انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آموزش آپدیت مینت از نسخه 17.1 به 17.2  (دفعات بازدید: 2621 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
  • ارسال: 104
  • WE ARE UNITED, WE'LL NEVER DIE
آموزش آپدیت مینت از نسخه 17.1 به 17.2
« : 10 تیر 1394، 10:01 ق‌ظ »
با عرض سلام باتوجه به اینکه اپدیت جدید این توزیع تو اپدیت سنتر نیومده و باتوجه به اینکه ۱ هفته هست که ورژن جدید بعد از معرفی تایید شد و در قسمت دانلود سایت توزیع قرار کرفت شما میتونید با دستورات زیر براحتی توزیع خودتون رو به اخرین نسخه آپدیت کنید

apt update
apt upgrade
sudo sed -i 's/rebecca/rafaela/' /etc/apt/sources.list
sudo sed -i 's/rebecca/rafaela/' /etc/apt/sources.list.d/official-package-repositories.list
apt update
apt upgrade
sudo apt-get -f install
apt dist-upgrade
sudo apt-get -f install
sudo reboot
بعد از ریست با دستور زیر میتونید ورژن خودتون رو چک کنید

cat /etc/*release*

ْضمنا کرنل رو هم به ورژن 3.16.0.38‌آپدیت کنید
« آخرین ویرایش: 10 تیر 1394، 04:03 ب‌ظ توسط khorsand14 »

آفلاین Sadrolla

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 443
پاسخ : آموزش آپدیت مینت از نسخه 17.1 به 17.2
« پاسخ #1 : 10 تیر 1394، 02:03 ب‌ظ »
خوب چه کاریه
داخل خود سایت مینا زده کاربرلن نسخه ۱۷ و ۱۷.۱ متتظر بمونن تا نسخه مینت آپدیت رو به روز رسانی کنن بعد از طریق همون سیستم رو به صورت امن به ۱۷.۲ آپدیت کنن
اول قوانین خدا را به طور کامل رعایت کنیم بعد انتظار حمایت کامل رو از خدا داشته باشیم.

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
« پاسخ #2 : 10 تیر 1394، 03:36 ب‌ظ »
خوب چه کاریه
داخل خود سایت مینا زده کاربرلن نسخه ۱۷ و ۱۷.۱ متتظر بمونن تا نسخه مینت آپدیت رو به روز رسانی کنن بعد از طریق همون سیستم رو به صورت امن به ۱۷.۲ آپدیت کنن

دوست گرامی اون حالت گرافیکیش هست ۹۰ درصد کاربران لینوکس با محیط ترمینال راحت ترین و دوست دارن تو ترمینال کار کنند و این راه اپدیت داخل ترمینال هست.درضمن کسی تو سایت نگفته کاربران منتظر بمونن ما اپدیت امن و غیر ایمن نداریم وقتی اعلام شد نسخه ۱۷.۲ اومده یه سری گفتن چرا واسه دانلود نزاشتید گفتند باید صبر کنید تا نسخه پایدارش بیاد که اومد تو سایت اماده دانلود شد از دیروز و راه اپدیتش هم اومد .حرفتون که اپدیت گرافیکی امن تر از اپدیت داخل ترمینال هست یه مقدار خنده داره دوست عزیز.موفق باشید.
ضمنا این هم از لاگ من که اپدیت کردم
soheil@Soheil ~ $ cat /etc/*release*
DISTRIB_ID=LinuxMint
DISTRIB_RELEASE=17.2
DISTRIB_CODENAME=rafaela
DISTRIB_DESCRIPTION="Linux Mint 17.2 Rafaela"
DISTRIB_ID=LinuxMint
DISTRIB_RELEASE=17.1
DISTRIB_CODENAME=rebecca
DISTRIB_DESCRIPTION="Linux Mint 17.1 Rebecca"
NAME="Ubuntu"
VERSION="14.04.2 LTS, Trusty Tahr"
ID=ubuntu
ID_LIKE=debian
PRETTY_NAME="Ubuntu 14.04.2 LTS"
VERSION_ID="14.04"
HOME_URL="http://www.ubuntu.com/"
SUPPORT_URL="http://help.ubuntu.com/"
BUG_REPORT_URL="http://bugs.launchpad.net/ubuntu/"
cat: /etc/upstream-release: Is a directory
soheil@Soheil ~ $

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3504
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
« پاسخ #3 : 10 تیر 1394، 03:41 ب‌ظ »
نقل‌قول
حرفتون که اپدیت گرافیکی امن تر از اپدیت داخل ترمینال هست یه مقدار خنده داره دوست عزیز

فکر نمیکنم منظورش همچین چیزی باشه.

