انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: کدام نصابِ فدورا رو دانلود کنم و منظورشون از این شرایط چیه؟!!! (حل شد)  (دفعات بازدید: 498 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین POo

• Full Member
  • *
  • ارسال: 180
  • 12.04, debian testing
دوستان الان رفتم سایت پروژه فدورا که لینک دانلود رو بگیرم و در فکر این چالش بودم که الان که من این توزیع رو گرفتم برای لپتاپ دو گرافیکم چه کارا که باید بکنم، از این که با این همه مشغله عظمم رو جزم کرده بودم برای امتحان این توزیع خیلی خوشحال بودم که یکهو با دیدن این توضیحات در پایین لینک دانلود بدجوری خورد تو ذوقم!  >:(
نقل‌قول
By downloading Fedora software, you acknowledge that you understand all of the following: Fedora software and technical information may be subject to the U.S. Export Administration Regulations (the “EAR”) and other U.S. and foreign laws and may not be exported, re-exported or transferred (a) to any country listed in Country Group E:1 in Supplement No. 1 to part 740 of the EAR (currently, Cuba, Iran, North Korea, Sudan & Syria); (b) to any prohibited destination or to any end user who has been prohibited from participating in U.S. export transactions by any federal agency of the U.S. government; or (c) for use in connection with the design, development or production of nuclear, chemical or biological weapons, or rocket systems, space launch vehicles, or sounding rockets, or unmanned air vehicle systems. You may not download Fedora software or technical information if you are located in one of these countries or otherwise subject to these restrictions. You may not provide Fedora software or technical information to individuals or entities located in one of these countries or otherwise subject to these restrictions. You are also responsible for compliance with foreign law requirements applicable to the import, export and use of Fedora software and technical information.
یک سری مطلب در مورد تحریم و ... نوشته و مشخصا اسم کشور عزیزمون ایران رو هم برده و از همه بدتر نوشته:
نقل‌قول
... You may not download Fedora software or technical information if you are located in one of these countries
الان من نفهمیدم اگر اینو نوشته پس چرا لینک دانلودش بازِ، بعدش اینا الان تحدیدِ اگه اینجوری باشه آیا سیستم امن هست، الان اینجور که این نوشته من میتونم به مخازن نرم افزاری دسترسی داشته باشم؟

چندتا مورد دیگه هم اینکه این فرق نسخه دی وی دیش با دسکتاپش چیه؟ دی وی دیش همه دسکتاپ هارو داره؟
http://fedoraproject.org/en/get-fedora-options
واقعا نمیدونم موضوع تاپیک رو چی انتخاب کنم!
« آخرین ویرایش: 12 آذر 1392، 10:39 ب‌ظ توسط POo »
پدرم روضه رضوان به دو گندم بفروخت     ناخلف باشم اگر من به جوی نفروشم

آفلاین POo

• Full Member
  • *
  • 12.04, debian testing
یاری اندر کس نمی‌بینیم یاران را چه شد       دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

:-\"   8-[   :-\"

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
سلام عزیزم.

طبق قوانین انجمن لطفاً بیش از یک سوال در هر موضوع نپرس :)

۱. ایران تحریم هست (البته از نظر آمریکای امپریالیست) و برای همین شرکت‌هایی که آمریکایی هستند، ملزم هستند که از قوانین کشورشون پیروی کنند. برای همین مجبور هستند که اون پیغام رو بذارن تا بعداً کسی نتونه ازشون شکایت کنه که قوانین کشورشون رو زیر پا گذاشتن. شرکت‌هایی که یه کم تندورتر هستند به صورت کلی دانلودشون رو می‌بندن (مثل اتودسک، با ...) شرکت‌هایی که بازهم تندروتر هستند حتی اجازه نمی‌دن وب‌سایتشون برای ایران باز بشه (مثل اوراکل، گوگل و ...)

۲. از لحاظ امنیت بنظر می‌رسه که امن باشند، چون توزیع‌های معروفی هستند، نگاه‌های زیادی روی اون‌ها هست و احتمال کشفش زیاد بود.

۳. در نسخه‌ی دی‌وی‌دی همه‌ی محیط‌های رومیزی (گنوم، کی‌دی‌ای و ...) هست.

۴. اگه برات مهم هست از توزیعی استفاده کنی که ایرانی بودنت رو بپذیره، می‌تونی از توزیع‌های غیرآمریکایی استفاده کنی.

آفلاین POo

• Full Member
  • *
  • 12.04, debian testing
سلام سلمان جان  :D، مرسی ممنونم  \\:D/