انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: هدف از این کار Kde یعنی چی؟؟!!  (دفعات بازدید: 5635 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
پاسخ : هدف از این کار Kde یعنی چی؟؟!!
« پاسخ #15 : 12 اردیبهشت 1392، 11:24 ق‌ظ »
راستش دوستان قبلش گفتن که این خیلی هم زشت نیست  :D ولی با توجه به اینکه اول از یه لکه شروع میشه بعد زیاد میشه میتونم فقط اینو بگم
به نظر این دقیقا می تونه یه شیطنت خیلی جالب باشه که از ذهن یک هکر بر میاد (نه cracker)  ;)
همیشه دوست داشتم اوبونتو هم از این شیطنت ها داشته باشه .
مثلا یادمه توی آرچ اگه دستوری رو اشتباه میزدیم یا به مشکلی میخورد در کنار اون مسیج یه : ( هم می ذاشتن !
درست نمیدونم دوستایی که آرچ دارن بگن  ;)
خلاصه شاید این نشانی از خلاقیت هم باشه :)
آره درسته هنوزم میزاره!
از نظر من آرچ بهترین توزیع گنو/لینوکسه!مخصوصا با کی دی ای ترکیب خیلی جالبی میشه!

آفلاین حسین دیباپور

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 257
  • حرف کم بزن --- عمل کن یکم
    • وبلاگ شخصی حسین دیباپور
« پاسخ #16 : 12 اردیبهشت 1392، 01:09 ب‌ظ »
خیلی جالبه که.
از یه لکه شروع میشه بعد رشد میکنه.
کیف کردم خداییش.
من که یک هفته ست اومدم سمت لینوکس.الان اوبونتو دارم. به نظر شما کوبونتو برام سخت نیست؟
چون شنیدم سخته و کاربرای آماتور نرن سمتش بهتره.

آفلاین Alireza Fe

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 304
  • Think Linux
    • کمی بیشتر
« پاسخ #17 : 12 اردیبهشت 1392، 01:13 ب‌ظ »
خیلی جالبه که.
از یه لکه شروع میشه بعد رشد میکنه.
کیف کردم خداییش.
من که یک هفته ست اومدم سمت لینوکس.الان اوبونتو دارم. به نظر شما کوبونتو برام سخت نیست؟
چون شنیدم سخته و کاربرای آماتور نرن سمتش بهتره.
:) من امروز صبح کوبونتو ۱۳.۰۴ رو نصب کردم ( تا دیروز از اوبونتو استفاده می کردم )
تا این لحظه به این نتیجه رسیدم که خیلی قشنگ و باکلاسه ولی با توجه به چیزای اندکی که تو این مدت کار بالینوکس یادگرفتم به شما پیشنهاد می کنم فعلا تا یه مدتی با همون اوبونتو کار کنید :)
( این فقط یه پیشنهاده )
 دلایل این پیشنهاد :
۱ . وقتی تو انجمن ها دنبال یه راه حلی برای مشکلت میگردی اکثرا دوستان جواب ها رو بر اساس اوبونتو میدن و ممکنه در مواردی مشکل برات ‍پیش بیاد . چون یه سری از نرم افزار های اوبونتو و کوبونتو با هم فرق دارن , واسه همین میگم که یه مدت صبر کنید تا حرفه ای تر بشید و بتونید اکثر مشکلات رو خودتون حل کنید  8)
۲ . کوبونتو بخاطر کار های زیادی که میشه باهاش انجام داد در روز های اول یکم گیج کننده میشه و ممکنه از کلنجار رفتن باهاش خسته بشی :) ( البته این زیادم بد نیست  ;) )
۳ . بعدشم کوبونتو یکم حجمش زیاده ( یک گیگ ) به نظر من اگه یه مدت با یونیتی ور بری تا خوب یاد بگیری باهاش کار کنی و بعد از یه مدت بیای و کوبونتو رو دانلود کنی اونوقت کار کردن با دوتا میزکار رو یاد میگیری اینجوری ارزش دانلود رو پیدا میکنه   ;D ;D
« آخرین ویرایش: 12 اردیبهشت 1392، 04:26 ب‌ظ توسط Alireza Fe »
همانا بهره هر كدام شما از زمين به اندازه طول و عرض قامت شماست ! آن گونه كه خاك آلود بر آن خفته باشيد . . .

