انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: کمک کمک بهد از نصب اوبونتو بالا نمیاد و بوت نمیشه کمک کمک  (دفعات بازدید: 4345 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین pirooz

• Newbie
  • *
  • ارسال: 9
سلام
من ابونتو رو به همراه ویندوز نصب کردم ولی وقتی میخوام اوبونتو رو بوت کنم اصلا" لودش جلو نمیره و بهد از چند دقیقه نوشته زیر میاد :

در ضمن من خودم به طور manual اوبونتو رو نصب کردم ( یه پارتیشن 3 گیگ ext3 , / و یه پاتیشن 15 گیگ swap ) ولی وقتی نصب شد بالا نمیاد

یه دفعه هم لودش یک ذره جلو رفت و بعد شروع کرد به سیستم چک کردن که اونم پیغام Fail داد
لطفا" راهنمایی کنید ممنون

آفلاین pirooz

• Newbie
  • *
البته اینم در نظر داشته باشین که من تازه واردم و اصلا" در مورد لینوکس چیزی نمیدونم
و اولین باریه که دارم اوبونتو نصب میکنم
mer30 ??? ??? ??? ???

آفلاین pirooz

• Newbie
  • *
اکه لازمه اینم مشخصات سیستمم :
CPU 3.4
RAM 2 GB
VGA 256 REAL
HDD 250 GB

اگه اطلاعات دیگه ای میخواید بگید

آفلاین Saied

• Full Member
  • *
  • ارسال: 118
شاید CD مشکل داره.
جلوی همون initramfs دستور cat casper.log رو اجرا کن و خروجی رو بذار اینجا ببینیم چی میشه؟

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
مطمئنید از بابت سی‌دی یا درایو سی‌دی خوان ؟ اگر خودتون سی‌دی رو دانلود کردید یک به کمک md5sum چکش کنید...
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین sitaonline

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
اين مشكل منم هست در ضمن من ديسك ubuntu 7.04 رو از خود شركت در يافت كردم و cd هيچ اشكالي نداره. اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم.

آفلاین Saied

• Full Member
  • *
  • ارسال: 118
اگه جلوی همون initramfs دستور cat casper.log رو وارد کنید و خروجی رو بگید بهتر میشه کمک کرد!‌ ممکنه filesystem.squashfs نتونسته مونت بشه یا هزار دلیل دیگه که توی این فایل log میشه.

آفلاین Manwe

• Full Member
  • *
  • ارسال: 234
از آنرو که تا بحال لینوکس رو سیستمت نصب نکردی , من به مادربردت شک میکنم , ۱ توضیع دیگه لینوکس رو امتحان کن , مدل مادربردتو اینجا بنویس , بایوس مادربردت رو به آخرین نسخه ارتقاع بده.
من مشکل مشابه داشتم با مادربرد قدیمیم تا موقعی هم که بایوس جدید رو نصب نکردم مشکل پا بر جا بود . جالب اینجاست که مادربرد جدیدمم مشکل مشابه داشت که بازم با بایوس رفع شد.
. - .
         \ v /
       \ \   / /
     \ (       ) /
       ^^.^^