انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: xfce4 و xorg را نصب کردم ولی موس کار نمیده  (دفعات بازدید: 2174 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین MHA152

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2745
  • من عاشق یونیکسی ها هستم
سلام دوستان من با استفاده از پورت ها xorg , xfe4 را نصب کردم ولی به دلیل اینکه یکسری پکیج مشکل ساز شده بود پاکشون کردم و دوباره نصب کردم و در هنگام کانفیگ همه چیز را پیشفرض انتخاب کردم ولی الآن موس کار نمیده (یادمه که توی کانفیگ یک بخش برای فعال کردن موس داشت که چون پیشفرض تیک نداشت منم یادم رفت فعالش کنم) حالا چطوری می تونم اون را فعال کنم؟
بهتون پیشنهاد می کنم به دنیای بزرگ شبه−یونیکس وارد بشید و از پیشرفت لذت ببرید
جیمیلم

آفلاین אוּרִיאֵל

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 641
  • bin/Matin/ !#
    • bin/Matin/ !#
پاسخ : xfce4 و xorg را نصب کردم ولی موس کار نمیده
« پاسخ #1 : 20 تیر 1392، 11:53 ب‌ظ »
سلام دوستان من با استفاده از پورت ها xorg , xfe4 را نصب کردم ولی به دلیل اینکه یکسری پکیج مشکل ساز شده بود پاکشون کردم و دوباره نصب کردم و در هنگام کانفیگ همه چیز را پیشفرض انتخاب کردم ولی الآن موس کار نمیده (یادمه که توی کانفیگ یک بخش برای فعال کردن موس داشت که چون پیشفرض تیک نداشت منم یادم رفت فعالش کنم) حالا چطوری می تونم اون را فعال کنم؟

دوست عزيز از گوگل استفاده كن اگه نميتونى هم برو اوبونتو نصب كن . واقعاً احساس مسكنم به درد تو نميخوره .

آفلاین MHA152

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2745
  • من عاشق یونیکسی ها هستم
« پاسخ #2 : 21 تیر 1392، 12:07 ق‌ظ »

دوست عزيز از گوگل استفاده كن اگه نميتونى هم برو اوبونتو نصب كن . واقعاً احساس مسكنم به درد تو نميخوره .
گوگل کردم ولی جوابش خیلی قدیمی بود ولی مثل اینکه جواب داد
« آخرین ویرایش: 21 تیر 1392، 12:12 ق‌ظ توسط MHA152 »
بهتون پیشنهاد می کنم به دنیای بزرگ شبه−یونیکس وارد بشید و از پیشرفت لذت ببرید
جیمیلم

آفلاین אוּרִיאֵל

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 641
  • bin/Matin/ !#
    • bin/Matin/ !#
« پاسخ #3 : 21 تیر 1392، 12:15 ق‌ظ »

گوگل کردم ولی جوابش خیلی قدیمی بود ولی مثل اینکه جواب داد

http://www.cyberciti.biz/faq/howto-freebsd-use-mouse-to-copy-and-paste-at-a-terminal/