انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: عدم اجرای پروژه ها در lamp علی رغم نصب بودن apache2 و mysl  (دفعات بازدید: 771 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین saman_jafari

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
سلام دوستان
من تازه xubuntu نصب کردم با دستور :
sudo apt-get install lamp-server^
آپاچی و mysql رو نصب کردم لوکال هاست چک کردم اوکی بود حتی phpmyadmin رو نصب کردم اوکی شد و اجرا شد ایندکس خود apache هم بالا میاد و نشون میده داخل پوشه www هم یه پروژه تست گذاشتم که فقط یه index.php داخلش نوشتم که یه متنی رو echo کنه اون رو هم اجرا کرد اما پروژه های دیگه مو (چندین تا پروژه ) حتی پروژه خام codeigniter رو هم تست کردم کار نکرد. دلیلش چی میتونه باشه ؟؟

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4856
  • masoft قدیم
سعی کنید هوشمندانه سوال بپرسید. برای مثال اگر من برم توی انجمن ماشین و بگم ماشین من کار نمی‌کنه، با اینکه بنزین زدم و به اندازه‌ی کافی توی مخزن برف‌پاک‌کن هم آب ریختم، نتیجه‌ای نمی‌گیرم.
لینک: چگونه هوشمندانه سوال کنیم

آفلاین رسول صفری

• Full Member
  • *
  • ارسال: 145
    • رسول صفری |‌Rasool Safari
سلام دوستان
من تازه xubuntu نصب کردم با دستور :
sudo apt-get install lamp-server^
آپاچی و mysql رو نصب کردم لوکال هاست چک کردم اوکی بود حتی phpmyadmin رو نصب کردم اوکی شد و اجرا شد ایندکس خود apache هم بالا میاد و نشون میده داخل پوشه www هم یه پروژه تست گذاشتم که فقط یه index.php داخلش نوشتم که یه متنی رو echo کنه اون رو هم اجرا کرد اما پروژه های دیگه مو (چندین تا پروژه ) حتی پروژه خام codeigniter رو هم تست کردم کار نکرد. دلیلش چی میتونه باشه ؟؟
سلام
هر پروژه ای با دیگری فرق داره... شما اول مطمعین بشید که Apache , php , mysql اوکی هستند سپس اقدام به چک کردن پیش نیاز های اون اسکریپت نمایید مثلا اسکریپت WHMCS که برای مدیریت فروش و حسابداری هاستینگ هست نیاز به ioncube loader داره ...
Arch + KDE Plasma 5.9 :)

آفلاین alireza hashemi

• Full Member
  • *
  • ارسال: 232
سلام.
احتمال داره به خاطر سطح دسترسی (permission) باشه.
ببین پروژه هایی که توی دایرکتوری www داری سطح دسترسی شون با اون index.php و یا index.html فرق داره یا نه.
اگه یکی باشه که مشکل از جای دیگس . اگه هم نه سطح دسترسی شون رو مثل index.php یا index.html کن و دوباره اجرا کن.
فکر کنم دسترسی 644 برای این کار مناسب باشه.(برای اطمینان از این موضوع ی بار هم دسترسی 777 رو تست کن)