انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: عدم بوت سیستم : resume: libgcrypt version: 1.5.3 <حل گشت>  (دفعات بازدید: 812 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613

با سلام
سیستمم مشکل ست شدن سوأپ داشت و وقتی هایبرنیتش میکردم دیگه بالا نمیومد و ارور میداد و بایدریستارت میشد
(بعد از سرچ کردن و گشتن )برداشتم یه سری تنظیمات یویوآی دی رو برای سوأپ انجام دادم ولی از اون موقع به بعد وقتی سیستم رو روشن میکنم بعد از انتخاب اوبونتو سیستم توی این خط از بالا اومدن سیستم میمونه Scanning for Btrfs filesystems resume: libgcrypt version: 1.5.3حتی احتمال دادم ک مشکل از گراب باشه و برای همین هم گراب رو مجددا نصب کردم ولی اثر نداشت و
توی /etc/fstab برای فضای / نوشته:

# / was on /dev/sda8 during installation
UUID …. <pass>: errors=remountro

البته فضای / روی sda7 قرار داره

حتی فضای سوأپ رو فرمت کردم و یویوآی دی جدید بش دادم و توی جاهایی ک بلد بودم (و توسرچ پیدا میکردم) مجددا اون یویوآی دی رو جایگزین کردم تا شاید مشکل حل شه ولی نشد!!!

الان من موندم و یه سیستم رو هوا که این دوروز بشدت بش نیازدارم ... به احیاش نیاز دارم چون وقت و حال نصب مجددا این همه برنامه رو ندارم....

+
مد ریکاوری برای اکثر ورژن هاش کار نمیکن ( مثلا برای 3.13.0-45 , 3.13.0-39) اما برای 3.13.0-24 کار میکند!
« آخرین ویرایش: 05 بهمن 1393، 09:06 ق‌ظ توسط 2020s2020 »
زندگی خواهم کرد... خواهم زیست ... و میجنگم حتی اگر........................

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613
مشکل بر اساس این صفحه و دستورات زیر حل گشت:

sudo apt-get remove --purge libgcrypt11

sudo aptitude remove uswsusp

update-initramfs -u

برای حل مشکل readonly هم از این صفحه استفاده کردم ولی مشکلش حل نشد . اگه کسی این مشکلو داشته بگه تا منم سیستمم رو روبراه کنم وگرنه فعلا سیستمم حیات پیدا کرده و نمیخام سربسرش بزارم این چند روزه :)
زندگی خواهم کرد... خواهم زیست ... و میجنگم حتی اگر........................