انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: قابلیت pause/resume در youtube-dl برای ویدئو و یوزر و پلی لیست ? (حل شد)  (دفعات بازدید: 1671 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین nima nekoonam

• Full Member
  • *
  • ارسال: 117
درود دوستان ;
می خاستم ببینم میشه یه دانلود رو تو youtube-dl متوقف کرد و بعدا اون رو ادامه داد . در این بین سیستم هم قراره خاموش بشه . پیشاپیش سپاس از راهنماییتون ...

حل شد :
سوئیچ c- توانایی توقف با امکان ادامه یک دانلود رو داره حتی اگر سیستم خاموش بشه .... هووورااااا ...
    قبلا میدونستم با این سوئیچ میشه پاوز کرد اما فکر میکردم اگر کامند پرامپت رو ببندم میپره همه چی که الان فهمیدم اینطور     نیست ... در حال حاظر از نظر من youtube-dl دیگه هیچ چیزی کم نداره ...
« آخرین ویرایش: 28 اسفند 1392، 02:01 ب‌ظ توسط nima nekoonam »

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
پاسخ : قابلیت pause/resume در youtube-dl ? (حل شد)
« پاسخ #1 : 28 اسفند 1392، 11:09 ق‌ظ »
ctrl+c برای پاوز
!! برای ریزیوم

آفلاین nima nekoonam

• Full Member
  • *
« پاسخ #2 : 28 اسفند 1392، 12:31 ب‌ظ »
ctrl+c برای پاوز
!! برای ریزیوم
دوست عزیز ببخشید اگر دیر جواب دادم .

نه نه نه ! ctrl+c باعث اینتراپت توی کامند لاین میشه و دانلود رو متوقف میکنه (و ربطی به امکان توقف/ادامه نداره، این امکان باید در زمان معرفی آدرس دانلود به نرم افزار youtube-dl در نظر گرفته بشه )

برای اینکه برای یه دانلود فقط و فقط در نوبت بعد قابلیت توقف/ادامه بدیم در نظر بگیریم باید زمان معرفی آدرسش به YOutube-dl از سوئیچ -c استفاده کنیم . برای ادامه دانلودی که قبلا با سوئیچ -c وارد شده و حالا متوقف شده کافیه دوباره آدرسش رو برای دانلود وارد کنیم،و اگر میخایم نوبت بعدی هم این قابلیت رو داشته باشه باید دوباره زمانی که آدرسش رو برای ادامه وارد میکنیم باز هم سوئیچ مبارک رو بزنیم .این که فلان آدرس تا کجاش دانلود شده رو Youtube-dl از روی (فایل های دانلود شده+فایل پارت آخرین فایل در حال دانلود) ای که تو پوشه ی مقصد ریخته میفهمه ، پس به نظر من بهتره تا زمان اتمام دانلود فایل های مقصد رو جابجا نکنیم خصوصا زمانی که داریم تمام ویدئو های یه یوزر یا تمام ویدئو های یه پلی لیست رو دانلود میکنیم.

سوییچ های پر کاربرد دیگه اش هم به نظر من -t و -i هستن ... از تو help اش شرح شون رو ببینید ... (البته اگر نیاز باشه من هم برای توضیح در خدمتم)

امیدوارم منظورم رو رسونده باشم ، ببخشید اگه بد توضیح دادم فکرم با یه جایی دیگه کلا مشغوله ... هر جای رو که نتونستم منظورم رو برسونم بفرمایید تا باز هم توضیح بدم .
« آخرین ویرایش: 28 اسفند 1392، 12:37 ب‌ظ توسط nima nekoonam »

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
« پاسخ #3 : 28 اسفند 1392، 01:26 ب‌ظ »
با ctrl+c مشکلی پیش نمیاد و در اینجا اینتراپت=پاوز
YOutube-dl اون سوییچ c رو اتوماتیک در نظر می گیره  چه بذاریم و چه نذاریم. خودتون چک کنید.
من که ازش استفاده می کنم هیچ فایل اضافه ای نمی سازه و از روی همون فایل قطع شده ادامه کار رو جلو می بره

آفلاین nima nekoonam

• Full Member
  • *
« پاسخ #4 : 28 اسفند 1392، 01:59 ب‌ظ »
با ctrl+c مشکلی پیش نمیاد و در اینجا اینتراپت=پاوز
YOutube-dl اون سوییچ c رو اتوماتیک در نظر می گیره  چه بذاریم و چه نذاریم. خودتون چک کنید.
من که ازش استفاده می کنم هیچ فایل اضافه ای نمی سازه و از روی همون فایل قطع شده ادامه کار رو جلو می بره
عه ! خاک بر سرم با این حواسم آره خب ، درست میگی ctrl+c اینتراپت میده که باعث پاوز میشه حق با توه .

امتحان کردم میبینم بعلللللللللللله ، دست توسعه دهنده هاش درد نکنه واقعا سوئیچم اتوماتیک در نظر گرفته میشه . مرسی از راهنماییت ...
منظورم از اون فایل فایل موقتیه که در حین دانلود  یک نمونه از ویدئو زمانی که ویدئو هنوز کاملا دانلود نشده تو پوشه مقصد ساخته میشه ... فکر کنم منظورمون یکیه ...

آره دیگه سوئیچ نمیخاد دفعه بعد هم لینکو بزنی خودش ادامه قبلا رو میره ...
« آخرین ویرایش: 28 اسفند 1392، 02:02 ب‌ظ توسط nima nekoonam »