انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: راه حل مشکل عدم شناسایی Sound Card بعد از بروزرسانی به Ubuntu 8.04 hardy  (دفعات بازدید: 5992 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین zerocold

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 36
  • من هيچ كس نيستم ، من خودم هستم
    • گروه مشاوران مسير
سلام دوستان فکر کنم همتون خبر دار مشکل من شدید چون چند روزی هست مثل دیوونه ها هر جا میتونم میرم و دنبال راه حل واسه این مشکل میگردم
هر کاری که بگیدو کردم حتی رفتم یه نسخه از کرنل رو نصب کردم که مشکل رو نصفو نیمه حل میکرد در حالی که راه حل خیلی ساده تر  از این حرف ها بود
خلاصه گفتم بهتره یه موضوع جدید درست کنم و راه حل رو جدا اراپه کنم

sudo apt-get install linux-386

این دستور تنها راه حلی بود که به من کمک کرد
امید وارم به شما دوستان نیز کمک کنه

یه خواهش دیگه هم داشتم چون من خیلی تازه کارم از منطق کاری که کردم اصلا اطلاع ندارم فقط میدونم مشکلم رو حل کرد . حالا یکی از این گریک های لینوکس اینجا بیاد دقیقا بما بگه که این راه حل دقیقا چیه و چکاری میکنه و چرا یه همچین مشکلی بوجود اومده بود ممنون میشم

با آرزوی موفقیت برای همه شما
مصطفی
----------
« آخرین ویرایش: 16 خرداد 1387، 08:03 ق‌ظ توسط zerocold »
عشق تپه اي است كه هر خري از آن بالا مي رود

آفلاین سید مهدی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2013
  • یک تازه کار !
مصطفی جان از اینکه تجربیات حل مشکلاتت رو در اختیار بقیه دوستان انجمن گذاشتی ازت تشکر می کنم :)
مردی نبود فتاده را پای زدن
گر دست فتاده ای بگیری مردی !

آفلاین zerocold

• Jr. Member
  • *
    • گروه مشاوران مسير
مصطفی جان از اینکه تجربیات حل مشکلاتت رو در اختیار بقیه دوستان انجمن گذاشتی ازت تشکر می کنم :)

خواهش

آفلاین khajavi

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 361
    • کافه ی گنو/لینوکس
سلام دوستان فکر کنم همتون خبر دار مشکل من شدید چون چند روزی هست مثل دیوونه ها هر جا میتونم میرم و دنبال راه حل واسه این مشکل میگردم
هر کاری که بگیدو کردم حتی رفتم یه نسخه از کرنل رو نصب کردم که مشکل رو نصفو نیمه حل میکرد در حالی که راه حل خیلی ساده تر  از این حرف ها بود

یه خواهش دیگه هم داشتم چون من خیلی تازه کارم از منطق کاری که کردم اصلا اطلاع ندارم فقط میدونم مشکلم رو حل کرد . حالا یکی از این گریک های لینوکس اینجا بیاد دقیقا بما بگه که این راه حل دقیقا چیه و چکاری میکنه و چرا یه همچین مشکلی بوجود اومده بود ممنون میشم

مصطفی
----------

مصطفی جان مشکل من با راهکار شما حل نشد.
حتی مشکل حاد تر هم شد. چون الان این هسته ی جدید تنها از یکی از سی پی یو های من پشتیبانی می کنه
آفلاین Manwe

• Full Member
  • *
  • ارسال: 234

مصطفی
----------
دوست قدیمی من :)
این کاری که شما کردی به جای اینکه از هسته معمول اوبونتو x86-32 که همانا generic باشه استفاده کنید میاد و هسته i386 که برای این سی پی یو ها (منظورم نسل i386 هست ) اپتیمایز شده رو نصب میکنه ، دلیل اینکه این دوستمونم یک سی پی یو کار میکنه خیلی سادست کرنل i386 SMP ساپورت نمیکنه عزیزم ، قبل اینکه کاری بکنی از طبعاتش مطلع شو  آقای خجاوی عزیز‌، به هر حال ZeroCold عزیز ، من نمیدونم مشکلت چی بوده ، شاید مشکلت فقط با کرنل بوده :)

