انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در اینترنت اوبونتو 12.04  (دفعات بازدید: 1411 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین afshinobin

• Newbie
  • *
  • ارسال: 5
مشکل در اینترنت اوبونتو 12.04
« : 02 بهمن 1392، 03:39 ب‌ظ »
سلام دوستان
یه چند وختی میشه که اوبونتو 12.04 رو روی لپ تاپم نصب کردم ولی یه مشکل بزرگ دارم  اونم اینه که نمیتونم جاوا اسکریپت ها رو روی مرورگرم فعال کنم که این مسئله خیلی مشکل ساز شده واسم :(. از فایر فاکس استفاده میکنم. اگه کمکم کنید ممنون میشم
emrooz avalin rooz az baghiye zendegime!!!...

آفلاین jasem123456hhh

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 60
پاسخ : مشکل در اینترنت اوبونتو 12.04
« پاسخ #1 : 02 بهمن 1392، 03:59 ب‌ظ »
فایرفاکس رو باز کن و تایپ کن about:config  بعد رو لینک Click on I'll be careful,I  رو بزن و بعد دنبال javascript.enabled بگرد و اون رو true  کن

لینک منبع
http://askubuntu.com/questions/214448/javascript-enabled-but-not-enabled-in-firefox-browser

آفلاین afshinobin

• Newbie
  • *
« پاسخ #2 : 03 بهمن 1392، 12:25 ق‌ظ »
ممنون دوست عزیز این کارو انجام دادم ولی باز نتیجه ای نداد. :( وقتی میخام تو بعضی از سایتا فیلم نگاه کنم این پیامو نشون میده JavaScript is required. Please enable JavaScript in your browser settings.

آفلاین Ghost Shadow

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1803
  • Linux is Secured By Design
« پاسخ #3 : 03 بهمن 1392، 12:28 ق‌ظ »
افزونه امنیتی چیزی نصب کردی؟

مثل no script

با یه مرورگر دیگه امتحان کن ببین چه جوریه. :)

آفلاین afshinobin

• Newbie
  • *
« پاسخ #4 : 03 بهمن 1392، 04:04 ق‌ظ »
ن نصب نکردم. رو  chromium و google chrome هم همین اخطارو میده :( کلی با تنظیماتش ور رفتم بازم درست نشد. فک کنم باید برم سراغ ویندوز لااقل خوبیش اینه که کمبود نرم افزار نداری...

آفلاین jasem123456hhh

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 60
« پاسخ #5 : 03 بهمن 1392، 06:06 ق‌ظ »
ن نصب نکردم. رو  chromium و google chrome هم همین اخطارو میده :( کلی با تنظیماتش ور رفتم بازم درست نشد. فک کنم باید برم سراغ ویندوز لااقل خوبیش اینه که کمبود نرم افزار نداری...

به نظر من بیا  تنظیمات مرورگر ها رو برگردون روی پیش فرض شاید درست شد اخه جاوا اسکریپت چیزی نیست که برنامه نصبی داشته باشه موتور جاوا اسکریپت پیش فرض روی  مرورگرها  است

برای فایرفاکس : about:support رو توی url بزن و از صفحه باز شده Reset FireFox رو بزن
برای گوگل کروم : توی Url بنویس chrome://settings/ و بعدش show advanced setting رو کلیک کن و اسکرول رو تا اخر ببر پایین و روی در اخر روی دکمه Reset Browser Setting کلیک کن
بعدش هم توی این سایت میتونی چک کنی ببینی کوکی و جاوا اسکریپت فعال هست  توی مرورگرت یا نه

http://www.tec-i.com/gEwCart/HowToEnableJavascriptAndCookies.htm