انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: رابط گرافیکی هما 8.04 را چطور باید راه انداخت؟ اصلا این رابط گرافیکی کجاست؟  (دفعات بازدید: 1285 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mshadman

• Full Member
  • *
  • ارسال: 159
رابط گرافیکی هما 8.04 را چطور باید راه انداخت؟ ??? اصلا این رابط گرافیکی کجاست؟ ??? منویی یا دستوری یا هر چیز دیگه که بتوان نرم افزارهای هما رو نصب کرد را چطور می توان فعال کرد یعنی چطور می شه که به صورت گرافیکی نرم افزار ها را نصب کرد. ممنون می شم اگر کسی راهنمایی کنه
نمي دانم پس ازمرگم چه خواهدشد ؟/ نمي خواهم بدانم كوزه گراز خاك اندامم چه خواهد ساخت/  ولي بسيارمشتاقم/كه از خاك گلويم/سوتكي سازد/گلویم سوتکی باشد بدست كودكي گستاخ وبازيگوش/ واو يكریزو پي در پي دم گرم خوشش رابرگلويم سخت بفشارد/ و خواب  خفتگان خفته راآشفته ترسازد/بدينسان بشكند در من سكوت مرگبارم را

آفلاین سید وحید رضا برهانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1668
  • یک مخالف نرم افزار اوپن سورس
سلام
راهنمای نصب رو بخون نوشته در ضمن برای نصب می تونی روش دبل کلیک کنی بعد از نصب تو قسمت system tools آیکنش می آید
نرم افزاری که نشه سیخ انگولکش کرد (به هر دلیلی چه به‌خاطر قانون و چه پیچیدگی یا توسعه سریع)نرم افزار آزاد نیست حالا مهم نیست چه بنیادی یا چه افرادی اون رو نوشته باشند یا GPL باشه یانه!
نرم افزار آزاد یک جنبش هست نه یک تیکه کاغذ پاره(GPL)
حق فهمیدن از حق خوندن مهمتره

آفلاین mshadman

• Full Member
  • *
  • ارسال: 159
سلام دوست عزیز
این کار را کردم اما چیزی نیامد، اصلا اتفاقی نمی افته. در باره راهنماش هم باید بگم که فقط گفته رابط گرافیکی را فعال کنید تا بتونید نرم افزار ها را نصب کنید البته یکی دو تا دستور قبلش می ده که اجرا می کنم اما چیز دیگه ای اتفاق نمی افته  ???
نمي دانم پس ازمرگم چه خواهدشد ؟/ نمي خواهم بدانم كوزه گراز خاك اندامم چه خواهد ساخت/  ولي بسيارمشتاقم/كه از خاك گلويم/سوتكي سازد/گلویم سوتکی باشد بدست كودكي گستاخ وبازيگوش/ واو يكریزو پي در پي دم گرم خوشش رابرگلويم سخت بفشارد/ و خواب  خفتگان خفته راآشفته ترسازد/بدينسان بشكند در من سكوت مرگبارم را

آفلاین snake

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 997
سلام
یه فایل با پسوند deb   داره اونو نصب کن بعد ایکونش توی system tools  میاد
بعد کلید نرم افزاری رو نصب کن
بعد ایکونشو اجرا کن

موفق باشد

Linux is not a word,It's a SPRITE