انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: درخواست کمک برای اضافه کردن رزولوشن های جدید. آیا اصلا امکان داره؟!  (دفعات بازدید: 12908 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
حالا یه نکته. اینو میدونم که به کمک دستوراتی مثل apt-get میشه خیلی راحت همه کتابخونه‌های لازم رو دریافت کرد، البته به شرطی که اتصال به اینترنت داشته باشیم!!! من از رایانه‌ی دیگه‌ای به ایننترنت وصل میشم و اون کامپیوتری که روش لینوکس ریختم بنا به شرایطی امکان اتصال نداره. کارت گرافیکم هم ATI Radeon 7000 هستش. حالا میخوام ببینم میشه یه سری  فایل‌ها و درایورهای لازم رو از جایی دانلود کنم بعد بریزم رو اون کامپیوتره و همون جا نصبشون کنم؟! کسی آدرس همچین چیزی رو تو اینترنت میدونه بهم بده؟ اصلا میشه همچین کاری کرد؟!
بسته‌هایی که تو پست من بود رو میتونید از آدرس http://packages.ubuntu.com دانلود کنید! البته این کار ممکنه برای شما مشکلات dependency بوجود بیاره، یعنی اون بسته‌ای که میگیرید و میخواهید نصب کنید ممکنه برای نصب شدنش نیاز به بسته‌های دیگه‌ای داشته باشه...
لطفا یکی از روشهایی که دوستان گفتن رو انجام بدید و جلو برید! بهتره روشهای استاندارد مربوط به اوبونتو رو انجام بدید و اگر ایرادی داشتید بپرسید.

ضمنا لطفا عناوین پستهاتون رو عوض نکنید. ممنون :)
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین behrooz66

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 47
دوستان دیشب بالاخره کارت گرافیکم رو ردیفش کردم، بدون استفاده از هیچ گونه درایوری یا دانلود هیچ بسته ای!!!
البته اگه بگم چجوری میخندید بهم! ولی خوب میگم تا اگه مشکل مشابهی پیش اومد برای کسی، حواسش باشه. آقا مهدی یه لطفی کردن دستور زیر رو گفتن:
dpkg-reconfigure xserver-xorg
البته یه توضیح بدی داده بودن زیرش! ایشون گفتن اگه جواب سوالی رو ندونستین، اینتر بزنین تا برسین به صفحه ی رزولوشن ها. منم زارت و زورت اینتر میزدم تا برسه به اون صفحه و اونا رو انتخاب کنم و اصلا متوجه نبودم که توی همون صفحه ی اول میشه کارت گرافیک رو انتخاب کرد. من به طور پیشفرض بدون اینکه بدونم روی vesa میذاشتم. دیشب Ati رو انتخاب کردم و ریست کردم و تموم!!!! حله!!

SASAN

• مهمان
با عرض سلام خدمت شما از شما درخواست نرم افزار راه انداز کارت گرافیک آی تی آی 7000  64 مگابایت را خواستار هستم

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3100
  • لينوكس يعني آزادي ، امنيت