انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: جایگزین برای Getsmile یا QSmile  (دفعات بازدید: 4121 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Gharchkhor

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 26
جایگزین برای Getsmile یا QSmile
« : 13 مهر 1387، 11:26 ب‌ظ »
سلام

یه برنامه مشابه Getsmile و یا QSmile برای اوبونتو میخوام

http://www.qsmile.com/

Getsmile:
نقل‌قول
GetSmile is simply the easiest way to express your emotions and thoughts in the Internet. Whether you are writing an email, participating in forums or chatting on MSN Messenger, GetSmile is going to help you express yourself and bring more fun into your life. Now you can send, capture, organize and share smileys with one easy-to-use and absolutely safe tool. Finally, the smiley software you’ve been waiting for is here.

Key features:

* GetSmile lets you insert the most beautiful smilies in your messages. Just one mouse click stands between you and them!
* You can insert stunning smilies in MSN Messenger without creating shortcuts; you insert smilies directly from GetSmile. Your friends don't need to download anything to see smilies.
* GetSmile works fine with most email programs and Web-based mail. Please see the full list of supported programs.
* You can insert funny smilies in message boards, blogs and even in MS Word.
* GetSmile comes with over 1600 funny smilies, including 700 smilies created especially for MSN Messenger. They are well categorized for easy browsing.
* You can add new smilies or other cool animations from the Internet or your hard drive quickly and easily. The program is highly optimized to preview hundreds of animated smilies simultaneously.
* GetSmile gives you everything you need to organize your smilies. You can organize smilies exactly how you want them.
* GetSmile works with pictures in gif, jpg, png and bmp format. So you can add your favorite signatures, clipart or photos to your collection.
* It helps you create signatures for emails. By combining your text and smilies you can create wonderful signatures.
* It does not contain any additional software components like toolbars, searchbars, spyware, adware or malware.
http://www.getsmile.com/

آفلاین فاراب

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1352
  • آزادی
    • پروفایل لینکداین
پاسخ به: جایگزین برای Getsmile یا QSmile
« پاسخ #1 : 14 مهر 1387، 12:02 ق‌ظ »
مشابه لینوکسی بنده نمی شناسم ولی اگه خیلی نیاز دارید یا به اون عادت کردید، می تونید با WINE اونو توی لینوکس اجرا کنید.
Godisnowhere

آفلاین Gharchkhor

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #2 : 14 مهر 1387، 12:09 ق‌ظ »
متاسفانه WINE بخوبی این برنامه رو اجرا نمیکنه.

یعنی لینوکس برنامه ساده در حد QSmile هم نداره؟

آفلاین Behnam Golds

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1368
« پاسخ #3 : 14 مهر 1387، 12:40 ق‌ظ »
من  اینو  پیدا  کردم  ببین به دردت میخوره یا نه  :

http://www.brothersoft.com/2s-space-emotions-for-linux-161527.html

اگر  هم  نشد  میتونی  یه  برنامه  بنویسی خودت  میشی  نفر  اول  توی این زمینه  ;D   .  کافیه  چند تا button   بذاری  و  لینک  این  عکس ها رو وقتی کلیک کردی بندازی  توی متن .

آفلاین garfield

• Newbie
  • *
  • ارسال: 16
    • کمیکهای گارفیلد
« پاسخ #4 : 14 مهر 1387، 09:57 ق‌ظ »
نمی دونم اینها برای چی هستن، ولی emoticon های یاهو مسنجر روی pidgin قابل نصب هستنا! اگه کسی دوست داره بگه راهش رو بگم.

آفلاین کنجکاو!

