انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نرم افزار مدیریت دانلود  (دفعات بازدید: 10889 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Meys@m

• Full Member
  • *
  • ارسال: 190
  • ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
پاسخ به: نرم افزار مدیریت دانلود
« پاسخ #30 : 04 آبان 1387، 07:05 ب‌ظ »
از Kget استفاده کنید :
sudo apt-get install kgetبا این برنامه میشه یه کلک شرعی زد که به شخصه برا من خیلی کارساز بوده ، و اون اینه :
ابتدا روی لینک دانلود کلیک کنید ، با فایرفاکس شروع به دانلود کنید ، حالا اونجایی که داره دانلود میشه راست کلیک کنید و گزینه Copy Download link رو انتخاب کنید ، حالا kget رو باز کنید و لینک دانلود رو paste کنید و شروع به دانلود کنید ، پس از چند لحظه یه پنجره باز میشه که میگه کوکی و از اینا ، بهش دست نزنید تا دانلود تموم بشه ، اینجوری به راحتی با لینک مستقیم و ماکزیمم سرعت دانلود کردید ، برا من ۹۹ درصد سایت‌ها جواب داده حتی راپیدشر.
موفق باشید
from freedom came elegance

آفلاین sayla

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 53
« پاسخ #31 : 04 آبان 1387، 07:35 ب‌ظ »
سلام
شما میتوانید به کمک wine نرم افزارهای ویندوزی مثل flashget را نصب کنید
راست میگی ها...
ولی دوست داشتم تنها از لینوکس استفاده کنم ولی فعلا همین کار رو میکنم...
اگر به جایی رسیدید خبرم کنید...
ممنون

من برای دانلود از rapidshare میخواستم از برنامهء Rapidshare Downloader استفاده کنم که میشه گفت موفق نشدم
شما تست کن ببین میتونی راش بندازی یا نه (به من میگه Username و Password و Speed download و Destination Fonlder رو باید وارد کنم درصورتی که اینکارو کردم!)
در این تاپیک لینک دانلود و توضیحات لازم قرار داده شده

آفلاین sayla

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 53
« پاسخ #32 : 04 آبان 1387، 07:38 ب‌ظ »
از Kget استفاده کنید :
sudo apt-get install kgetبا این برنامه میشه یه کلک شرعی زد که به شخصه برا من خیلی کارساز بوده ، و اون اینه :
ابتدا روی لینک دانلود کلیک کنید ، با فایرفاکس شروع به دانلود کنید ، حالا اونجایی که داره دانلود میشه راست کلیک کنید و گزینه Copy Download link رو انتخاب کنید ، حالا kget رو باز کنید و لینک دانلود رو paste کنید و شروع به دانلود کنید ، پس از چند لحظه یه پنجره باز میشه که میگه کوکی و از اینا ، بهش دست نزنید تا دانلود تموم بشه ، اینجوری به راحتی با لینک مستقیم و ماکزیمم سرعت دانلود کردید ، برا من ۹۹ درصد سایت‌ها جواب داده حتی راپیدشر.
موفق باشید
سلام
بجای اینکار از Extension ه Flash Got استفاده کنید
بعد از کلیک کردن بر روی لینک دانلود بجای Save و Open گزینهء انتخاب دانلود منجر هم به شما نمایش داده میشه که میتونید بدون درد سر مستقیم فایل رو با نرم افزار مورد نظر خودتون دانلود کنید

آفلاین toti

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 259
    • LINUX LOVER
« پاسخ #33 : 05 آبان 1387، 08:22 ق‌ظ »
ممنونم از توجهتون
اما مورد دومی که واسه من خیلی مهمه اینه که بتونم بهش زمانبندی بدم یعنی بگم مثلا از ساعت ۲ نیمه شب شروع به دانلود کنه(به علت استفاده از امکانات رایگان)