انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: محل جلسات گروه کاربران گنو/لینوکس تبریز - tabrix.org  (دفعات بازدید: 2483 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین royaflash

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 466
  • تلاش برای بهتر شدن بهترین شیوه زندگی است (سقراط)
    • در مفهوم اپن سورس ، گنو/لینوکس
نقل‌قول
ما گروهی هستیم با هم برای رشد هم

شما هم دعوتین

جامعه ما پهناور است. پهناورتر از محله و شهر و ایالت. جامعه ما در آنسوی خیابان‌ها و شهرهایمان‌، کشورها و مرزها گسترده شده و از یک گروه و پروژه، بسیار بزرگ‌تر است. بسیاری از ما به زبان‌های مختلفی صحبت می‌کنیم و تصمیمات متفاوتی می‌گیریم. آداب و رسوم جداگانه‌ای داریم و به طور متفاوتی با این نرم‌افزار‌، محتوا و فرهنگ در ارتباطیم؛ ولی چیزی که ما را با هم متحد می‌کند باور به آزادی، باز (منظور به دور از محدودیت بودن) و مناسب و به درد بخور بودن برای مردم است. روش‌ها و عقاید ما ممکن است متفاوت باشد و حتی تعریف ما از آزادی و باز بودن ولی باور به آزادی و باز بودن آن‌ها را یک‌رنگ می‌کند.

گروه کاربران گنو/لینوکس تبریز روز های شنبه ، هفته های زوج (هفته دوم و چهارم ) ساعت 16 در : تبریز – باغشمال – جنب بانک انصار ، طبقه فوقانی نمایشگاه ارابه ، شرکت شایا سیستم برگزار میشود .
ورود برای عموم آزاد میباشد .
وبلاگ |
وب سایت [url=http://unixmen.ir]

در صورت نیاز+ شماره تلفن 09141100257

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 792
  • تحصیلات:مهندسی جوشکاری عاشق کامپیوتر و تکنولوژی
سلام من بلاگ شما رو دیدم از طراحیش خوشم آومد می خواستم یه همچین چیزی رو طراحی کنم ولی زبان برنامه نویسیم در حد افتضاحه و بیشتر ادیت می کنم تا برنامه نویسی و طراحی وب
از شما خواهش میکنم اگه میتونین یه کمکی هم به من بکنین برای راه اندازی بلاگ

من رشته لم مهندسی جوشه و کارای لینوکسیم رو تازه شروع کردم و تو این زمینه ها معمولا خودم میام و کارام رو انجام میدوم ولی این یکی رو حس می کنم کار خودم نیست و نیاز به کمک دارم

ممنون
بعضی از حرف ها جرعت گفتن میخواد . . .

آفلاین royaflash

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 466
  • تلاش برای بهتر شدن بهترین شیوه زندگی است (سقراط)
    • در مفهوم اپن سورس ، گنو/لینوکس
سلام من بلاگ شما رو دیدم از طراحیش خوشم آومد می خواستم یه همچین چیزی رو طراحی کنم ولی زبان برنامه نویسیم در حد افتضاحه و بیشتر ادیت می کنم تا برنامه نویسی و طراحی وب
از شما خواهش میکنم اگه میتونین یه کمکی هم به من بکنین برای راه اندازی بلاگ

من رشته لم مهندسی جوشه و کارای لینوکسیم رو تازه شروع کردم و تو این زمینه ها معمولا خودم میام و کارام رو انجام میدوم ولی این یکی رو حس می کنم کار خودم نیست و نیاز به کمک دارم

ممنون
من در خدمتم . لطفا در مورد ساختار و ... اطلاعات بیشتری ارایه بدین . همچنین میتونید با آدرس ایمیل بنده در ارتباط باشید .
royaflash@yahoo.com
وبلاگ |
وب سایت [url=http://unixmen.ir]

در صورت نیاز+ شماره تلفن 09141100257