آفلاین محمد علی صدرایی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 314
  • میزکار kde سیستم عامل فدورا
    • وبگاه محمد علی صدرایی
« پاسخ #18 : 03 امرداد 1392، 03:38 ب‌ظ »
به نظر من انتخاب کوبونتو انتخاب بدیه خیلی از kde کار ها از جمله من قبول دارن که kde اوبونتو باگ داره و اونقدرام محیط زیبایی به صورت ‍‍پیش فرض نداره اوبونتو رو گنوم سرمایه گذاری کرده و اصلا رو kde سرمایه گذاری نکرده اگر می خوان از kde لذت ببرین فقط open suse البته مندریوام خوبه فقط دیگه ساخته نمی شه  ;D kde فدورا هم باگاش کمه و زیباست ولی خب شرکت فدورا رو گنوم بیشتر سرمایه گذاری کرده من لینوکس پیش فرضم همیشه fedora با دسکتاپ kde بوده و اون یک ماهی که کوبونتو داشتم از باگ های زیاد حالم بد شد

آفلاین robotic

• Full Member
  • *
  • ارسال: 176
« پاسخ #19 : 03 امرداد 1392، 05:24 ب‌ظ »
به نظر من انتخاب کوبونتو انتخاب بدیه خیلی از kde کار ها از جمله من قبول دارن که kde اوبونتو باگ داره و اونقدرام محیط زیبایی به صورت ‍‍پیش فرض نداره اوبونتو رو گنوم سرمایه گذاری کرده و اصلا رو kde سرمایه گذاری نکرده اگر می خوان از kde لذت ببرین فقط open suse البته مندریوام خوبه فقط دیگه ساخته نمی شه  ;D kde فدورا هم باگاش کمه و زیباست ولی خب شرکت فدورا رو گنوم بیشتر سرمایه گذاری کرده من لینوکس پیش فرضم همیشه fedora با دسکتاپ kde بوده و اون یک ماهی که کوبونتو داشتم از باگ های زیاد حالم بد شد

من 10 ماه است که از کوبونتو 12.04 استفاده می کنم تا حالا باگی ندیدم.

یک چند تا از باگهاش را بگو.

البته یک شبه باگی است که مربوط به باز بسته کردن پنجره در رومیزی است.

دو هفته پیش، به علت تعریف زیاد رفتم opensuse را نصب کردم. بعد از سه روز، از کرده خودم پشیمان شدم. دوباره کوبونتو را نصب کردم. از بزرگترین معایبش، سختی نصب برنامه با توجه به تحریم ها و همچنین yast و zippy است. اما آن موقع فهمیدم که opensuse فارسی را در قسمت نصب پشتیبانی نمی کند! پس از نصب باید اضافه کنید.  همچنین مراحل نصبش سخت تر از کووبنتو است که این برای مبتدی اصلا خوب نیست.

جدا از سختی، آسانی، مزایا، معایب و ... من توصیه می ککنم تا شرکت novel سیاست خود را در مورد ایرانی ها تغییر نداده است، به هیچ وجه از لینکس های این شرکت استفاده نکنید.

من نمی دانم چرا تو این فروم از کوبونتو بعد گفته می شود؟!

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
« پاسخ #20 : 03 امرداد 1392، 06:02 ب‌ظ »
من توزیع اصلیم آرچ+کی‌دی‌ای هست و کوبونتو و فری‌بیسد+کی‌دی‌ای هم دارم. اوپن سوزه و چاکرا رو هم داشتم. هیچ‌کدومشون هم باگ نداشتن. کوبونتو خیلی هم خوبه و می‌تونید به راحتی باهاش کار کنید.

آفلاین محمد علی صدرایی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 314
  • میزکار kde سیستم عامل فدورا
    • وبگاه محمد علی صدرایی
« پاسخ #21 : 03 امرداد 1392، 11:22 ب‌ظ »
شاید رو کامپیوتر من این جوری می شد قضیه اش بر می گرده یه یک سال پیش بعد نفهمیدم چرا اوبونتو (کوبونتو) دلم و زد و از وقتی پامو گذاشتم تو فدورا تا حالا فکر نکردم به اوبونتو برگردم