انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: فراخوان ایده‌ها و پیشنهادات برای مجموعه آموزشی HTML و CSS  (دفعات بازدید: 4374 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Matrix.1372

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1966
  • Ma3x
    • Ma3x
سلام بر جمیعا  :)
همان‌گونه که احتمالا مستحضر هستین حقیر چند ماه پیش یک مجموعه آموزش ویدئویی حول HTML و CSS در این‌جا شروع کردم که بنا به مشکلاتی که در همان تاپیک عرض شد، ادامه نیافت.
و از اون‌جا که بنده از کار رو ناتموم گذاشتن بدم میاد اون مشکلات رو رفع کردم و تصمیم دارم این مجموعه رو بر اساس برنامه قبلی شروع به ضبط کنم.
برنامه پیشرفتی که در نظر دارم رو این‌جا ببینید و اگر پیشنهادی دارید ظرف حداکثر ده روز از این تاریخ در همین تاپیک بفرمایید که بنده اعمال کنم.
بعد از اون به امید خدا کار ظبط شروع خواهد شد.
با تشکر :)

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
خلاصه ای از «HTML چیست» رو آخر شماره صفر هم بذار که شماره صفر واقعا صفره صفر نباشه!
تو شماره صفر آپتانا رو توی ویندوز هم اجرا کن (اگر نسخه ویندوزی داره) و یک تکه فیلم ویندوزی هم داخلش بذار که مجموعه همه گیرتر بشه. حتی اگر حوصله داری نمایی از آپتانا یا نرم افزار مشابه رو توی مک و BSD نمایش بده.
توضیحات مختصری در مورد روش ضبط ویدیوهات هم توی فیلم شماره صفر بده که بعدا نیان بپرسن از چه نرم افزاری استفاده کردی، چه جوری ضبط کردی وووو. اگر تو فیلم باشه بقیه هم ترغیب میشن.

لینک خبرنامه رو اگر میشه از همین الان بده :D
« آخرین ویرایش: 29 فروردین 1392، 06:13 ب‌ظ توسط کیان »

آفلاین Matrix.1372

• High Hero Member
  • *
  • Ma3x
    • Ma3x
نقل‌قول
خلاصه ای از «HTML چیست» رو آخر شماره صفر هم بذار که شماره صفر واقعا صفره صفر نباشه!
چشم
نقل‌قول
تو شماره صفر آپتانا رو توی ویندوز هم اجرا کن (اگر نسخه ویندوزی داره) و یک تکه فیلم ویندوزی هم داخلش بذار که مجموعه همه گیرتر بشه. حتی اگر حوصله داری نمایی از آپتانا یا نرم افزار مشابه رو توی مک و BSD نمایش بده.
احتمالا از آپتانا استفاده نکنم توی ویدئوها ولی سعی می‌کنم معرفی کنم.
نقل‌قول
توضیحات مختصری در مورد روش ضبط ویدیوهات هم توی فیلم شماره صفر بده که بعدا نیان بپرسن از چه نرم افزاری استفاده کردی، چه جوری ضبط کردی وووو. اگر تو فیلم باشه بقیه هم ترغیب میشن.
توضیحاتی راجع به گنو/لینوکس و نرم‌افزار آزاد میدم تو قسمت صفر.
نقل‌قول
لینک خبرنامه رو اگر میشه از همین الان بده
یه چند روز صب کن.

دوستان دیگه ایده‌ای ندارن؟!   ::)

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
امتحان کردی که اگر اول فیلم بگیری و بعد صدا رو جدا روی playback فیلم ضببط کنی، کیفیت کاری چه طور میشه؟

آفلاین Matrix.1372

• High Hero Member
  • *
  • Ma3x
    • Ma3x
شاید کیفیت کمی بهتر باشه ولی هم خیلی کار می‌بره و هم این‌که نمی‌تونم اون‌طوری ضبط کنم قاطی می‌کنم :)

آفلاین !

