انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دانلودر ها به طور اتوماتیک لینک دانلود را شروع به دانلود نمی کنند {حل شد}  (دفعات بازدید: 8907 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سید مهدی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2013
  • یک تازه کار !
سلام دوباره :-)

دانلودر هایی که تو اوبونتو نصب کردم و باهاشون کار کردم، هیچ کدوم مثل دانلودر های ویندوز مثلاً IDM, DAP, Getright و خیلی دانلودر های دیگه که به محض اینکه روی لینک دانلود کلیک می کنیم، خود برنامه های دانلودر لینک رو گرفته و شروع به دانلود می کنند. تو اوبونتو من d4x  و gwget و cget رو نصب کردم ولی هیچ کدوم نمی تونستن به طور اتوماتیک لینک های دانلود رو شروع به دانلود کنند و باید لینک دانلود رو کپی کرده و تو اونها paste کنیم تا بتونن دانلود کنند.

کسی برنامه ای می شناسه که این مشکل رو نداشته باشه ؟

مرسی :-)
« آخرین ویرایش: 05 امرداد 1386، 06:59 ب‌ظ توسط سید مهدی »
مردی نبود فتاده را پای زدن
گر دست فتاده ای بگیری مردی !

آفلاین amin

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 454
  • We live, as we dream - Joseph conrad
می تونی از  wxDownload استفاده کنی
http://dfast.sourceforge.net
البته گمانم برای دانلود اتوماتیک باید اکستنشن flashGot رو هم نصب کنی
http://flashgot.net
@cybertux
no sign

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3100
  • لينوكس يعني آزادي ، امنيت
دانلودر هایی که تو اوبونتو نصب کردم و باهاشون کار کردم، هیچ کدوم مثل دانلودر های ویندوز مثلاً IDM, DAP, Getright و خیلی دانلودر های دیگه که به محض اینکه روی لینک دانلود کلیک می کنیم، خود برنامه های دانلودر لینک رو گرفته و شروع به دانلود می کنند. تو اوبونتو من d4x  و gwget و cget رو نصب کردم ولی هیچ کدوم نمی تونستن به طور اتوماتیک لینک های دانلود رو شروع به دانلود کنند و باید لینک دانلود رو کپی کرده و تو اونها paste کنیم تا بتونن دانلود کنند.
فکر نمی کنم کپی پیست کردن لینک دانلود تو برنامه های دانلود منیجر بیش از 2 ثانیه طول بکشه ;)
من خودم از wget تحت خط فرمان استفاده می کنم و بسیار بسیار برام لذت بخش تر و کاربردی تر هستش . بهتره یه کم تنبلی رو بذاریم کنار و در آخر برنامه خاصی رو شخصا نمی شناسم

آفلاین سید مهدی

• High Hero Member
  • *
  • یک تازه کار !
amin جان ممنون از راهنماییت

مهدی جان مرسی از تذکرت  ;) من خودم هم اصلاً چون اوبونتو و کلاً لینوکس ها command base هستند اومد سراغشون (آخه ارادت خاصی به MS-DOS دارم !!). از اینکه از فرمت دستوری استفاده کنم لذت می برم ولی مشکل اینه که خیلی از وقت ها ما لینک دقیق دانلود یک فایل رو نداریم ! مثلاً با کلیک کردن بر روی یک جاوا اسکریپت یا فشار دادن یک دکمه دانلود در داخل صفحه، دانلود مورد نظر شروع می شه. اینها رو چه جوری میشه با wget گرفت ؟؟ مشکل اینهاست !! نه دانلود های ساده  ;)

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3100
  • لينوكس يعني آزادي ، امنيت
سلام
هیچ راهی و لینوکس غیر ممکن نیست
می تونین صفحه های اینترنتی خودتون رو هم تو خط فرمان باز کنین اون وقت میشه ;) من خودم از w3m استفاده می کنم

آفلاین arman_o71

• Full Member
  • *
  • ارسال: 183
اگه از Firefox استفاده می‌کنید از DownThemAll استفاده کنین هر وقت می‌خواین فایلی رو بگیرین خودش می‌پرسه که با چی بگیرمش
One of the main causes of the fall of the Roman Empire was that, lacking zero, they had no way to indicate successful termination of their C programs.

Robert Firth

آفلاین سید مهدی

• High Hero Member
  • *
  • یک تازه کار !
اگه از Firefox استفاده می‌کنید از DownThemAll استفاده کنین هر وقت می‌خواین فایلی رو بگیرین خودش می‌پرسه که با چی بگیرمش

این DownThemAll کجاست ؟ برنامه هست ؟

آفلاین nemanaldin

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 347
  • TURKMEN-UGLU
سلام یه اکستنشن (addon) تو فایر فاکس

آفلاین amin

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 454
  • We live, as we dream - Joseph conrad
یادم رفته بود اینو بگم ، آخه خودم از این استفاده می کنم !  ;D
خیلی بهتر از این برنامه هاست . حتما امتحان کنید.
@cybertux
no sign