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 580
  • الکترونیک + برنامه نویسی + لینوکس
    • یک کنجکاو بلاگ!
« پاسخ #5 : 14 مهر 1387، 02:36 ب‌ظ »
نمی دونم اینها برای چی هستن، ولی emoticon های یاهو مسنجر روی pidgin قابل نصب هستنا! اگه کسی دوست داره بگه راهش رو بگم.
نیکی و پرسش؟
یه تاپیک جدید بزن و اون تو حتماْ بگو!
خیلی از افراد دنبال این شکلک ها هستن!
تازه شاید ویکی هم بشه در قسمت پیدجین جالب بشه!
«پشتکار»«پشتکار»«پشتکار»

آفلاین Gharchkhor

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #6 : 14 مهر 1387، 06:19 ب‌ظ »

اگر  هم  نشد  میتونی  یه  برنامه  بنویسی خودت  میشی  نفر  اول  توی این زمینه  ;D   .  کافیه  چند تا button   بذاری  و  لینک  این  عکس ها رو وقتی کلیک کردی بندازی  توی متن .

اتفاقا می‌خواستم همین کار رو انجام بدم و دنبالش رفتم که Python یاد بگیرم ولی نبود وقت کافی + تنبلی باعث شد نتونم یاد بگیرم. البته الان میتونم Interface برنامه رو طراحی کنم و دستورات ساده براش بنویسم. حتی ذخیره کردن آدرس اسمایلی ها در دیتابیس یا فایل و ... ولی مشکلی که دارم چطوری Detect کردنه آخرین باکسه فوکوس شده در Browser یا Email Client یا برنامه ویرایش متن مثل Abiword هست که چطور باید اینو Detect کرد که وقتی در برنامه روی یه اسمایلی کلیک میکنم کد رو توی مثلا Browser کپی کنه.

میخواستم ببینم اگر برنامه ساده مثل QSmile برای لینوکس باشه با توجه به Open-Source بودنش اون قسمت از کدش رو ببینم و کم کم گسترش بدم و روی Interfaceی که خودم طراحی میکنم پیادش کنم

آفلاین کنجکاو!

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 580
  • الکترونیک + برنامه نویسی + لینوکس
    • یک کنجکاو بلاگ!
« پاسخ #7 : 14 مهر 1387، 07:07 ب‌ظ »
من هم نظیر این برنامه رو داشتم می نوشتم دقیقاْ با همین مشکل مواجه شدم!
در ضمن، حتی اگر سورس پیدا بشه هم که معلوم نیست با اون طراحی باشه که شما استفاده کردی!
«پشتکار»«پشتکار»«پشتکار»

آفلاین Farshid

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613
« پاسخ #8 : 14 مهر 1387، 08:28 ب‌ظ »
نیکی و پرسش؟
یه تاپیک جدید بزن و اون تو حتماْ بگو!
خیلی از افراد دنبال این شکلک ها هستن!
تازه شاید ویکی هم بشه در قسمت پیدجین جالب بشه!

درود

بفرمایید این ویکی و تاپیکش که در صفحه‌ی دوم تاپیک پلاگین‌ها هم توضیح داده شده‌!!!

امیدوارم مفید باشه...  ;)
معنای واقعی اوبونتو این است که "آدمی به کمک انسانهای دیگر به گوهر آدمیت میرسد"

آفلاین nimafire

• Full Member
  • *
  • ارسال: 118
« پاسخ #9 : 14 مهر 1387، 08:58 ب‌ظ »
من یه برنامه بهتر از qsmile دارم که هستش کار من نیست اما مخازن اسمایلاش کار خودمه.برم خونه تست کنم با wine میاد یا نه.بهتون خبر میدم.

آفلاین Gharchkhor

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #10 : 14 مهر 1387، 09:52 ب‌ظ »
من هم نظیر این برنامه رو داشتم می نوشتم دقیقاْ با همین مشکل مواجه شدم!
در ضمن، حتی اگر سورس پیدا بشه هم که معلوم نیست با اون طراحی باشه که شما استفاده کردی!

بلاخره آدم یک چیزی دستگیرش میشه که آیا باید از کتابخانه خاصی استفاده کرد و چه فانکشنی.

دوستانی که در برنامه نویسی حرفه ای هستند و حوصله نوشتن برنامه تفریحی دارند خواهش میکنم همچین برنامه مدیریت اسمایلی بنویسن واقعا جای همچین برنامه ای در لینوکس خالیست