انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نرم افزار ایرانی کتابخوان "کافه کتاب" نسخه لینوکس  (دفعات بازدید: 1164 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین websin

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
    • فروش و توزیع انواع کتاب های چاپی و الکترونیکی به صورت اینترنتی
نرم افزار ایرانی کتابخوان "کافه کتاب" مخصوص مطالعه کتاب های الکترونیکی درج شده در وبسایت cafeketab.ir که فعلا در 2 نسخه ویندوز و لینوکس ارائه شده ، که البته به ذکر است که این نرم افزار رایگان بوده و نیازی برای پرداخت وجه برای استفاده از نرم افزار نیست ، اما این نرم افزار قابلیت خواندن اختصاصی کتاب های کافه کتاب را دارد و فایل های متداول دیگر مثل pdf و غیره را اجرا نمیکند اکثر کتاب های الکترونیکی درج شده در وبسایت کافه کتاب رایگان بوده و بعضی از کتاب های الکترونیکی برای فروش در وبسایت درج شده اند ،
دوستان عزیز برای دانلود نرم افزار میتوانند وارد لینک زیر شده و نسخه مورد نظر خود را دانلود نمایند. بخش راهنما هم در نرم افزار قرار داده شده تا کاربران بتوانند آشنایی بیشتری با نرم افزار داشته باشند.
درخواستی که از دوستان عزیز و کاربران گرامی داریم این است که از طریق فرم گزارش باگ موجود در نرم افزار ما را در جهت بهبود و رفع مشکلات احتمالی نرم افزار یاری رسانند.
فقط دوستان توجه داشته باشند که کتاب های الکترونیکی که در سایت کافه کتاب درج شده تماما کد شده و دسترسی به خود کتاب مسدود میباشد به طوری که کتاب ها فقط از طریق خود نرم افزار قابل دریافت و مطالعه میباشد، که این عمل در جهت حفظ حقوق مولفین و ناشرین عزیزی که کتابهای خود را در اختیار ما گذاشته اند انجام شده است

دانلود نرم افزار کتابخوان

آفلاین KraToS

• Full Member
  • *
  • ارسال: 148
    • KraToS . Ir
خیلی خوبه آقا خیلی خوبه
امیدوارم موفق بشین و حداقل هر کدوممون روزی ۳۰ دقیقه کتاب بخونیم ! (‌البته اونایی که نمیخونن رو گفتم‌ ٫ من جمله خودم)
Information is POWER. But like all POWER, There are those who want to keep it for themselves.
- Aaron Swartz
1986-2013

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19687
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
سورسش کجاست و پروانه‌ی انتشارش چیه؟ از DRM استفاده می‌کنه؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن