انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل با Pidgin  (دفعات بازدید: 2619 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Rhino

• Newbie
  • *
  • ارسال: 15
مشکل با Pidgin
« : 02 مهر 1388، 10:15 ق‌ظ »
سلام

دوستان من در حال حاضر از اوبونتو 8.10 استفاده می کنم و به زودی نسخه آخری رو که 9.4 هست تهیه می کنم اما من الان مشکل با PIdgin دارم و اینکه کانکت نمی شه . \روکسی رو عوض کردم اما باز هم نشد . سوال کردم گفتند که اگر Upgradeکنی به 9.4 مشکل بر طرف می شه درسته ؟ یا با انجام تنظیماتی از همین 8.4 هم می شه درستش کرد ؟

یک سوال دیگه من می خوام تعدادی نسخه های لینوکس رو سفارش بدم به من فروشگاه sito.ir رو پیشنهاد کردند . آیا کسی از این فروشگاه چیزی تهیه کرده و راضی بوده ؟

ممنون

آفلاین Roozbeh Shafiee

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 1260
  • Be Free
    • Roozbeh Shafiee Personal Home Page
پاسخ به: مشکل با Pidgin
« پاسخ #1 : 02 مهر 1388، 10:44 ق‌ظ »
به دلیل تغییر بروتوکل های یاهو نسخه ای از Pidgin که شما استفاده می کنید قابل اتصال به یاهو نیست ! آخرین نسخه Pidgin رو از سایت Pidgin.im بگیرید و نصب کنید مشکلتون حل می شه...
Cloud Infrastructure and Virtualization Architect

Roozbeh Shafiee Home Page : http://RoozbehShafiee.Com

آفلاین یک پسر خلاق

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 39
« پاسخ #2 : 02 مهر 1388، 12:04 ب‌ظ »
سلام

دوستان من در حال حاضر از اوبونتو 8.10 استفاده می کنم و به زودی نسخه آخری رو که 9.4 هست تهیه می کنم اما من الان مشکل با PIdgin دارم و اینکه کانکت نمی شه . \روکسی رو عوض کردم اما باز هم نشد . سوال کردم گفتند که اگر Upgradeکنی به 9.4 مشکل بر طرف می شه درسته ؟ یا با انجام تنظیماتی از همین 8.4 هم می شه درستش کرد ؟

یک سوال دیگه من می خوام تعدادی نسخه های لینوکس رو سفارش بدم به من فروشگاه sito.ir رو پیشنهاد کردند . آیا کسی از این فروشگاه چیزی تهیه کرده و راضی بوده ؟

ممنون

یه تاپیک دیگه هم در مورد این موضوع در انجمن وجود داره! سرچ میکردید میدیدین! منم همین مشکل رو داشتم در اوبونتو ۸.۱۰ برای وصل به یاهو در تنظیمات قسمت pager server رو به cn.scs.msg.yahoo.com تغییر بدین! واسه من که حالا مشکلی نداره!

آفلاین محمدرضا بوذری

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 2643
    • فروشگاه اینترنتی شهر کودک
« پاسخ #3 : 02 مهر 1388، 01:30 ب‌ظ »
سلام

ممنون

لطفا برای هر سوال خود موضوعات جداگانه ایجاد نمایید.
 :)
حلقه ایرانیان اوبونتویی در فیسبوک [facebook.com/ubuntu.ir]

آفلاین Rhino

• Newbie
  • *
« پاسخ #4 : 02 مهر 1388، 05:04 ب‌ظ »
سلام

ممنون

یه تاپیک دیگه هم در مورد این موضوع در انجمن وجود داره! سرچ میکردید میدیدین! منم همین مشکل رو داشتم در اوبونتو ۸.۱۰ برای وصل به یاهو در تنظیمات قسمت pager server رو به cn.scs.msg.yahoo.com تغییر بدین! واسه من که حالا مشکلی نداره!

سلام

بله ممنون درست شد ...

در مورد فروشگاه هم اگه اطلاعاتی دارید ممنون می شم بگید ...

آفلاین ahmed

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1069
    • یادداشت‌های یک دوست‌دار نرم‌افزارهای آزاد
« پاسخ #5 : 02 مهر 1388، 06:37 ب‌ظ »

درود :)

بله. فروشگاه اینترنتی سی‌تو و لینوکس‌شاپ جزو فروشگاه‌های گنو/لینوکسی معتبر ایران هستند :)

آفلاین khafan_bat

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 31
  • www.innovation.iranblog.com
    • روباتیک و فن آوری های مرتبط
« پاسخ #6 : 03 مهر 1388، 04:31 ب‌ظ »
آره من هم page server رو به cn.scs.msg.yahoo.com تغییر دادم. ok شد. مرسی

[/www.innovation.iranblog.com
« آخرین ویرایش: 04 مهر 1388، 03:15 ق‌ظ توسط khafan_bat »

آفلاین Rhino

• Newbie
  • *
« پاسخ #7 : 17 مهر 1388، 05:09 ب‌ظ »
دوستان من اوبونتو خودم رو به نسخه 9.04 تغییر دادم اما دوباره مشکل دارم با pidgin به گفته دوستمون هم page server رو به cn.scs.msg.yahoo.com تغییر دادم اما هنوز درست نشده .

ممنون می شم راهنمایی کنید ...

آفلاین Rhino

• Newbie
  • *
« پاسخ #8 : 18 مهر 1388، 09:30 ب‌ظ »
ممنون می شم پاسخ بدید من اصلا دوست ندارم به ویندوز برم دیگه ....

آفلاین sudotux

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2269
« پاسخ #9 : 18 مهر 1388، 10:05 ب‌ظ »
دوستان من اوبونتو خودم رو به نسخه 9.04 تغییر دادم اما دوباره مشکل دارم با pidgin به گفته دوستمون هم page server رو به cn.scs.msg.yahoo.com تغییر دادم اما هنوز درست نشده .

ممنون می شم راهنمایی کنید ...

همونطور که بارها گفته شده شما باید نسخه 2.6 پیدجین رو نصب کنید !

از گیاچی هم میتونید استفاده کنید !