انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل mythtv در بازکردن شبکه‌های موجود بعد از اضافه کردن شبکه‌های جدید(حل شد)  (دفعات بازدید: 1990 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین مجتبی باغبان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 780
سلام
من کارت تی‌وی رو راه‌اندازی کردم و با vlc و kaffein هم تصویر دارم.
تو شهر ما فرکانس شبکه‌های دیجیتال روی ۵۶۲ و ۶۱۰ مگاهرتز تنظیم شده.
توی mythtv وقتی رو یکی از این فرکانسها سرچ می‌کنم و شبکه‌ها رو پیدا می‌کنم نشون میده. اما به محض سرچ در فرکانس دیگر و اضافه شدن این شبکه‌ها، شبکه‌های قبلی رو نشون نمیده و در ترمینال این خطا رو میده:
2013-10-24 11:22:45.385917 E  MPEGStream[3]: ProcessPAT: Program not found in PAT. Rescan your transports.
2013-10-24 11:22:45.385956 E  MPEGStream[3]: Desired program #103 not found in PAT.
                        Cannot create single program PAT.
اینترنت رو زیر و رو کردم ولی چیزی پیدا نکردم.
کسی نمیدونه مشکل از کجاست.
توی یکی از فرومها یکی گفته بود باید constellation روی اتوماتیک نباشه. منم طبق جستجویی که داشتم گذاشتم روی QAM 64 ولی باز درست نشد.
ممنون از توجهتون
« آخرین ویرایش: 07 آبان 1392، 02:46 ب‌ظ توسط mojtaba.baghban »

آفلاین مجتبی باغبان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 780
خودم به زحمت تونستم مشکل رو پیدا و حل کنم
تو mythtv-setup قسمت channel editor تو قسمت edit transports فقط transport آخرین جستجویی که انجام میدی ذخیره می‌کنه واسه همین شبکه‌هایی که تو جستجوی‌های قبلی پیدا شدن رو تو لیست میاره ولی نشون نمیده. حالا من چیکار کردم. تو قسمت edit transports یه transport جدید ایجاد کردم با مقادیر مربوط به فرکانس دیگه‌ای که دارم ولی تو خود mythtv-setup نمیشد مقادیر netid و tid رو تغییر داد که خودم از توی mysql دستی تغییر دادم. ولی هنوز مشکل پا برجا بود و سر آخر از تو قسمت edit channel تموم شبکه‌ها رو پاک کردم و یه جستجوی جدید با استفاده از آپشن scan of all existing transports انجام دادم و تمام شبکه‌ها پیدا شد و بخوبی کار می‌کنه \\:D/
امیدوارم اگه کسی این مشکل منو داشت با این پست مشکلش حل بشه
« آخرین ویرایش: 07 آبان 1392، 02:47 ب‌ظ توسط mojtaba.baghban »