انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: نصب نرم افزار بدون دسترسی به اینترنت  (دفعات بازدید: 952 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mohammadgolfami

• Full Member
  • *
  • ارسال: 213
سلام دوستان. من یه مشکل دارم که خیلی سعی کردم با روشهایی که توی انجمن گفته شده حلش کنم اما نشده! یا حداقل من نتونستم این مشکل رو با راهکارهای ارایه شده حل کنم. و اما مشکل:
من می خوام نرم افزارهایی رو که روی نوت بوکم از مخازن نصب کردم بدون اتصال به اینترنت روی یه سیستم دیگه نصب کنم. راههایی که امتحان کردم:
1- relinux
2- remastersys
3- aptoncd
4- نصب دستی بسته های deb
.
.
.
توی دو روش اول توزیعی که می سازم یا نصبی نیست یا موقع نصب crash میشه! توی روش سوم هم که نیازه aptoncd نصب باشه که  به دربه دری نصبش کردم اما خب restore نمی کنه! روش آخر هم که کلا تعطیله! توی نصب بعضی از بسته ها به حلقه باطل می رسی. یعنی اینکه واسه نصب مثلا a میگه به نصب b نیازه و برای نصب b میگه به نصب a نیازه.
لطف می کنین بگین من چکار کنم که بتونم توی یک کامپیوتر دیگه بدون دسترسی به اینترنت نرم افزارایی رو که می خوام داشته باشم؟
ضمنا خیلی هم فوری و فوتیه! یه جورایی بحث آبرو در میونه.
« آخرین ویرایش: 14 مهر 1392، 04:44 ب‌ظ توسط mohammadgolfami »
محدودیت تنها در ذهن ماست!

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 791
  • حل نشو ؛ حل میشه
پاسخ : نصب نرم افزار بدون دسترسی به اینترنت
« پاسخ #1 : 14 مهر 1392، 08:06 ب‌ظ »
درود به عزیز دل برادر

اینجا رو ببین و دنبال کن احتمالاً جواب میده فقط یادت باشه که مراحل مذکور اونجا فقط برای آماده سازی هست و بعدش باید یه سری کارای دیگه هم انجام بدی فقط باید زحمت بکشی و بازم بگردی
موفق باشی
فرانکل در ( انسان در جستجوی معنا ) باید لینوکس رو پیشنهاد بده و معرفی کنه چون همیشه کار برای انجام دادن داره ...

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین شاهچراغیان

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 293
    • shgn.ir
پاسخ : نصب نرم افزار بدون دسترسی به اینترنت
« پاسخ #2 : 14 مهر 1392، 08:21 ب‌ظ »
ببین دوست عزیز شمابرای نصب برنامه ها شما به یک طریقی نیاز به مخازن داردی، حالا این مخازن می تونن از توی اینترنت باشن و یا DVD های مربوط به آن توزیع. حالا شما می تونید DVD مخازن توزیع های مختلف اوبونتو را که معمولا ۱۰تا هم هست بگیرید و به عنوان مخازن توی سیستم تان تعریف کنید و هر جا هر برنامه ای را که لازم داشتید استفاده کنید.
البته اگرفقط برنامه های خاصی را لازم دارید به نظرم یه جورایی با synaptec هم بشه بیاین و بسته مربوطه را به همراه dependency هاش دانلود کنید و روی سیستم دیگر که اینترنت نداره نصبش کنید.
این مطلب هم می تونه کمک تون کنه البته برای به روز رسانی بسته ها بدون دسترسی به اینترنت هست ولی خوب شاید این مشکل شما را هم بتونه برطرف کنه انشاء الله.
http://shgn.ir/update-and-upgrade-ubuntu-in-off-line/
www.shgn.ir
www.shgn.ir/category/linux

In a world without any fences or walls,Who needs Gates or Windows!