انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: ی سوال کلیشه ای اما واقعا اساسی و جدی.!!!  (دفعات بازدید: 643 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین v.taghavi68

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 915
سلام دوستان من یک سالی هست که به جامعه لینوکس پیوستم و بی نهایت عاشق دنیای وسیعش شدم.اما ی سوالی از همون روز اول که پا به دنیای لینوکس گذاشتم ذهنمو خط خطی می کنه و هنوز که هنوزه نتونستم جوابی براش پیدا کنم.من کارای برنامه نویسیم و کارهای عادی و کاربردی دیگه رو روی اوبونتو انجام میدم و تا وقتی که بدون مشکل کار می کنه بشدت باهاش حال می کنم اما وقتی حرف از پایداری و باگ های جورواجور و رنگی که تا دلت بخواد هستش به میان میادا ازش قطع امید می کنم آخه لینوکسی که روی اکثر سرورهای دنیا نصبه و پایدار بودن این سیستم ها در اولویت بالایی قرار داره چطور میشه که این همه مشکل های مختلف باید وجود داشته باشه والا من حتی تو ویندوز xp  عهد دقیانوس هم چنین مشکلات عجیبی ندیدم . آخه چرا به یکدفعه باید taskbar دکمه هاش از کار بیفته چیزی که حتی در برنامه های نوشته شده یک دانشجوی سال اول کامپیوتر هم اتفاق نمیفته چرا همیشه باید این dialogbox  اعصاب خورد کن گزارش مشکل اتفاق افتاده رو ببینیم.یعنی آرزوش به دلم مونده که یک نسخه نصب کنم که این dialogbox رو نبینم.آیا این مشکلات بخاطر بسته های authenticate  نشده است؟ و خیلی مشکلات دیگه که خودتون تو جریانید اگرم تظاهر میکنید که  ;D نیستید نگاه به سوالای بی شمار مشکلات تو فروم های مختلف بندازید !!! چرا اصلا ویندوز چنین فروم هایی با این همه عیب و اشکال نداره؟؟؟
از دوستان خواهش می کنم منطقی جواب بدن و بحث رو با کل کل های بی جا به بیراهه نکشونن.من نه دنبال خراب کردن لینوکس هستم نه بالا بردن پرچم ویندوز من خودم با تمام این همه مشکلات حتی ۱ درصد هم نمیتونم به این فکر کنم که رو به ویندوز بیارم چون مزایای لینوکس در کنار مشکلاتش بسیار زیاده فقط میخوام علت این مشکلات رو بدونم و اینکه شرکتی مثل canonical  چرا جلوی این گونه مشکلات رو برای نسخه های ubuntu نمیگیره؟؟؟
وای بر شما اگر این علم اندک وسیله ای برای طغیانتان شود

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4867
  • masoft قدیم
اگر حداقل دانشجوی سال اول کامپیوتر هستید، پیشنهاد می‌کنم سری به پروژه‌های آزادی که باهاش مشکل دارید بزنید و در Bugzilla اون‌ها ببینید چه باگ‌هایی وجود داره. اینطوری می‌تونید کمکشون کنید که این باگ‌ها رو برطرف کنند و مشکل شما هم حل می‌شه :) این بهترین جوابی هست که برای این پست می‌تونید بگیرید.

از اونجایی که سوالتون رو فوق‌العاده بد بیان کردید و این پست همراه با جنگ و دعوا بین کاربران خواهد بود، این پست قفل می‌شه.