انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: کمک!مشکل لاگین شدن!!!!  (دفعات بازدید: 9557 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین sudotux

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2269
پاسخ به: کمک!مشکل لاگین شدن!!!!
« پاسخ #15 : 13 امرداد 1388، 06:18 ب‌ظ »
وقتی سیستمتون در شرایط خوبیه , کلی برنامه و ... نصب کردید و تنظیمات مختلفی رو انجام دادید , همیشه بهتره با کمک نرم افزار partimage , از پارتیشن توزیعتون ( / ) بکاپ بگیرید تا در این جور مواقع که مشکلات خاصی پیش میاد در کمتر از چند دقیقه به حالت پیش فرض برگردید !

آفلاین @(^I^)@

• Full Member
  • *
  • ارسال: 153
    • http://1nevisande.com
« پاسخ #16 : 14 امرداد 1388، 02:09 ق‌ظ »
ممنون از اينكه جواب مي دين.
چشم در اسرع وقت.
مي ترسم مشكل هز همون home باشه و دوباره روز از نو و روزي از نو.من از يك ابونتو كه چند هفته ئيش نصب كردم بوسيلهaptoncd (اسمشو يادم نيست الان توو ويندوزم) بك آپ گرفتم و با همون نرم افزار روي سي دي رايت كردم.مي تونم از اون بك آپ براي اين اوبونتو مشكل دارم استفاده كنم ؟
اينترنت ئر سرعت دارم و همه آپگردها رو سي چل دقيقه مي گيرم رايگان.ولي يه كم تكراري شده هي نصب كن هي بسته نصب كن و ....
در كل ممنون.
« آخرین ویرایش: 14 امرداد 1388، 07:15 ق‌ظ توسط مش میتی »
وقتی تنها ابزارش چکش است با همه چیز مثل میخ رفتار می کند.

آفلاین @(^I^)@

• Full Member
  • *
  • ارسال: 153
    • http://1nevisande.com
« پاسخ #17 : 14 امرداد 1388، 07:14 ق‌ظ »
سلام هاردی جان.
از اول نصب کردم.با هزار بدبختی!من اون ابونتو خدابیانرز رو از طریق ویندوز( insid windows) نصب کردم و وقتی سی دی رو دوباره می زاشتم از طریق ویندوز نصب کنم بعد از اینکه فایل ها اکسترک می شدند و ریست می کردم سیستم رو..دوباره همون ابونتو خدابیامرز می اومد.مجبور شدم درایو رو که غیب شده بود از طریق مجیک پارتیشن فرمت کنم.
و این ابونتو صفر کیلومتر رو نصب و آپدیت کنم.
یه سوال خارج از تایپک که هیج جا این سوال نیست.
چطور می شه ریشه ابونتو نصب شده در ویندوز رو پیدا کرد و اوبونتو رو کامل پاک کرد.تا مشکل بالا دیگه به وجود نیاد.یعنی ویندوز بشه مثل روز اول.اگر هم سوال به درد خوری بود منتقل بشه به تایپیک نداشته!! خودش.
یا علی.
وقتی تنها ابزارش چکش است با همه چیز مثل میخ رفتار می کند.