انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: پاسخ به: مشکل وحشتناک در نصب سوپر اولونتو 8.10 ک&#  (دفعات بازدید: 1406 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین senaps

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 71
    • دست نوشته هام
خیر ناراحت نمی شم....!!!

ببینید میشه بگید مشکل من از کجاست؟اخه همین دی وی دی رو دوستم نصب کرده بود و بدون هیچ مشکلی ازش استفاده می کرد (اون فلش مموریش رو بدون استاپ زدن از دستگاه جدا کرده بود و بعد از اون با یه اروره مواجه می شد که مجبور به پاک کردنش شد..)اخه من جدا نمی فهمم چر%
« آخرین ویرایش: 28 فروردین 1388، 11:51 ب‌ظ توسط senaps »

آفلاین fatemi

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 50
« آخرین ویرایش: 28 فروردین 1388، 07:05 ب‌ظ توسط fatemi »

آفلاین senaps

• Jr. Member
  • *
    • دست نوشته هام
دوست من من خودم از طریق روش ووبی یا همون نصب در ویندوز استفاده کردم و گفتم هم در بالا فک کنم شما اصلا پست منو نخوندید.....ببینید من بعد از نصب از طریق این روش(نصب کامل)فقط یه بار و با وجود دی وی دی نصب کننده می تونم از اوبونتو استفاده کنم...در ضمن مراحل نصب چیزی در حدود1ساعت طول می کشه و ظاهر اوبونتو ی من اصلا شکل هیچ کدوم از لینوکس هایی که دیدم نیست....اون ستاره برای اپدیت یا نیاز به اپدیت رو نداره و دگمه خاموش رو هم نداره......مشکل من از کجا می تونه باشه؟؟؟من سیستمم یه خورده ضعیفه و البته از یه درایو8گیگ کاملا خالی برای نصبش استفاده کردم....
رمم رو با اور کلاک به 256 رسوندم و سی پی یو رو هم با اور کلاک به1.3 و همینطور کارت گرافیکم 128 هستش ایا اینها دلیل طولانی شدن نصب و کند بودن سیستم عامل می شن؟یعنی اوبونتو بی هیچ برنامه ای از ویندوز با 30برنامه خیلی سنگین،سنگین تره؟ سایت هک تو لایو که اسمش رو بک گراند لینوکسمه چیه؟ایا من یه نسخه الکی و دهن پر کن اوبونتو رو دارم؟
« آخرین ویرایش: 28 فروردین 1388، 06:57 ب‌ظ توسط senaps »

آفلاین fatemi

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 50
پستتو کامل خوندم . اول اینکه خودت داری میگی من dvd ابونتو رو نصب کردم .یا همون سوپر ابونتو خودت. این خودش خیلی سنگین تر از سی دیه. من سی دی ابونتو رو تو ۱۵ دقیقه نصب میکنم . ولی دی وی دی بیش از ۳۰ دقیقه وقت میبره . البته سخت افزار هم مهمه ولی اونقدر که فکرشو میکنی نه . در ضمن سوپر ابونتو بسیار کامل تر از سی دی و دی وی دی های ابونتو هست  .و یه نسخه بسیار کامل رو داری .
اگر طبق آموزش ویکی جلو رفتی پس مشکلی نباید باشه . راستش اگه ناراحت نمیشی پستتو خیلی بد نوشتی . روشن نیست

آفلاین پیام ابراهیمی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1123
    • پلت ولگ
پاسخ به: مشکل وحشتناک در نصب سوپر اولونتو 8.10 ک&#
« پاسخ #4 : 28 فروردین 1388، 07:23 ب‌ظ »
سلام. منم از super ubuntu استفاده می کنم. این نسخه یه نسخه ی اصلی نیست. یه نسخه ی remaster هست که توسط چند کاربر مثل من و شما ایجاد شده و هر کسی میتونه این کارو بکنه

تو این ورژن هیچ اتفاقی جز افزودن چند نرم افزار و تغییر بک گراند صورت نگرفته. دقیقا همون اوبونتوی معمولیه با چند برنامه ی اضافی و کمی سنگینتر. اما من اصلا باهاش مشکلی نداشتم. نمیدو نم اشکال کار از کجاست. شاید مشکل از ویندوز باشه. چون داری توی ویندوز نصب میکنی
http://www.palatvalg.com اینم وبلاگ جدید منه...

