انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: وصل شدن به اینترنت با اوبونتویی که روی ماشین مجازی نصب شده  (دفعات بازدید: 2597 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین om_kh

• Newbie
  • *
  • ارسال: 13
سلام به دوستان می خواستم بدونم که چجوری میشه بدون داشتن کارت شبکه با سیستم عاملی که روی ماشین مجازی ریخته شده به اینترنت وصل شد؟
جواب بدین خیلی ممنون می شم. یه جمله ی آخر فقط برای شوخی بود .
حق با شما بود
« آخرین ویرایش: 15 اردیبهشت 1388، 10:26 ب‌ظ توسط om_kh »

آفلاین سید محمود رضا سجادی

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 704
    • مرکز برنامه نویسی ایران
جواب سوالتون
اون سیستم مجازی یه کارت شبکه مجازی داره!!!!
یو اسبی و .... رو هم میتونید شیر کنید
فکرکنم بهشه مستقیما اینترنت رو هم شیر کرد
اما منتظر جوا دیگر اساتید هم هستیم
« آخرین ویرایش: 16 اردیبهشت 1388، 06:10 ب‌ظ توسط سید محمود رضا سجادی »
مرکز برنامه نویسی ایران
محلی برای تمامی علاقه مندان به برنامه نویسی http://www.SourceCenter.IR

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
تنظیم شبکه رو در حالت NAT قرار بدید، تو همون برنامه مجازی‌سازی جایی که دارید نوع اتصال شبکه میهمان رو تعریف میکنید ;)
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین om_kh

• Newbie
  • *
داش گلم من نمی دونم چجوری. می تونی من رو راهنمایی کنی.
در ضمن من از برنامه Vmware و از ورژن workshop ace edition  استفاده می کنم.
 در ضمن زیر دیپلمی توضیح بدی ممنون می شم.
یه سئوال دیگه هم داشت من مودمم zoltrix smart lite cobra v3 هست ولی درایور لینوکس را تو سایتش پیدا نکردم چی کار کنم؟
« آخرین ویرایش: 15 اردیبهشت 1388، 10:49 ب‌ظ توسط om_kh »

آفلاین om_kh

• Newbie
  • *

یه سئوال دیگه هم داشت من مودمم zoltrix smart lite cobra v3 هست ولی درایور لینوکس را تو سایتش پیدا نکردم چی کار کنم؟
مهندس روی NAT گذاشتم ولی کار نکرد

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation

نیازی نیست شما کاری بکنید اگه دوست دارید توی ویندوز از طریق نصب مجازی لینوکس رو تجربه کنید چه اشکالی داره نصب کنید و خیلی ساده اون وی ام وار برای شما هر نوع اکانت اینترنتی که داشته باشید بصورت نات براتون به اشتراک میزاره اونم اتوماتیک  :) یعنی تو ویندوز به اینترنت وصل میشید و وی وام وار رو واکنید و توی لینوکستون مرورگر رو وا کنید اینترنت دارید قرار نیست لینوکس دستکاری کنید

و خب حالا حالت برعکسشم میشه یعنی تو لینوکس یک نرم افزار مثل VIRTUALBOX نصب کنید و توی اون ویندوز بریزید و مرورگر ویندوز وا کنید بازم اینترنت دارید سادست

اصل بر اینه سیستم عامل میزبانتون اینترنت وصل باشه حالا هر نوعی که میخواد باشه از جمله دایال اپ و بعدش وی ام وار و یا ویرچوال باکس و یا .... رو اجرا کنید

موفق باشید

آفلاین om_kh

• Newbie
  • *

نیازی نیست شما کاری بکنید اگه دوست دارید توی ویندوز از طریق نصب مجازی لینوکس رو تجربه کنید چه اشکالی داره نصب کنید و خیلی ساده اون وی ام وار برای شما هر نوع اکانت اینترنتی که داشته باشید بصورت نات براتون به اشتراک میزاره اونم اتوماتیک  :) یعنی تو ویندوز به اینترنت وصل میشید و وی وام وار رو واکنید و توی لینوکستون مرورگر رو وا کنید اینترنت دارید قرار نیست لینوکس دستکاری کنید

مهندس من که گفتم این کار رو کردم(یعنی روی NAT گذلشت)م ولی FireFox چیزی رو وا نکرد
و خب حالا حالت برعکسشم میشه یعنی تو لینوکس یک نرم افزار مثل VIRTUALBOX نصب کنید و توی اون ویندوز بریزید و مرورگر ویندوز وا کنید بازم اینترنت دارید سادست

اصل بر اینه سیستم عامل میزبانتون اینترنت وصل باشه حالا هر نوعی که میخواد باشه از جمله دایال اپ و بعدش وی ام وار و یا ویرچوال باکس و یا .... رو اجرا کنید

موفق باشید

آفلاین om_kh

• Newbie
  • *
میگم که روی NAT گذاشتم ولی FireFox هیچی رو باز نکرد