انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: بعد از نصب وقتی وارد ابونتو می شوم اروری می ده و ؟؟؟  (دفعات بازدید: 863 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mercol30

• Newbie
  • *
  • ارسال: 18
ای بابا داستانی شده این مهاجرت از ویندوز به ابونتو ... بعد از اینکه کلی مشکل داشتیم با ابونتو و ماشین های مجازی ... بی خیال اون قضیه شدیم و رفتیم روی یک سیستم دیگه که داشتیم ابونتو را نصب کنیم . ( با فلش این کار را کردم ) نصب که شد و تمام شد وقتی که ریستارت را می زنیم و بعد از ریستارت دوباره می ره به اول نصب که باز ریستارت کردیم وفلش را کشیدیم وارد لوگین ابونتو که شدیم و روی نام کاربر کلیک کردیم یک صفحه سیاه اومد و هی چمشمک می زد و این ارور را می داد این دگه چیه ...

من فکر کنم با هارد مشکل داره : شاید هارد 120 بدسکتور داره ... البته قبلا رویش ویندوز 7 نصب کرده بودم و کار می کرد ولی بعدش چند ماهی خواب بود تا دوباره برای نصب ابونتو از اون استفاده کردم ...

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
رایانه‌ی شما گرداننده‌ی دیسک فلاپی داره؟ اگه بله یه بار جداش کن و دوباره تلاش کن
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین mercol30

• Newbie
  • *
نه ندارم . فلاپی خدایش بیامرزه . 7 سالی هست که از نزدیک ندیدیمش ...

فقط دی وی دی رایتر هست و هارد ...

می تونه به هارد گیر داده باشه .... در صورتی که هارد قبلا از نصب ابونتو و متلاشی کردن پارتیشن ... به راحتی در سیستم کار می کرد و اطلاعاتش بود ...

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
مشکلت رو فهمیدم از راه‌انداز کارت گرافیکه. در حال ریکاوری بیا بالا ببین باز هم همین‌جوریه
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین mercol30

• Newbie
  • *
کامپیوترم قدیمی هست و گرافیکش 128 هست .... شرمنده اخلاق ورزشی ات .... حال این رکاوری که می گی را از کجا باید فعال کردن یا انجام داد در لینوکس بر عکس ویندوز مبتدی هستیم ... با تشکر ...

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 792
  • تحصیلات:مهندسی جوشکاری عاشق کامپیوتر و تکنولوژی
با اجازه آقا دانیال
خوب شما وقتثی که داره بوت میشه توی بوت لودر (گراب اسم بوت لودر اوبونتو هست) پس توی گراب پایین تر از همین گزینه بوت عادی سیستم یه گزینه ریکاوری مود داره اون رو بزن و بیا بالا و بعدش سیف مود (بعد یه ارور میده)و بعدش نمیره و بر میگرده به صفحه قبل و بعدش گزینه اول رو میزنی و سیستم با گرافیک پایین لود میشه و میاد بالا

...
بعضی از حرف ها جرعت گفتن میخواد . . .

آفلاین ali.abry

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1224
اگر صفحه گراب موقع روشن شدن نشون داده نمیشه دکمه shift یا Esc رو چند بار بزن منوش میاد.

آفلاین mercol30

• Newbie
  • *
هر دو را زدم هیچ اتفاقی نیفتاد ... بی خیالش شدم . الان فدورا 18 را روی مجازی ساز نصب کردم و با کلی دنگ و فنگ باللخره تونستم به بهترین نحو احسن راه اندازی اش کنم ...

با تشکر ...