انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دانلود انیمیشن Caminandes بنیاد بلندر (حل شد!)  (دفعات بازدید: 3634 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3502
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
سلام دوستان. راستش صورت سوالم ربطی به این بخش نداشت ولی از اونجایی که بلندر نرم افزار آزاده و فیلم های بنیاد بلندر هم به صورت Open Movie منتشر میشن، گفتم بهترین جا برای سوالم همین بخشه.
من انیمیشن های قدیمی تر بلندر رو دیدم و دانلود کردم. (به صورت رایگان) مثل Elephants Dream - Big Buck Bunny - Sintel و Tears of Steel
ولی از Caminandes به بعد یعنی Caminandes و Monkaa دیگه به صورت رایگان توی سایت بلندر نیست. و فروشگاهی داره برای عرضه کردن این دو انیمیشن. میخوام بدونم این دو پروژه دیگه مثل قدیمیا Open Movie نیست؟؟ آزاد نیستن؟؟ و اگه آزادن من میتونم بدون خرید از فروشگاه اون رو به هر روشی که خواستم (طبق GPL) اونارو دانلود کنم و ببینم؟؟
یعنی این دو انیم GPL دارن یا نه؟؟ اصلا انیم های قبلی هم آزاد بودن یا صرفا Open Movie بودن؟؟
میخوام بدونم اگه آزاد نیستن و صرفا اپن موو هستن، پس برای دانلودشون پول به بنیاد بلندر پرداخت کنم. ( یعنی مفتکی دانلودشون نکنم  ;) )
مرسی.
« آخرین ویرایش: 03 بهمن 1393، 04:23 ب‌ظ توسط Rasubuntu »
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4865
  • masoft قدیم
پاسخ : دانلود انیمیشن Caminandes بنیاد بلندر
« پاسخ #1 : 27 آبان 1393، 02:59 ق‌ظ »
هر دو توی Youtube هستند.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19702
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #2 : 27 آبان 1393، 04:52 ق‌ظ »
هم سری انیمیشن کامیناندز و هم انیمیشن کوتاه مونکا مثل همه‌ی انیمیش‌های قبلی تحت پروانه‌ی انتشار کرتیو کامنز هستن و می‌تونی آزادانه ببینی و به اشتراک بذاری.
مونکا که ساخت خود بلندر نیست و استودیو وی‌بک اون رو ساخته، ولی پخشش با بلندره و می‌تونی به صورت HD از سایت کلود بلندر ببینی و بگیری. اون سری کامیناندز هم روی یوتوب منتظر می‌شه هر اپیزودی که ازش بیاد
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #3 : 27 آبان 1393، 09:58 ق‌ظ »
هر دو توی Youtube هستند.

بله. توی یوتیوب هم هستن. ولی خب هر چیزی که توی یوتیوب باشه دلیل بر رایگان بودن و آزاد بودنش نیست برای همین برام سوال شده بود.  ;)
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #4 : 27 آبان 1393، 10:00 ق‌ظ »
هم سری انیمیشن کامیناندز و هم انیمیشن کوتاه مونکا مثل همه‌ی انیمیش‌های قبلی تحت پروانه‌ی انتشار کرتیو کامنز هستن و می‌تونی آزادانه ببینی و به اشتراک بذاری.
مونکا که ساخت خود بلندر نیست و استودیو وی‌بک اون رو ساخته، ولی پخشش با بلندره و می‌تونی به صورت HD از سایت کلود بلندر ببینی و بگیری. اون سری کامیناندز هم روی یوتوب منتظر می‌شه هر اپیزودی که ازش بیاد

مرسی.
پس یعنی دانلود کردنشون (حتی 4K) آزاده و من میتونم بدون خرید استفاده کنم؟؟ (فقط بحث یوتیوب نیست)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19702
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #5 : 28 آبان 1393، 01:20 ق‌ظ »
بله
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #6 : 28 آبان 1393، 12:28 ب‌ظ »
مرسی آقای بهزادی. لطف کردید.
(میدونم پست دادن فقط برای تشکر توی قوانین انجمن نیست ولی وظیفه دونستم از آقای بهزادی تشکر کنم  ;))