آفلاین senaps

• Jr. Member
  • *
    • دست نوشته هام
پاسخ به: مشکل وحشتناک در نصب سوپر اولونتو 8.10 ک&#
« پاسخ #5 : 28 فروردین 1388، 11:28 ب‌ظ »
خیر ناراحت نمی شم....!!!

ببینید میشه بگید مشکل من از کجاست؟اخه همین دی وی دی رو دوستم نصب کرده بود و بدون هیچ مشکلی ازش استفاده می کرد (اون فلش مموریش رو بدون استاپ زدن از دستگاه جدا کرده بود و بعد از اون با یه اروره مواجه می شد که مجبور به پاک کردنش شد..)اخه من جدا نمی فهمم چرا باید اینطوری بشه...من اون درایوی رو که دارم روش نصبش می کنم رو یه بار پاک کردم و دوباره ساختمش...می تونه مشکل از اون باشه؟؟؟
من دقیقا عین اموزش های جلو رفتم ولی نصب نمی شه...یعنی الان اصلا دیگه بعد از ریبوت شدنش دیگه کلا تعطیل شده و نمی زاره که بیاد بالا که من بخوام نصبش کنم و اینجور چیزا راستش خستم کرده ....هیچوقت فکر نمی کردم انقدر اذیتم کنه....
حالا این نسخه ای که من دارم خوبه یا بد؟یعنی نسبت به بقیه بهتره و چون بیشتر برنامه هاش همراهشن انقدر سنگینه؟؟؟
من خیلی دوست دارم لینوکس رو رو نصبش کنم اصلا حالا که اینجوری حالم رو گرفته اگه شده کل هاردم و سیستمم رو عوض کردم بازم باید نصبش کنم تا بفهمه که من نسبت به یه دی وی دی ساده خیلی لج باز ترم!!!باید ببینم که تا کی می تونه لج بازی کنه...لطفا یه راهنمایی چیزی اگع به نظرتون رسید دریغ نکنید....
من دی وی دی درایوم کامل نصب نیست یا یه همچین چیزی و نمیشه از روی دی وی دی بوت کرد....من وقتی ویندوزم رو هم عوض می کنم مجبورم که یه خورده درایور مرایور برا نصب دی وی دی درایو نصب کنم....ممکنه مشکل از اون باشه؟
راستی من اگه الان بخوام سی دی اوبونتو رو سفارش بدم از سایت اصلیش کدوم نسخه رو ارسال می کنه؟ایا 6روز دیگه که 9.4منتشر میشه با سفارش دادن اوبونتو این نسخه فرستاده میشه؟هزینه ی پستیش برای ایران چقدره؟و دقیقا بعد از چند مدت میارنش؟من قبل از عید سفارش دادم ولی هنوز نیومده...
« آخرین ویرایش: 28 فروردین 1388، 11:47 ب‌ظ توسط senaps »

آفلاین پیام ابراهیمی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1123
    • پلت ولگ
من فقط برای پاراگراف آخرتون جواب دارم!

بله. نسخه ی ۹.۰۴ فرستاده میشه و هزینه ای هم نداره

در مورد بقیه ی مشکلات واقعا نمی دونم. سعی کنین اوبونتو رو کنار ویندوز نصب کنید و داخل ویندوز نصب نکنین. شما که فضای خالی دارین!
http://www.palatvalg.com اینم وبلاگ جدید منه...

آفلاین senaps

• Jr. Member
  • *
    • دست نوشته هام
جواب خوشحال کننده ای بود(ارسال رایگان حتی بدون هزینه پستی!)
من مشکلم اینه که نم یتونم با دی وی دی رم سیستم رو بوت کنم و مجبورم از این لحاظ....