انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل در نمایش زیرنویس با فرمت ASS (مشکل در فدورا ۲۱ حل شد)  (دفعات بازدید: 19198 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1178
  • !!! I FIGHT FOR THE USERS
پاسخ : مشکل در نمایش زیرنویس با فرمت ASS
« پاسخ #15 : 06 شهریور 1393، 02:32 ب‌ظ »
سلام صبح بخیر

دوستان یعنی مشکل حل نمیشه ؟
بی خیال این مشکل بشم ؟ نمیشه آخه :'(
در هر صورت هرطور که بود من ass را به srt تیدیل کردم ولی زیاد جالب نبود.
فعلا همین کار را میکنیم تا مشکل حل بشه انشاا..
ممنون از دوستان بابت کمک
موفق باشید

با توجه به چیزهایی که از اینجا و فروم فدورا دستگیرم شد احتمالا مشکل از فدوراست که نمیتونه VLC رو هندل کنه و تو کار اون اختلال ایجاد میکنه.در کل 2 راه دارید:1-باگ مذکور رو اطلاع بدید و روی فدورا بمونید و یه جوری باهاش کنار بیایید.2 باگ رو که گزارش دادید برید رو یه توزیع دیگه مثلا همین اوبونتو.
_Behrooz_ اگه تنها دلیل استفاده شما از ساب ass اینکه رنگ به نوشتار اضافه میکنه باید بگم که در srt این مورد خیلی بهتر اجرا میشه و اگه دوست داشته باشید میتونم نمونه ای از این مورد رو براتون قرار بدم و در مورد هارد ساب باید بگم به شحصه اصلا این نوع ساب رو دوست ندارم چون انگلیسی من خوبه و وقتی فیلم هارد ساب داشته باشه حواس منو پرت میکنه و اجازه نمیده رو فیلم تمرکز کنم. حالا چه اصراری به هارد سابه همون سافت بهتر نیست؟
راستی یه فکری به ذهنم رسید باید به شیوه ای پیدا کنیم که VLC از چه کتابخونه هایی استفاده میکنه و شاید دلیل مشکل شما این است که یکی یا چند تا از این کتابخونه ها به صورت پیش فرض تو اوبونتو نصب هست ولی تو فدورا نیست و VLC نیاز مند اونها هست.
ببخشید اگه خیلی نتونستم کمک کنم خوب من زیاد حرفه ای نیستم.

If you do not like Arch use Gentoo and just shut up
 and If you do not like Gentoo use Arch and shut up
finaly If you do not like either use Ubuntu and shut the f*** up