انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: نصب درایورها بدون دسترسی به اینترنت (یه جورایی حل شد )  (دفعات بازدید: 6135 بار)

0 کاربر و 10 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین مربی

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 42
  • Forever Gnome
خب additional drivers دانلود کرد بعد گفت ریستارت کن منم کردم بعد رفتم توش نوشته :This device is activated ,but not currently in use
حالا چی کار کنم که ازش استفاده کنه  ??? ???

آفلاین MHA152

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2745
  • من عاشق یونیکسی ها هستم
خب additional drivers دانلود کرد بعد گفت ریستارت کن منم کردم بعد رفتم توش نوشته :This device is activated ,but not currently in use
حالا چی کار کنم که ازش استفاده کنه  ??? ???
چند تا گزینه بود یا همون یکی که نصب کردید بود؟
الآن بدون مشکل وارد شدید؟
بهتون پیشنهاد می کنم به دنیای بزرگ شبه−یونیکس وارد بشید و از پیشرفت لذت ببرید
جیمیلم

آفلاین مربی

• Jr. Member
  • *
  • Forever Gnome
فقط یکی بود بعدا هم که دوباره اومدم بشینم پاش کامپیوتر رو که روشن کردم نوشت no operatin system ... press alt+shift+delete to restart اون جا که 3 نقطست رو یادم نیست.بعد چون فلشم هم پیشم نبود که از رو اون اوبونتو رو نصب کنم الان دارم از سیستم عامل صهیونیستی ویندوز 8 استفاده می کنم ](*,) ](*,) ](*,) :oops: :oops: :oops: :'( :'( :P :P اما همین روزاست که فلشم بیاد شما فک کن من الان اوبونتو دارم و با همون شرایط قبل حالا باید چی کار کنم ؟
« آخرین ویرایش: 12 شهریور 1392، 07:42 ب‌ظ توسط nadan »

آفلاین MHA152

• High Hero Member
  • *
الآن شما از 12.04 استفاده می کنید یا 13.04؟بهتره که از آخرین نسخه استفاده کنید.
گفتید دو تا گرافیک دارید؟با یک جستجو روش خاموش کردن یکیش را یاد میگیرید(یکیش را خاموش کنید)
جیمیلم

آفلاین مربی

• Jr. Member
  • *
  • Forever Gnome
ممنون واقعا دستتون درد نکنه ایشالله خدا خیرتون بده ایشالله خدا بیامرزتتون ایشالله به هر چی می خاید برسید ایشالله رعیس کنونیکال بشید خدا خیرتون بده فلشم که اومد آخرین مرحله رو هم میرم بعد اونجا که سوال کرده بودم رو ویرایش می کنم دست آقای احسان خنده رو هم درد نکنه ایشالله چفتتون به هرچی می خاید برسید

آفلاین احسان☺ -

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 937
  • !no power geek
خواهش ميكنم.
اين يادم رفت كه گاهى اوقات فايل گرافيكى كه ميگيريد با ورژن هسته سازگار نيست.نسخههاى ديگه رو امتجان كنيد

آفلاین MHA152

• High Hero Member
  • *
ممنون واقعا دستتون درد نکنه ایشالله خدا خیرتون بده ایشالله خدا بیامرزتتون ایشالله به هر چی می خاید برسید ایشالله رعیس کنونیکال بشید خدا خیرتون بده فلشم که اومد آخرین مرحله رو هم میرم بعد اونجا که سوال کرده بودم رو ویرایش می کنم دست آقای احسان خنده رو هم درد نکنه ایشالله چفتتون به هرچی می خاید برسید
دستت درد نکنه این همه دعای خیرت شرمندمون کرد
جیمیلم