انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

آیا از وضعیت فعلی مدیریت وب‌سایت فارسی اوبونتو راضی هستید؟

خیر. تیم مدیریت فعلی باید تغییر کند و گروهی با رای گیری کاربران جای آن را بگیرد
11 (20%)
خیر. وب‌سایتی با نرم‌افزار، دامنه و  تیم مدیریت جدید نیاز است
2 (3.6%)
خیر. اما انتظار بهتر شدن مدیریت تیم فعلی و تغییر بعضی سیاست‌ها را دارم (توضیح دهید)
14 (25.5%)
بله. کاملا راضی هستم
20 (36.4%)
هیچ نظری خاصی در این زمینه ندارم
5 (9.1%)
هیچ کدام از موارد بالا (در قالب ارسال مشخص کنید)
3 (5.5%)

مجموع آرای اعضا: 55

نویسنده موضوع: نظرخواهی در مورد وضعیت فعلی مدیریت وب‌سایت فارسی اوبونتو  (دفعات بازدید: 9723 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4857
  • masoft قدیم
یه کاربر میتونه بیاد توی این انجمن، یه تاپیک با عنوان «آخ اوبونتو خراب شد، جان عزیزتون کمک کنید» بسازه و میتونی مطمعن باشی تا اخر دنیا عنوان بد این تاپیک ثابت میمونه.
وظیفه گزارش این پست‌ها با شماست. گزارش بده، اگر اقدامی نشد، بعد بیا شکایت کن :)

آفلاین احسان☺

• Full Member
  • *
  • ارسال: 220
یه کاربر میتونه بیاد توی این انجمن، یه تاپیک با عنوان «آخ اوبونتو خراب شد، جان عزیزتون کمک کنید» بسازه و میتونی مطمعن باشی تا اخر دنیا عنوان بد این تاپیک ثابت میمونه.
وظیفه گزارش این پست‌ها با شماست. گزارش بده، اگر اقدامی نشد، بعد بیا شکایت کن :)
قرار نیست هرچی گزارش نشد دیگه هیچی.اتفاقا یه مدت من همیشه گزارش میدادم این ها رو.ولی به ندرت رسیدگی میشد(حیف که مال چند وقت پیشه و الا حتما چند تا مثال هم میزدم.).خیلی از مواقع هم دیدم که ناظر ها توی تاپیک شرکت کردن.واسه قانون احمقانه ی نرم افزار های به اصطلاح آزاد و راه انداختن بحث زیر ارسال هرکی که اسم لینوکس رو برد که ماشاالله عملکرد ناظر ها مثال زدنیه.

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3117
  • Your Future is our Past!
خب، اگر دوستانمون که الان بحث بین اون دو نفر هست (ساسان و nixoeen ) بنده رو جزئی از نوع بشر بدونن، من هم میخوام انتقادم رو به هر دو طرف بگم.

اول مدیریت :
ویکی مال همس! یعنی هم کاربری که مطلب داشته باشه و یا بخواد مطلبی رو آپدیت کنه، هم مدیری که روی محتوای ویکی نظارت کنه، مطالب مشکل دار رو ویرایش کنه و از همه مهم تر از لحاظ فنی، پشتیبانی رو انجام بده! پشتیبانی فنی خیلی خیلی مهم تره. چون یک پشتیبانی فنی خوب، حاصلش دیدن خروجی مناسبه. و واقعا حیفه که ویکی، که بهترین پتانسیل برای جذب کاربر جدیده، به اون شکل باشه.

دوم گروه انقلابی :
این روشی که شما پیش گرفتید، هیچ سودی نداره. عین گروهی هستید که ادعای فتح جهان با مگس کش دارند، نه یک گروه انقلابی واقعی. خوندن صد ها خط کد SMF و ترجمه فارسی اون، واقعا ربطی به این انجمن نداره دوست من، شما اونها رو بفرست برای خود Simple Machines یا اگر توانش رو داری، این نرم افزار رو فورک کن و ترجمه فارسی خودت رو تبدیل کن به ترجمه رسمی. این رو بگم که در ترجمه فارسی MyBB هم مشکلات زیادی وجود داشت، و من دو سه تا کاربر دیگه، این رو به ادمین سایت MyBB Iran رسوندیم، ایشون هم یوزرهای ما در انجمن اصلی مای بی بی رو گرفت یه جا مثل لانچپد دسترسی داد، و رشته های مشکل دار با چند کاندید برای ترجمه، برگردونده شدند، به همین راحتی، بدون هیچ جنگ و دعوایی.
این که با دید و نگرش طلبکارانه، و با لحن دعوا بیایم جلو، هیچ چیزی رو پیش نمیبره، فقط جو انجمن خیلی خیلی به هم میریزه، و کاربر جدید که میاد میگه اینا خودشون با خودشون درگیرن! و میره سراغ یه سایت یا انجمن دیگه و از این حرفا.

این رو هم بگم که این، آخرین پست من در این تاپیکه، و سعی میکنم تا حد امکان از بخش «انتقادات و پیشنهادات» ، دوری کنم!
موفق باشید :)
قاضی : تو السالوادور چه کار میکردی؟
چه‌گوارا : آفتاب میگرفتم
قاضی : پس چرا ساختمان دادگستری رو منفجر کردی؟
چه‌گوارا : جلوی آفتاب رو گرفته بود

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4857
  • masoft قدیم
قرار نیست هرچی گزارش نشد دیگه هیچی.اتفاقا یه مدت من همیشه گزارش میدادم این ها رو.ولی به ندرت رسیدگی میشد(حیف که مال چند وقت پیشه و الا حتما چند تا مثال هم میزدم.).
اتفاقا من به اکثر گزارش‌هایی که می‌دادی رسیدگی می‌کردم و حداقل ۸۰ درصد اون‌ها تاثیرگذار بوده. در مورد موارد دیگه هم تا جایی که من چیزی رو می‌دیدم رسیدگی می‌کردم، ولی خوب من (و بقیه ناظرها) هم شبانه‌روز اینجا نیستم که همه چیز رو ببینم. اگر چیزی می‌بینید و فکر می‌کنید خلاف قوانین هست، باید گزارش بکنیدش.