انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نظرسنجی

آیا از این تاپیک راضی هستید ؟

عالیه
4 (57.1%)
خوبه
0 (0%)
متوسطه
0 (0%)
بده
1 (14.3%)
ضعیفه
2 (28.6%)

مجموع آرای اعضا: 7

نویسنده موضوع: حذف برخی کلمات و سانسور و قفل (مهم)  (دفعات بازدید: 3788 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین بهزاد (beh7)

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 274
  • یک نفر با کلی آرزو
حذف برخی کلمات و سانسور و قفل (مهم)
« : 10 آبان 1388، 11:15 ق‌ظ »
دوستان سلام
من امروز خواستم به خاطر بی محبتی برخی مسیولین انتقاد کنم
چرا برخی از مدیران هی نوشته دیگران رو قفل یا سانسور میکنند؟ چرا این جا برا خودشون هر کاری رو مجاز و آزاد میدونند ولی برای برخی سخن های دیگران حتی اگر کم ارزش باشه رو هک میکنند؟ مگر نوشته ها ناموس هر کسی نیست و آیا باید هر سخنی را که آزاد زده میشه رو باید دستکاری کرد ؟  ???
لطفا و عاجزانه از مدیران دلسوز خواهشمندم که این مطلب رو پاک نکنید  :-X  ::) 
از دوستان هم خواهشمندم این ارسال را دنبال کنند .                    در انتظار سایتی  سرزنده و توانمند و آزاد و بدون دستکاری
سعی شد تا درد دیگران و خود را ( بدون مثال و الم کردن دیگری و نام بردن کسی و ارسالی ) بازگو کنم . 

(لطفا ویرایش هم نشود آخرین ویرایش توسط خودم)                            باتشکر  Beh7  ::)
« آخرین ویرایش: 10 آبان 1388، 06:09 ب‌ظ توسط beh7 »
اوبونتو یعنی زندگی

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
پاسخ به: حذف برخی کلمات و سانسور و قفل (مهم)
« پاسخ #1 : 10 آبان 1388، 12:34 ب‌ظ »
سلام عزیز اگه چیزی خلاف قوانین انجمن باشه خب ویرایش میشه دیگه و مورد دیگه هم مربوط به ابزارهای حذف محدودیتهای اینترنتی  ;) هست که اونم بدلایلی که حتما میدونید کلا پاک میشه

آفلاین Roozbeh Shafiee

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 1260
  • Be Free
    • Roozbeh Shafiee Personal Home Page
« پاسخ #2 : 10 آبان 1388، 12:46 ب‌ظ »
ببینید دوست عزیز !
اینجا مثل هر فروم و هر جامعه مجازی و واقعی دیگه برای خودش قوانینی داره ! بعضا اگر می بینید تاپیکی ویرایش یا حذف یا قفل می شه به خاطر زیر پا گذاشتن قوانین انجمنه ! طی این مدت هم تاپیک هایی که این بلا سرشون اومده بیشتر به خاطر :

۱. راهنمایی برای استفاده از برنامه های عبور از فیل ترینگ بوده که به خاطر سر پا موندن و ادامه فعالیت این انجمن و فیل تر نشدن اون این جور تاپیک ها حذف می شن...

۲. ترویج و استفاده از برنامه های غیر آزاد و ویندوزی به دلیل اینکه این فروم هدف اصلی اش ترویج برنامه آزاد هستش و طبق بند ۱۴ قوانین انجمن اینجور تاپیک ها قفل می شن

۳. تاپیک های تبلیغاتی که برای صاحبان آن جنبه تجاری و درآمدزایی از اون تاپیک توسط کاربران این انجمن داشته باشه ویرایش و بعضا قفل می شن...

۴. تاپیک های غیر مرتبط که معمولا ربطی به این انجمن و حیطه کاری ما و سیستم عامل اوبونتو نداره که این جور تاپیک ها هم قفل می شن

تاپیک های با موضوعات دیگه هم هست که تعدادشون کمتره مثل تاپیک های سیاسی یا مذهبی.... که اون ها هم با توجه به قوانین انجمن باهاشون برخورد می شه...
پس این جور نظم دهی ها و برخورد طبق قوانین انجمن را به حساب خصومت یا دشمنی با کسی نذارید و مطمئن باشید تمام این برخوردها به خاطر داشتن محیطی دوستانه و به دور از هرگونه حواشی است  ;)

قوانین انجمن هم در این رابطه مطالعه کنید :
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,242.0.html

Cloud Infrastructure and Virtualization Architect

Roozbeh Shafiee Home Page : http://RoozbehShafiee.Com

آفلاین رضا مظاهری

• Full Member
  • *
  • ارسال: 120
  • من چون تو بُدم * تونیزچون من باشی
« پاسخ #3 : 13 آبان 1388، 12:04 ق‌ظ »
چرا برخی از مدیران هی نوشته دیگران رو قفل یا سانسور میکنند؟ چرا این جا برا خودشون هر کاری رو مجاز و آزاد میدونند ولی برای برخی سخن های دیگران حتی اگر کم ارزش باشه رو هک میکنند؟ مگر نوشته ها ناموس هر کسی نیست و آیا باید هر سخنی را که آزاد زده میشه رو باید دستکاری کرد ؟  ???
بهتر بود برای نمونه چندتا یا حداقل یک لینک که مدیران سایت نوشته دیگران رو قفل کردند و در لینک دیگه نظیر همون رو نوشتند ذکر میکردید. تا اونجایی که من در این چندسال دیدم در خصوص قفل کردن یا حذف لینکها در این انجمن خیلی با وسواس عمل میشه حتی بعضی از لینکهایی که باید طبق قوانین سایت حذف بشه در بعضی از موارد فقط قفل میشه و از حذف اون صرف نظر میکنند.
من چون تو  بُدم * تونیزچون من باشی