انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: حذف ویندوز و نصب ابونتو ( خیلی خیلی خیلی خیلی مهم )********  (دفعات بازدید: 938 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین l0ti

• Newbie
  • *
  • ارسال: 15
سلام،ببخشید بابت ایجاد موضوع جدید کارم خیلی خیلی فوریه نیاز دارم به ابونتو دیگه وقت نبود بگردم ، من ویندوز ام 8 هستش - ابونتو هم دارم میخوام کل ویندوز هم حذف کنم بجاش ابونتو بنصبم الان ابونتو فایل ایزوش دارم ، اگه میشه سریعتر بهم بگید چجور اینکارو کنم نگران اطلاعاتمم نباشید مشکلی نیست حذف شه فقد سریع بگید چجوری اگه میشه سریع ایدی یاهوم اد کنید : zvxr@yahoo.com یا به همین ایمیل بزنیدیا همینجا بگید ممنون من نصب ابونتو بلدم اما فقد رایتش در سی دی + بوت کردنش بلد نیستم لطفا اموزش تصویری قرار بدید با تشکر

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 791
  • حل نشو ؛ حل میشه

سلام به روی ماهت >:(

یعنی چی که دوتا تاپیک ایجاد میکنی که یه موضوع رو دنبال کنی ؟ مگه اون‌یکی تموم شد ؟  >:(
فرانکل در ( انسان در جستجوی معنا ) باید لینوکس رو پیشنهاد بده و معرفی کنه چون همیشه کار برای انجام دادن داره ...

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین l0ti

• Newbie
  • *
بابا چشم ، اما کسی جواب درستی نمیده خب میگم عکس بگیر دیگه یادم بدش

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 791
  • حل نشو ؛ حل میشه
شما به خودت یه تکون بده و جستجو کن بعدش ناراحت شو و اعتراض کن >:( #-o
فرانکل در ( انسان در جستجوی معنا ) باید لینوکس رو پیشنهاد بده و معرفی کنه چون همیشه کار برای انجام دادن داره ...

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
سلام !!

بچه ها منم برگشتم بعد از چند وقت, خب نارایانا جان ول کن بنده خدا را  ;D ;D

لتی عزیز شما هم یه سرچ بزن اخه پرسیدن داشت این ؟؟؟؟

خب میری اوبونتو دانلود میکنی بعد بوت میکنی بعد خیلی راحت میری توی نصاب, پارتیشن ntfs خودت که ویندوز توشه را میفرستی به درک و روت و هوم و سواپ را میسازی بعد هم تمام
« آخرین ویرایش: 15 امرداد 1394، 08:56 ب‌ظ توسط حسین حیدری »
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس

آفلاین alih_net

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 596
    • سیدعلی حسینی
بابا چشم ، اما کسی جواب درستی نمیده خب میگم عکس بگیر دیگه یادم بدش

سوال درست بپرس تا جواب درست بگیری . عنوان تاپیک رو اصلاح کن تا یک آدم سالم به نظر برسی .

آفلاین l0ti

• Newbie
  • *
حسین حیدری عزیز الان فکر میکنی این چیزایی ک خودت گفتی و بلدی من بلدم :| اگه بلد بودم اینجا درخواست اموزش میدادم ؟ :| خب یه اموزش بزارید من کل نتو زیر و رو کردم

آفلاین koosha

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 734
دوست عزیز ، توی اینترنت ده ها آموزش در مورد شیوه ی نصب سیستم عامل ارایه شده .
لطفا قوانین رو هم رعایت کنید . برای چی دو تا تایپیک درست کردید ؟
برای دریافت پاسخ مناسب باید صبر داشته باشید .
شما میتونید فایل ایزوتون رو روی دی وی بریزید (لطفا اگر نمیدونید چطور سرچ کنید !!! گوگل حتما در این مورد توان کافی برای کمک به شما رو داره) و یا فلش اگر مایلید ، سپس وقتی کامپیوتر رو ریستارت کردید از توی تنظیمات بایوس گزینه ی اول بوت رو روی سی دی قرار بدید .
سیستم عامل اوبونتو شما بالا میاد و میتونید طبق راهنما های بیشماری که در اینترنت هست نصب کنید .
تمام توضیحاتی که دادم به صورت مفصل در سایت های مختلف قرار دارد ، لطفا برای رسیدن به هدفتون کمی تلاش کنید !!
GNU/Linux
Debian8
I3 WM

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4867
  • masoft قدیم
نیازی به پرسیدن یک سوال برای دو یا چندین‌بار نیست :)