انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل بسیار مهم در قطعات  (دفعات بازدید: 3962 بار)

0 کاربر و 8 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3117
  • Your Future is our Past!
پاسخ : مشکل بسیار مهم در قطعات
« پاسخ #15 : 30 فروردین 1392، 03:32 ب‌ظ »
جدی؟ چقدر خوب !
اصلا فکر نمی کردم توسعه دهندگان این توزیع ایرانی باشند و توی ایران چقدر خوبه واقعا! راجع بخ توزیع سریر هم یه توضیحی به ما بدید استاد؛
ما تازه شمارو پیدا کردیم

لطف کنید ادامه بحث رو از اینجا ادامه بدید : http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,43897.msg514613.html#new

قاضی : تو السالوادور چه کار میکردی؟
چه‌گوارا : آفتاب میگرفتم
قاضی : پس چرا ساختمان دادگستری رو منفجر کردی؟
چه‌گوارا : جلوی آفتاب رو گرفته بود

آفلاین callmanager

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 48
  • try to learn , try to do
    • Maziar Sojoudian
« پاسخ #16 : 30 فروردین 1392، 03:36 ب‌ظ »
در جواب شما دوست عزیز که فکر میکنی ببخشید شما دانای عالم اکی ؟ بنده بخاطر حمله به سفارت یکی از کشورهای مزخرف اینترنم از سمت مخابرات به مدت ۹ ماه قطع بود و الان فقط ۴ روزه وصل شده و کسی از دوستانمم بهم هیچ اطلاعی در باره ورود این سیستم عامل نداد در ضمن هنوز خیلیا دارن از بک ترک استتفاده میکنن محض اطلاع چون درحال تحقیق درباره سیستم عامل جید هستن من الان با کسی صحبت کردم و اون میدونست البته تلفنی گفت آره اون اومده ولی من فعلاْ توی بکترکم اگر قرار باشه همه چیو یوهو پودر کنیم نمیشه باید بشناسیمش .

ای کاش این دوستمون هم بیان از روش های نفوذشون به "سفارت یکی از کشورهای مزخرف" یکیم برامون تعریف کنن

آفلاین backtrack6000

• Newbie
  • *
  • ارسال: 9
« پاسخ #17 : 31 فروردین 1392، 09:50 ق‌ظ »
این مثال رو در جواب برخی از افراد میدم که فکر میکنن همه مثل خودشون اهل دروغ هستن : کافر همه رو به کیش خود پندارد و فقط یه چیزی رو بگم و تموم باگ سایتی که گفتم Crf بود

در ضمن یه بنده خدایی آدرس انجمن شما دوستان رو بهم داد و با اعتماد به نفس کاملم میگفت کمکت میکنن . ولی از زمانی که من اومدم حرفایی جز یه سری خاله زنک بازی ندیدم
« آخرین ویرایش: 31 فروردین 1392، 09:51 ق‌ظ توسط backtrack6000 »