شما هم لطف کن متن رو بذار توی تگ کد.  ;)
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین Sadrolla

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #4 : 10 تیر 1394، 04:07 ب‌ظ »
خوب چه کاریه

منظور من از راه امن، راهی است که خود توسعه دهندگان مینت پیشنهاد و ارائه می‌دهند
و این حرفی بود که در ریلیز نوت انتشار ۱۷.۲ نوشته شده و من فقط نقل کردم
قطعا توسعه دهندگان مینت بیشتر از شما بلدن که نوشتن صبر کنین و با مینت آبدیت بیاین به ۱۷.۲
اول قوانین خدا را به طور کامل رعایت کنیم بعد انتظار حمایت کامل رو از خدا داشته باشیم.

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
« پاسخ #5 : 10 تیر 1394، 04:29 ب‌ظ »
خوب چه کاریه

قطعا توسعه دهندگان مینت بیشتر از شما بلدن که نوشتن صبر کنین و با مینت آبدیت بیاین به ۱۷.۲

دوست من این من نیستم که اپدیت دادم بیون این راه رو هم منتشر کننده نسخه ۱۷.۲ تو وبلاگ رسما دیروز گذاشته و منم تست کردم سپس قرار دادم.گویا من بدهکار هم شدم اینجا.الحق که اینجا ایران هست و ۱۰۰۰ سال هم بگذره همین شکل باقی میمونه

آفلاین Sadrolla

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #6 : 10 تیر 1394، 04:52 ب‌ظ »
خوب چه کاریه

دوست من این من نیستم که اپدیت دادم بیون این راه رو هم منتشر کننده نسخه ۱۷.۲ تو وبلاگ رسما دیروز گذاشته و منم تست کردم سپس قرار دادم.گویا من بدهکار هم شدم اینجا.الحق که اینجا ایران هست و ۱۰۰۰ سال هم بگذره همین شکل باقی میمونه

این راهی که شما نوشتی رو من ندیدم در http://blog.linuxmint.com گذاشته باشن، خوشحال می‌شم لینک مطلبی که گذاشتی رو منتشر کنی، تا ازش استفاده کنم
اگر شما دعوا داری من دعوا ندارم :دی برو یکی دیگه پیدا کن :دی

If you want to upgrade from Linux Mint 17 or Linux Mint 17.1, please wait for a few days while we release a new version of the Update Manager to you. In the meantime, you do not need to download or to reinstall anything. We’ll make announcements next week when this is ready.

http://blog.linuxmint.com/?p=2864
« آخرین ویرایش: 10 تیر 1394، 04:57 ب‌ظ توسط Sadrolla »

آفلاین khorsand14

• Full Member
  • *
« پاسخ #7 : 10 تیر 1394، 08:00 ب‌ظ »
خوب چه کاریه

این راهی که شما نوشتی رو من ندیدم در http://blog.linuxmint.com گذاشته باشن، خوشحال می‌شم لینک مطلبی که گذاشتی رو منتشر کنی، تا ازش استفاده کنم
اگر شما دعوا داری من دعوا ندارم :دی برو یکی دیگه پیدا کن :دی

If you want to upgrade from Linux Mint 17 or Linux Mint 17.1, please wait for a few days while we release a new version of the Update Manager to you. In the meantime, you do not need to download or to reinstall anything. We’ll make announcements next week when this is ready.

http://blog.linuxmint.com/?p=2864

به جای این هوچی گری ها به فروم توزیع سر بزنید تاپیک منتشر کننده اپدیت رو بخونید دوست عزیز.این متنی که گذاشتید رو منتشر کننده روز انتشار اولیه این اپدیت قرار داده نه الان واونم بخاطر این بود که مردم بمونن تا تایید نهایی نسخه جدید.همانطور که اطلاع دارید تا ۹ روز تو صفحه دانلود سایت هم لینک نسخه جدید نبود و فقط تو وبلاگشون نسخه برای تست قرار داده شده بود که دیروز همزمان با اپلود روی سورس ها نحوه اپدیت رو توضیح دادند که تو فروم میتونید ببینید من دیگه ادامه نمیدم این تاپیک رو هدف اموش بود که اموزش هم بطور کامل قرار داده شد ۱۰۰ درصد تست شده و بدون نقص و اشکال
« آخرین ویرایش: 10 تیر 1394، 08:02 ب‌ظ توسط khorsand14 »

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4867
  • masoft قدیم
« پاسخ #8 : 11 تیر 1394، 09:51 ب‌ظ »
الحق که اینجا ایران هست و ۱۰۰۰ سال هم بگذره همین شکل باقی میمونه
اینجا هم یک انجمن فنی هست و انتظار دیدن چنین برخوردهایی رو از کاربرها نداریم! وقتی کسی منبع حرفتون رو می‌پرسه نیاز به طفره‌رفتن و فحش دادن به زمین و زمان نیست.