انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشخص کردن وضعیت گروه طراحی - ازدید یک طراح  (دفعات بازدید: 3090 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Thinker's designer - محمدمهدی محمدی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 194
  • من معتقدم که...
با سلامی پر از درد و دل

خدمت دوستان آرض هستم که چند صباحیست چشمانم به کارهای گروه طراحی باز مونده و در هیمن حین که به بستن می رود علامت سوال های مختلفی بر روی مخیله ام سبز می شود. چند صباحیست که به دنبال رئیس گروه کاربران (اگه درست گفته باشم) می دوم و او هم همین طور (یعنی او هم می دود). جالبی این امر اینست که اگر اینطوور پیش رویم هیچ وقت همدیگر را در این راه پر فراز و نشیب پیدا نخواهیم کرد ، چون هر دویمان طبق قوانین حرکت در علم فیزیک در یک خط راست بوده ولی پشت به سره به دنبال هم می گردیم. طبق قوانین فیزیکی که تا حال از پیچ و خم های مخ دانشمندان به دست آمده است ، هیچ وقت این دو نفر به هم نخواهند رسید.

در ضمن مدتیست که در سایت به دنبال اثر پاهای روئسای گروه های کاربری مختفی مثل گروه طراحی می گردم که اینجانب به دلیل ندانستن اینکه (مثلا: شخصی که رییس یکی از گروه ها هست ، رییس گروهه و با چه نشانه ای که مخصوص آن گروه مشخص شده یا اینکه اعضای گروه طراحی چه کسانی هستند و با چه نشانه ای در سایت مشخص می شوند) چند روزی است که از اوضاع در هم پیچیده سایت ، دچار گیجی موقت شدم که در همین راستا برای آگاه سازی خود و روئسای سایت و دیگر اعضاء اقدام به نوشتن این پوست نمودم. ( شاید هم بنده نشانه ای دیدم ولی به سرعت از روی آن پریدم).

درحین صحبت این نکته را به سمع مبارک اعضاء و در کل همگی برسانم که بنده یه طرح هایی برای سایت دارم. هم برای گروه طراحی و هم برای دیگر کروه ها. حتی می شه گفت با کمک شما دوستان و روئسای محترم طرحی برای سامان دهی گروه ها تبیین خواهد شد. (انشاءا...)

و حالنا... سوال فعلی بنده اینست: رییس گروه طراحی سایت چه شخصیتی هستند؟ یعنی نام مبارکشون و یوزر مبارکه"شون چیست؟ نا اینکه بتوانم برای پیشرفت سایت باهاشون صحبتی داشته باشم.

این نامه برای گروه طراحی و همه گروه ها بود که بخاطر اینکه سوالم آخریم در مورد رییس گروه طراحی بود ، این نامه را در این بخش از انجمن به قلم تحریر در آوردم. اینجانب امید وار است که مدیر این بخش از سایت به دلیل موجود بودن این نامه در این بخش و با این سبک و سیاق قلمی ناراحت نشوند. و پیشاپیش بنده عذرخواهی خود را خدمت ایشان ارض می کنم.

ای نامه که می روی به سوی رییس گروه طراحی    پیغامت را بدهی به رییس گروه طراحی

با تشکر از حال و حوصله ای که کردید.

محمد مهدی محمدی
 ;)
اگر با هم باشیم ، بیشتر یاد می گیریم و هم بیشتر بدست می آوریم.
آزادی همین را از ما می خواهد.

شماره تماس: 09356235358

گروه کاربران نرم افزار آزاد

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
سلام قربان

روز بخیر. ممنون که تو جشن بودید و خیلی خیلی ممنون که مایلید تو فعالیتها مشارکت کنید... چرا ما نباید کمک کنیم قطعا و با کمال میل هر کمکی از دستمون بر میاد انجام میدیم و خیلی خوشحالیم که شما هم این مجموعه رو از خودتون میدونید و مایلید برای بهتر شدنش وقت صرف کنید
در مورد گروهها همون‌طوری که تو جشن هم خدمتتون عرض کردم فعلا ما یک گروه راهبران داریم، گروه ناظران انجمنها، گروه مستندات و گروه هنری و یکی از بحثهایی که من تو جشن داشتم این بود که یکی از کارهایی که تو ۶ ماه پیش رو انجام خواهیم داد انشاا... بسامان کردن این گروهها است. همه این گروهها تو ویکی یک صفحه مخصوص خواهند داشت که اهداف و اعضاء و نحوه دسترسی بهشون و وظایفشون رو مشخص خواهد کرد...

در مورد گروه هنری این گروه هنوز مدیر نداره! تا مدتها کارهای هنری گروه آقای سجاد بارودکو انجام میدادن و حالا حدود یک سالی است که آقای روزبه شفیعی هم اضافه شدن و فعلا بار به دوش این دو نفره :)
شما هم اگر اهل کارهای هنری هستید و ایده‌هایی دارید خیلی خوبه که با این دو نفر در تماس باشید و گروه هنری رو سر پا کنید :)
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین Thinker's designer - محمدمهدی محمدی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 194
  • من معتقدم که...
با تشکر از جوابتون آقای حسن پور

ببخشیدا من اون پست برو با اون سبک و سیاق نوشتم. در کل اینم یه نوع انتقاده دیگه.

تشکر میشه.

ولی داستان تازه آغاز خواهد شد.

کمی منتظر بمانید... :)
اگر با هم باشیم ، بیشتر یاد می گیریم و هم بیشتر بدست می آوریم.
آزادی همین را از ما می خواهد.

شماره تماس: 09356235358

گروه کاربران نرم افزار آزاد