات کاربران و آدرس لینک و ...  (دفعات بازدید: 2368 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mspforg

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 49
با سلام خدمت دوستان بزرگوار
با توجه به اینکه برای تازه کارانی مثل من سوالاتی در مورد نحوه کار و مسایل سیستم لینوکس پیش می آید از دوستان عزیزی که زحمت می کشند و دانسته های خود را در اختیار دیگران قرار می دهند خواهش می کنم
آن چیزی را که خود انجام داده اند و به پاسخ رسیده اند ابتدا توضیح دهند و سپس آدرس لینک ارایه فرمایند
چیزی که این روزها عادی است سرچ کردن یک کلمه و دیدن هزاران هزار سایت و غیره در مورد آن کلمه است
من تازه کاری که با امیدی عضو انجمن می شوم برای استفاده از دانش دوستان بدون گیج شدن در دنیای هزار توی اینترنت است
با تشکر فراوان از زحمت و تلاش دوستان و علم جویان عزیز خیلی خوشحالم در جمع شما هستم
برای رسیدن رساننده انسان به اوج کمال دعاکنیم . یا حجت الله ادرکنی

آفلاین Paracode.net

• Full Member
  • *
  • ارسال: 134
  • vive la liberté - - - زنده باد آزادی
    • کدهای موازی
این کار در صورتی جواب میده که کاملا مشکلت رو بنویسی و بگس که چه کارهایی انجام دادی .
منم خودم موافقم.
سعی نکن از من (یه نفر دیگه) بهتر باشی، از خودت بهتر باش

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
سلام.
مرسی که به جامعه‌ی خودت اهمیت می‌دی. روال کار این‌جا هم همینه که همه‌چیز توش کامل توضیح داده بشه. پاسخ‌ها هم همه بررسی می‌شن تا نکته‌ی اشتباهی توشون نباشه. برای همین با جست‌وجو در این انجمن می‌شه به پاسخ درست رسید.

در ضمن لینوکس سیستم‌عامل نیست، بلکه یه هسته‌ی سیستم‌عامله. سیستم‌های عامل مختلفی وجود دارن مثل یونیکس، فری‌بی‌اس‌دی، ویندوز، گنو (اصلی)، گنو/لینوکس و… ولی لینوکس جزو این‌ها نیست و در دسته‌ی نرم‌افزارها و در کنار چیزهایی مثل کامپایلر GCC و… قرار می‌گیره
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین mspforg

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 49
سلام دانیال جان
درسته منظور من هم همونه این هسته زیبا و روون تو خیلی از جاها و وسایل مورد استفاده روزمره خیلی متواضعانه و بی نام و نشون داره کارشو به بهترین نحو انجان میده تا اونجایی که اطلاع دارم اندروید هم از این هسته استفاده میکنه ویا یه سری از سریالهای نوکیا خیلی از سیستمهای صوتی و تصویریه جدید هم تا اندازه ای و و و
برای رسیدن رساننده انسان به اوج کمال دعاکنیم . یا حجت الله ادرکنی