موفق و کامیاب باشی ، از طرف یکی از اعضای گروه سرزمین میانی(Me) :D
. - .
         \ v /
       \ \   / /
     \ (       ) /
       ^^.^^

آفلاین zerocold

• Jr. Member
  • *
    • گروه مشاوران مسير

مصطفی
----------
دوست قدیمی من :)
این کاری که شما کردی به جای اینکه از هسته معمول اوبونتو x86-32 که همانا generic باشه استفاده کنید میاد و هسته i386 که برای این سی پی یو ها (منظورم نسل i386 هست ) اپتیمایز شده رو نصب میکنه ، دلیل اینکه این دوستمونم یک سی پی یو کار میکنه خیلی سادست کرنل i386 SMP ساپورت نمیکنه عزیزم ، قبل اینکه کاری بکنی از طبعاتش مطلع شو  آقای خجاوی عزیز‌، به هر حال ZeroCold عزیز ، من نمیدونم مشکلت چی بوده ، شاید مشکلت فقط با کرنل بوده :)

موفق و کامیاب باشی ، از طرف یکی از اعضای گروه سرزمین میانی(Me) :D

دوست قديمي عزيز
من مشكلم وقتي بوجود اومد كه از 7 به 8 ارتقا دادم و صدا بطور كل از كار افتاد بعد از اون هر كاري كردم درست نشد و هيچ كس تو اين انجمن نتونست كمكم كنه بعد هر راه حلي بود چك كردم تا با اوني كه ديدي مشكلم هل شد
منم اومدم اون راه حل رو ارائه كردم
من سوادم به حد شما ها نيست ولي نكته اينجاست شما كه بهتر از من مي فهميد اون موقع كه دونبال راه حل بودم چرا جواب نميداديد؟!! حالا هم بجاي اينكه به كسي كه سواد نداره تيكه بندازي بهتره بشيني راه حل درست رو ارائه كني.
راستي زده به سرم بهت  TR كنم فضايي ;D

آفلاین سلمان

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
سلام
من هم همین مشکل دوستمون رو دارم و نمی‌خوام linux-386 رو نصب کنم... چه کنم؟
دل اینسپایرون دارم ۶۴۰۰
بعد از این‌که به‌روزش کردم از ۷.۱۰ گاتسی به ۸.۰۴ هاردی این مشکل رو پیدا کردم.
کمک!
« آخرین ویرایش: 13 امرداد 1387، 10:47 ب‌ظ توسط سلمان »

آفلاین سلمان

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
لااقل یه منبع خارجکی معرفی کنین! ](*,)

آفلاین Farshid

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613
سلام
من هم همین مشکل دوستمون رو دارم و نمی‌خوام linux-386 رو نصب کنم... چه کنم؟
دل اینسپایرون دارم ۶۴۰۰
بعد از این‌که به‌روزش کردم از ۷.۱۰ گاتسی به ۸.۰۴ هاردی این مشکل رو پیدا کردم.
کمک!

درود

سلمان جان عزیز دل برادر این خیلی‌ها از جمله خود من بعد از بروز رسانی چه مشکل‌ها که با صدا داشتم و هر چه تلاش کردم هیچ بود (اگه بگردی تاپیک مشکلم هست تو انجمن) این داهی که دوستمون گفته برای عده‌ای کار می‌ده و برای بعضی هم نه!!!
توصیه ی رنج کشیده در این راه اینه که دوباره نصب بنما...

موفق باشی...
معنای واقعی اوبونتو این است که "آدمی به کمک انسانهای دیگر به گوهر آدمیت میرسد"