انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نصب و اجرای آسان برنامه های ویندوز برروی لینوکس  (دفعات بازدید: 8458 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین hadar

• Full Member
  • *
  • ارسال: 131
  • lما میتوانیم
نصب و اجرای ژاسان برنامه های ویندوز برروی لینوکس و مکینتاش با Crossover Office Pro v7.0.2 OSX / v7.1.0 LINUX

Crossover Office Pro نرم افزاری استثنایی است که به شما این امکان را می دهد تا چنانچه از سیستم عاملی غیر از ویندوز استفاده می نمایید و مایل به نصب برنامه های متناسب با سیستم عامل ویندوز برروی آنها هستید، بسادگی بتوانید بسیاری از برنامه های کاربردی معروف ویندوز و بازی ها را بروی سیستم عامل های مکینتاش و یا لینوکس استفاده نمایید. این نرم افزار دارای کاربری بسیار ساده ای می باشد، واسطی با تنها نیاز به یک کلیک که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید نرم افزارهای ویندوز را به آسانی و بسرعت برروی سیستم عامل خود نصب نمایید. به محض اینکه نرم افزار را نصب نمودید، نرم افزار شما بصورت کاملا یکپارچه در سیستم عامل مکینتاش سازگار می شود. تنها لازم است با کلیک برنامه خود را ازروی OS X Finder بصورت مستقیم اجرا نمایید . پس از کلیک برروی یک فایل ویندوز و یا سند، مانند پیوست های ایمیل، آن فایل با استفاده از برنامه ویندوز متناسب اجرا شده ، که به شما این امکان را میدهد تا با فایل مورد نظر کار کنید. از همه بهتر این است که قادر خواهید بود تا تمامی این کارها را به آسانی و بسیار باصرفه و بدون نیاز به داشتن لایسنس معتبر برای سیستم عامل ویندوز انجام دهید. افزودن نرم افزارجدید متناسب با ویندوز نیز بسیار آسان می باشد، تنها کافی است تا سی دی نصب خود را در داخل درایو مکینتاش خود قراردهید، و برنامه CrossOver آنرا شناسایی نموده و پروسه نصب را آغاز می نماید. سپس نرم افزار عملیات نصب را اتمام نموده و برنامه شما را بری اجرا برروی مکینتاش پیکربندی می نماید. CrossOver بهتری راه برای اجرای برنامه های ویندوز برروی سیستم عامل مکینتاش برمبنای اینتل شما می باشد. این نرم افزار مفید به شما این امکان را می دهد تا برنامه های ویندوز را درست همان گونه که برروی سیستم عامل ویندوز کار می کنند، بدون نیاز به خریداری و یا اجرای یک کپی از ویندوز، اجرا نمایید. در موردسیستم عامل کدبازو محبوب لینوکس هم تمامی موارد گفته شده صادق است.
ادرسش: http://bindownload.com/archives/1388/05/14/crossover-office-pro-v7-0-2-osx-shock-v7-1-0-linux-shock.php

آفلاین امیر و

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 791
  • Google is your friend
سلام.

این محدودیت نرم افزاری نداره ؟

مثلاً Wine فقط نرم افزارای کوچولو رو run میکرد.

این چطوره ؟

ممنون.

آفلاین h4x0r

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 265
    • h4x0r's homepage
مثلاً Wine فقط نرم افزارای کوچولو رو run میکرد.به هیچ وجه موافق نیستم  :)
تا تیرماه ۱۳۸۹ نیستم

آفلاین آی سهیل

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1013
  • سهیل هستم.
    • نیمِگــــــــــــــا
اصلا نباید انتظار داشت که (اولا) همه برنامه های ویندوز با پسوند EXE تو لینوکس نصب بشن! (دوما) این انتظار هم درست نیست که برنامه های نصب شده با پسوند EXE با واین یا هر مجازی سازی دیگه عین خود ویندوز اجرا بشه.
The open source Ubuntu desktop operating system powers millions of PCs and laptops around the world.

آفلاین امیر و

• Hero Member
  • *
  • Google is your friend
مثلاً Adobe DreamWeaver رو میشه ران کرد ؟ :D

آفلاین aref3d

• Full Member
  • *
  • ارسال: 239
مثلاً Adobe DreamWeaver رو میشه ران کرد ؟ :D
بله بدون هیچ مشکلی اجرا میشه. آخرین ورژنش که به صورت Portable بود هم بدون مشکل من اجرا و تست کردم.

آفلاین h4x0r

• Sr. Member
  • *
    • h4x0r's homepage
DreamWeaver که پیش Call of Duty و Grand Theft Auto حرفی واسه گفتن نداره  :P
تا تیرماه ۱۳۸۹ نیستم

آفلاین امیر و

• Hero Member
  • *
  • Google is your friend
پاسخ به: نصب و اجرای آسان برنامه های ویندوز ب
« پاسخ #7 : 28 بهمن 1388، 06:48 ب‌ظ »
الان DreamWeaver , Call Of Duty اینا همه با Wine اجرا میشه ؟؟ آره ؟؟؟؟

اوووو من چقدر عقبم !!

آفلاین h4x0r

• Sr. Member
  • *
    • h4x0r's homepage
الان DreamWeaver , Call Of Duty اینا همه با Wine اجرا میشه ؟؟ آره ؟؟؟؟

اوووو من چقدر عقبم !!
:}
تا تیرماه ۱۳۸۹ نیستم

آفلاین سید محمود رضا سجادی

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 704
    • مرکز برنامه نویسی ایران
تا جایی که من میدونم این نرم افزار پولیه (باید خریدش) و فقط یه فرانت اند برای واین هستش و نه بیشتر
من یه مدت زیادی ازش استفاده میکدم (crossoverlinux و crossoveroffice) و با هردوتا مشکلات زیادی داشتم
پیشنهاد میکنم برای بدست آمدن مقصود عنوان تاپیک حتما به PlayOnLinux یه سر بزنید
و البته این صفحه
http://www.linuxquestions.org/questions/linux-software-2/what-is-a-good-wine-front-end-program-610378/
اینم پیدا کردم اما ازش سر در نیاوردم
https://launchpad.net/winegtk
« آخرین ویرایش: 28 بهمن 1388، 08:05 ب‌ظ توسط سید محمود رضا سجادی »
مرکز برنامه نویسی ایران
محلی برای تمامی علاقه مندان به برنامه نویسی http://www.SourceCenter.IR

آفلاین MHA152

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2745
  • من عاشق یونیکسی ها هستم
سلام ببخشید در ویندوز یک نرم افزار پیشفرض برای مرتب سازی هارد دیسک وجود داشت ولی اینجا تو اوبونتو چیزی پیدا نکردم میشه راهنماییم کنید یک نرم افزار جایگزین خوب براش دانلود کنم
بهتون پیشنهاد می کنم به دنیای بزرگ شبه−یونیکس وارد بشید و از پیشرفت لذت ببرید
جیمیلم

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
منظورت دیفرگمنت کردن هارده؟ توی لینوکس به این چیزا نیاز نداری!
توی تاپیک مربوط به واین در مورد یه چیز دیگه چرا پست زدی؟