انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: خواهشا به من در نصب 3d desktop کمک کنید خدا عمرتون بده ....  (دفعات بازدید: 5262 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

mafia

• مهمان
سللام دوستان ...
خسته نباشین ...
ببخشید من لینوکس پارسیکس داشتم و میخواستم روی 3d desktop نصب کنم ...
یه عزیزی میتونه مراحلش رو اینجا به من بگه ؟
اول باید شتاب دهنده رو نصب کنم ..
خوب این رو توی یه پست بگین ...
اون یکی هم که باید خود 3d destop رو نصب کنم اگه میشه بگین خواهشا ...
لطفا مراحل رو طوری بگین آدم قاطی نکنه ...
ممنون از طلطف دوستان ...
منتظرم ...
خیلی ممنون  :-*

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3100
  • لينوكس يعني آزادي ، امنيت
3d دسکتاپ به صورت پیش فرض نصب هستش می تونین ازش استفاده کنین . منظور از شتاب دهنده یعنی چی ؟ ما با فارسی این ترجمهشده ها مشکل داریم میشه انگلییشو بگین
از مسیر زیر استفاده کنین systems->prefrenses->3d Desktop
وقتی اجراش کردین ممکنه nvidia xgl رو نصب کنه که باید به اینترنت وصل بشین و بعد از رستارت احتمالی ازش استفاده کنین . من وقتی اجراش می کنم موس درست کار نمی کنه .

مافیا

• مهمان
3d دسکتاپ به صورت پیش فرض نصب هستش می تونین ازش استفاده کنین . منظور از شتاب دهنده یعنی چی ؟ ما با فارسی این ترجمهشده ها مشکل داریم میشه انگلییشو بگین
از مسیر زیر استفاده کنین systems->prefrenses->3d Desktop
وقتی اجراش کردین ممکنه nvidia xgl رو نصب کنه که باید به اینترنت وصل بشین و بعد از رستارت احتمالی ازش استفاده کنین . من وقتی اجراش می کنم موس درست کار نمی کنه .
سلام دوست خوب ..
من چنین چیزی توی چنین مسیری پیدا کردم ..
تکرار میکنم ...
سیستم من پارسیکس هستش ...

mafia

• مهمان
میشه کمک کنین آخه خیلی احتیاج دارم ...  :'(

mafia

• مهمان
سلام ...
ببخشید میخواستم بدونم هیچ کدوم از این نسخه های اوبونتو هست که به صورت پیش فرض dekstop 3d توش باشه که بتونم نصب کنم و دردسری نباشه‌؟
ممنون ..
چرا هیچکی جواب نمیده  :'( :(

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3100
  • لينوكس يعني آزادي ، امنيت
پارسیکس بر مبنای ناپیکس هستش . می تونین بسته نرم افزاریشو از اینترنت دانلود و نصب کنین .

آفلاین sorena

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 484
سلام ...
ببخشید میخواستم بدونم هیچ کدوم از این نسخه های اوبونتو هست که به صورت پیش فرض dekstop 3d توش باشه که بتونم نصب کنم و دردسری نباشه‌؟
ممنون ..

نصب میز کار سه بعدی توی ابونتو کاری نداره. منتها اول شما باید بگید که کارت گرافیکتون چیه؟
در system->administration->restricted driver manager احتمالا بتونید که کارت گرافیکتون رو بدون دردسر نصب کنید. 
http://forum.ubuntu-ir.org/index.php?topic=701.0
In The World That Has No fences Or Walls , Who Need Gates Or Windows

مهمان

• مهمان
ممنون ..
Ubuntu 7.04 رو نصب کن و بعد برو به System --> Preferences --> Desktop Effects و فعالش کن. اگر هم میخوای Beryl نصب کنی این رو بخون
http://wiki.ubuntu-ir.org/BerylOnFeisty