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 586
  • Don't Panic!
    • مانیتورینگ سایت
ماتریس جان HTML 5 , CSS 3 چی پس؟
I just felt like running

Altern AI Directory --- GitHub

آفلاین Matrix.1372

• High Hero Member
  • *
  • Ma3x
    • Ma3x
تقریبا هست دیگه!
اگه جای المنت / استایلی رو خالی می‌بینی بگو اضافه کنم.  ;)

آفلاین majidkamali1370

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 928
میشه از Gedit استفاده کنی؟ :D
چون هم در دسترس تره هم بهتره. یه سری پلاگین هم روش نصب کن که هم کار خودت راحتتر بشه و هم بقیه و در ضمن اونا رو هم معرفی کن.
https://live.gnome.org/Gedit/Plugins
ببخشید تعداد دستورات زیاد شد ;)
Ubuntu 14.04 LTS 64-bit - unity

آفلاین Matrix.1372

• High Hero Member
  • *
  • Ma3x
    • Ma3x
اتفاقا مدت زیادیه که sublime رو بیخیال شدم و با gedit کد می‌زنم و توی ویدئوها نیز از همین gedit استفاده می‌کنم :)

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
همان‌گونه که احتمالا مستحضر هستین حقیر چند ماه پیش یک مجموعه آموزش ویدئویی حول HTML و CSS در این‌جا شروع کردم که بنا به مشکلاتی که در همان تاپیک عرض شد، ادامه نیافت.
و از اون‌جا که بنده از کار رو ناتموم گذاشتن بدم میاد اون مشکلات رو رفع کردم و تصمیم دارم این مجموعه رو بر اساس برنامه قبلی شروع به ضبط کنم.
برنامه پیشرفتی که در نظر دارم رو این‌جا ببینید و اگر پیشنهادی دارید ظرف حداکثر ده روز از این تاریخ در همین تاپیک بفرمایید که بنده اعمال کنم.
سلام
ادامه پیدا نکرد؟  :(

آفلاین hamidrezakp

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 432
  • Life is Good With GNU/Linux
    • Hamidrezakp Web Site
سلام

داداش یه نگاه به تاریخ تایپیک کن برای دوسال پیشه (درضمن ماتریکس دوساله فعال نیست) :)
HamidRezaKP.ir
Any fool can write code that a computer can understand. Good programmers write code that humans can understand.

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
اینجوری شاید فعال شدند ;)

آفلاین Ma3X

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 877
  • It is Matrix
    • ماتریکس. آی آر
سلام
سلام. مدت‌هاست کنسل شده.
دلیلش هم اینه که در حال حاضر واقعا نیازی به چنین چیزی نیست، رفرنس‌های خوب زیادی هست برای یادگیری HTML و CSS (فارسی و انگلیسی).
البته یه دلیل دیگه‌ش تنبلی (و همین‌طور عجولی) خودم هم بود، اما خب تجربه شد که تا یک کار رو تموم نکردم، عرضه‌ش نکنم (حداقل تا وقتی که تجربه‌م بیشتر بشه).

(درضمن ماتریکس دوساله فعال نیست) :)
یه نگاه به متن شخصی من و پروفایل قبلی‌م بکن! (:

آفلاین samis

• Full Member
  • *
  • ارسال: 112
مدت‌هاست کنسل شده.
دلیلش هم اینه که در حال حاضر واقعا نیازی به چنین چیزی نیست، رفرنس‌های خوب زیادی هست برای یادگیری HTML و CSS (فارسی و انگلیسی).
البته یه دلیل دیگه‌ش تنبلی (و همین‌طور عجولی) خودم هم بود، اما خب تجربه شد که تا یک کار رو تموم نکردم، عرضه‌ش نکنم (حداقل تا وقتی که تجربه‌م بیشتر بشه).
ای کاش لااقل فایلا رو پاک نمیکردید. ینی تا اونجایی که جلو رفته بودین خیلی ارزشمند بود
به گمانم در هیچ جای دنیا دو الف مست را پیدا نخواهید کرد! البته بجز در سردابه های الف های سیاه بیشه!